Szukaj lotów
Oferty
Kiedy rezerwować
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki
Linie lotnicze

130 zł Znajdź tanie loty do Niemiec

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu z Polski do Niemiec wylatującego 26.08.. Ceny podlegają zmianom i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby ponowić wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu

Przeszukaj setki stron naraz i znajdź dobre oferty lotów do Niemiec

W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 48 802 366 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 27% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Najlepsze oferty lotów do Niemiec

Najtańsze oferty lotów w obie strony znalezione na KAYAK w ostatnich 72 godzinach

Frankfurt nad Menem
Frankfurt nad Menem1 przesiadka605 zł
Berlin
Berlin0 przesiadek181 zł
Monachium
Monachium1 przesiadka554 zł
Dortmund
Dortmund0 przesiadek169 zł
Düsseldorf
Düsseldorf0 przesiadek550 zł
Hamburg
Hamburg1 przesiadka165 zł
Stuttgart
Stuttgart1 przesiadka491 zł
Kolonia
Kolonia1 przesiadka570 zł
Norymberga
Norymberga1 przesiadka636 zł
Hanower
Hanower1 przesiadka621 zł
Brema
Brema1 przesiadka562 zł
Memmingen
Memmingen0 przesiadek263 zł
Lipsk
Lipsk1 przesiadka758 zł
Drezno
Drezno1 przesiadka727 zł
Münster
Münster1 przesiadka695 zł
Sylt
Sylt1 przesiadka1 143 zł
Paderborn
Paderborn1 przesiadka900 zł
Saarbrücken
Saarbrücken2 przesiad.2 699 zł

Warto wiedzieć

Poza sezonem:

Styczeń

Szczyt sezonu:

Sierpień

Najtańszy lot

130 zł
Najlepszy moment na ominięcie tłumów ze średnio 7% spadkiem ceny.
Najpopularniejszy moment na lot z niższymi o średnio 1% cenami.
Lot Katowice - Dortmund

FAQ: rezerwowanie lotu do Niemiec

 • Jak długo trwa lot do Niemiec?

  Bezpośredni lot z Polski do Niemiec trwa zwykle 2h 57min, a pokonywana odległość to 1139 km. Najpopularniejsza trasa to Warszawa - Frankfurt nad Menem, a średni czas lotu to 1h 50min.

 • Ile kosztuje najtańszy lot do Niemiec?

  Najtańszy bilet w jedną stronę do Niemiec z Polski znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin był w cenie 63 zł, a w dwie strony 126 zł. Najpopularniejsza trasa to Warszawa Chopina – Frankfurt nad Menem, a najtańszy znaleziony na niej w ciągu ostatnich 72 godzin bilet w obie strony kosztował 774 zł.

 • Które linie lotnicze latają do Niemiec?

  LOT, Lufthansa i Singapore Airlines latają z Polski do Niemiec najczęściej. Loty z Warszawy do Frankfurtu nad Menem są najpopularniejsze, a LOT, Lufthansa i ANA latają na tej trasie najczęściej.

 • Które miejsca w Niemczech są najpopularniejsze?

  Wyszukiwania lotów na KAYAK pokazują, że najpopularniejszym kierunkiem podróży jest Frankfurt nad Menem (38% wszystkich wyszukiwań lotów do Niemiec). Najpopularniejsze miejsca regionu to Düsseldorf (15%) i Monachium (14%). Popularne są także loty do Berlina (13%), do Dortmundu (5%) i do Hamburga (5%).

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK może mi pomóc wybrać najlepszy moment na zakup biletów lotniczych?

  Prognoza cen lotów to narzędzie KAYAK, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu dla wybranego miejsca i terminu podróży zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki temu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze sposoby na znalezienie tanich lotów do Niemiec

 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i odblokuj najnowsze promocje lotów do Niemiec.

Top 5 linii lotniczych latających do Niemiec

Potrzebujesz pomocy w wyborze linii lotniczej, którą polecisz z Polski do Niemiec? Opinie na temat linii lotniczych na KAYAK zawierają ogólną ocenę każdej linii lotniczej obliczoną w oparciu o szereg czynników, takich jak komfort, boarding, rozrywka pokładowa i więcej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zobacz oceny linii lotniczych na podstawie zweryfikowanych opinii klientów KAYAK.
7,4
LOTWynik na podstawie 1421 opinii
7,0Rozrywka
7,5Wejście na pokład
8,0Załoga
7,4Komfort
7,0Jedzenie
Opinie o liniach lotniczych

Bardzo fajne Lotnisko w Zielonej Górze, wszyscy mili i uśmiechnięci. Tak samo miły, życzliwy i uśmiechnięty Personel Pokładowy. Generalnie LOT oceniam bardzo pozytywnie

10,0 ZnakomityWojtek, mar 2024WAW - IEG
Przeczytaj więcej o opiniach na temat linii LOT

Bardzo fajne Lotnisko w Zielonej Górze, wszyscy mili i uśmiechnięci. Tak samo miły, życzliwy i uśmiechnięty Personel Pokładowy. Generalnie LOT oceniam bardzo pozytywnie

Wszystko poszło sprawnie, najmniej satysfakcjonujące są wysokie i wciąż rosnące ceny biletów za tak krótki lot

Chaos dotyczący wejścia na pokład podano 3 różne bramki w aplikacji

Jak zaznaczyłam we wcześniejszej opinii , przez wasz błąd nie mogłam wejść na pokład samolotu

W danych pasażera wpisano mi nazwę firmy , i nie było możliwości to poprawić , więc w ogóle nie wpuszczono mnie na pokład samolotu i bilet przepadł za prawie 2000 zł , , ale będę do was pisała skargę Zaznaczam ,że nie pierwszy raz kupuję bilet przez internet i nie pierwszy raz lęcę samolotem , Uważam ,że błąd ten leży po waszej stronie , prosiłam o wystawienie FV na firmę, a nie o wpisywanie danych firmy jako pasażera , Pasażerem była Urszula Kaczmarczyk, Wasz błąd drogo mnie kosztował , musiałam zakupić kolejny nowy bilet za 3340 zł , wydałam na bilet grubo ponad 5 tys do Szwecji z wyrazami szacunku Urszula Kaczmarczyk

Nowiutki samolot, płynny lot, super system rozrywki na pokładzie (filmy itp na telefonie / tablecie pasażera), b.przyjemna przekąska, napoje i ciastka. Dawno nie latałem LOTem, było miłe zaskoczenie.

Minusy: "Lot był opóźniony o godzinę, wiele osób nie zdążyli na swoje dalsze loty do Europy."
Plusy: "sympatyczna załoga"
Minusy: "miło by było, gdyby walizka "priority" faktycznie wyjeżdżała jako jedna z pierwszych... nie mówiąc o tym, że odebrałam walizkę lekko obtłuczoną"
Minusy: "Flight delay (according to the information 1 h, in reality 1,5 h)"

Since 5 days waiting for lost bag. They didn't even tried send it next day to St. Louis and they inform that they found bag.

To jest najgorsza linia jaką w życiu leciałem obsługa niemiła opóźnienia itp Wizz air jest 2 razy tańszy i 5 razy lepszy

Zimno w samolocie . Gorący napój ( kawa ) podana dopiero przy ostatnim posiłku Ok godzinę przed miejscem docelowym

Brak słów. Lot odwołany w ostatniej chwili kolejne loty po 12

Fajne było zachowanie stewardess, które umiały zachować się w trudnych sytuacjach .

Bardzo pozytywne nastawienie załogi. Uśmiech personelu pokładowego oraz profesjonalizm pilotów.

Due to the fault of the Bristol airport staff, I was not allowed to board the Ryanair plane with my paid luggage today. While checking my passport and boarding pass at Gate 7 at Bristol airport, my wife passed through the checkpoint without any problems, but I was stopped by a woman from the staff who told me to wait for almost 20 minutes before she came over and started explaining to me the reason for withholding my boarding. The woman said that since I didn't have priority boarding, I had to go back to the Ryanair point and check in my luggage. The woman was very unpleasant and when I further explained that it was already late, a man who was also checking passports and boarding passes came up and was nervous, almost shouting, and said that I didn't know the regulations and I had to go check in my luggage and if I didn't make it in time, the plane would take off without me. . I quickly went to the indicated place, but it turned out that another man from the airport staff told me that I should wait next to gate 2 because someone should come to pick me up soon. Of course no one came. My wife, nervous, started explaining to the above-mentioned couple from the staff that she had the same ticket and there were no problems. The woman said that it was too late and that my wife could fly but I couldn't. The service woman said my wife could fly but I couldn't. Of course, the wife asked the man from the staff what his name was, and he nervously replied, "None of your business!" Because we sacrificed time, money and nerves, we ordered an interview with the manager and we also waited for almost an hour. The manager already knew the situation and admitted that we were telling the truth in her opinion, but the only thing we can do is report to Ryanair, and she can only apologize to us for the behavior of the service. It also turned out that instead of wasting time, I could have bought priority boarding and there would have been no problem. However, no one said anything about it and instead it caused the inability to perform any action. Due to the above, we demand a refund for both return and return flight tickets and a refund for the hotel costs we paid for. k

Zbyt ciepło było na pokładzie, szczególnie w trakcie taxi i startu. Lądowanie idealne

Lot opóźniony około 40 podobno z uwagi na awarie systemu liczenia pasażerów. Godzina siedzenia w samolocie przed startem.

Na lotnisku w Treviso brak iformacji o odprawie oraz nadaniu bagażu. W ostatniej chwili zorientowałem się, że w miejscu innej odprawy można odprawić lot do Warszawy. TRAGEDIA nie polecam

Minusy: "Obsługa dramat.. Cztery osoby stały cały czas rozmawiając ze sobą z tyłu lub przodu samolotu. Po turbulencjach zapomniały odblokować toaletę ludzie stali dobre 15 minut. Nie reagowały na dzwonek. Obsługa wdawała się w rozmowę z pijanym pasażerem. Dramat!!!"

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Niemiec

Najnowsze oferty lotów w obie strony

21.09.sob.
0 przesiadekWizz Air
1h 40minKTW-DTM
27.09.pt.
0 przesiadekWizz Air
1h 35minDTM-KTW
189 zł
03.09.wt.
0 przesiadekWizz Air
1h 40minKTW-DTM
06.09.pt.
0 przesiadekWizz Air
1h 35minDTM-KTW
192 zł
23.08.pt.
0 przesiadekRyanair
1h 40minKTW-DTM
26.08.pon.
0 przesiadekRyanair
1h 30minDTM-KTW
212 zł
24.12.wt.
0 przesiadekRyanair
1h 45minKTW-DTM
29.12.ndz.
0 przesiadekRyanair
1h 30minDTM-KTW
385 zł
20.10.ndz.
0 przesiadekLOT
1h 20minWAW-BER
27.10.ndz.
0 przesiadekLOT
1h 10minBER-WAW
428 zł
07.11.czw.
0 przesiadekLOT
1h 20minWAW-BER
11.11.pon.
0 przesiadekLOT
1h 15minBER-WAW
436 zł
12.09.czw.
0 przesiadekEurowings
1h 45minKRK-DUS
15.09.ndz.
0 przesiadekEurowings
1h 45minDUS-KRK
589 zł
08.11.pt.
0 przesiadekEurowings
1h 50minKRK-DUS
11.11.pon.
0 przesiadekEurowings
1h 45minDUS-KRK
636 zł
08.11.pt.
1 przesiadkaLufthansa
4h 10minWAW-DUS
10.11.ndz.
1 przesiadkaLufthansa
4h 10minDUS-WAW
672 zł
06.09.pt.
1 przesiadkaLufthansa
4h 05minWAW-BER
08.09.ndz.
1 przesiadkaLufthansa
6h 10minBER-WAW
680 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Najnowsze oferty lotów w jedną stronę

26.08.pon.
0 przesiadekWizz Air
1h 45minKTW-DTM
130 zł
23.08.pt.
0 przesiadekWizz Air
1h 45minKTW-DTM
134 zł
26.07.pt.
0 przesiadekRyanair
1h 40minKTW-DTM
185 zł
29.07.pon.
0 przesiadekRyanair
1h 40minKTW-DTM
196 zł
17.09.wt.
0 przesiadekEurowings
1h 45minKRK-DUS
208 zł
24.09.wt.
0 przesiadekEurowings
1h 45minKRK-DUS
220 zł
22.07.pon.
0 przesiadekLOT
1h 20minWAW-BER
346 zł
24.07.śr.
0 przesiadekLOT
1h 15minWAW-BER
350 zł
19.08.pon.
0 przesiadekLufthansa
1h 40minKRK-FRA
511 zł
29.08.czw.
0 przesiadekLufthansa
1h 25minPOZ-FRA
554 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Loty last minute do Niemiec

Bilety last minute na loty, pociągi i autobusy

20.07.sob.
0 przesiadekWizz Air
1h 40minKTW-DTM
24.07.śr.
0 przesiadekWizz Air
1h 35minDTM-KTW
668 zł
23.07.wt.
0 przesiadekWizz Air
1h 40minKTW-DTM
25.07.czw.
0 przesiadekWizz Air
1h 35minDTM-KTW
699 zł
19.07.pt.
0 przesiadekWizz Air
1h 45minKTW-DTM
25.07.czw.
0 przesiadekWizz Air
1h 35minDTM-KTW
703 zł
23.07.wt.
z przesiadkamiLOT
6h 55minKRK-FRA
30.07.wt.
z przesiadkamiLOT
13h 25minFRA-KRK
778 zł
23.07.wt.
z przesiadkamiLOT
6h 55minKRK-FRA
09.09.pon.
z przesiadkamiLOT
3h 55minFRA-KRK
821 zł
23.07.wt.
0 przesiadekLufthansa
1h 40minKRK-FRA
09.09.pon.
0 przesiadekLufthansa
1h 35minFRA-KRK
829 zł
22.07.pon.
0 przesiadekRyanair
1h 40minKTW-DTM
27.07.sob.
0 przesiadekRyanair
1h 30minDTM-KTW
908 zł
23.07.wt.
0 przesiadekLufthansa
1h 25minPOZ-FRA
27.07.sob.
0 przesiadekLufthansa
1h 15minFRA-POZ
1 025 zł
19.07.pt.
0 przesiadekEurowings
1h 45minKRK-DUS
21.07.ndz.
0 przesiadekEurowings
1h 45minDUS-KRK
2 569 zł
19.07.pt.
0 przesiadekEurowings
1h 45minKRK-DUS
22.07.pon.
0 przesiadekEurowings
1h 45minDUS-KRK
2 978 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Loty do Niemiec

Loty powrotne:

Niemcy - Polska

Klasy:

22 334 zł
1 819 zł
1 799 zł
126 zł