Pewna podróż zaczyna się na KAYAK.

Od 2004 roku KAYAK rewolucjonizuje podróżowanie. Wyszukiwarka ofert podróży? Wcześniej nikt tego nie robił. Aż zaczęliśmy robić to my.

Dziś przetwarzamy miliardy wyszukiwań rocznie na wszystkich platformach, pomagając milionom podróżników na całym świecie pewnie planować swoje wyjazdy. Podczas każdego zapytania KAYAK przeszukuje setki stron, pokazując podróżnikom informacje potrzebne do znalezienia odpowiednich lotów, hoteli, samochodów na wynajem oraz pakietów wakacyjnych.

Przez ponad dekadę bardzo się zmieniliśmy. Zaczęliśmy od małego biura, w którym pracowało 14 osób, a dziś jesteśmy zespołem ponad 1000 pasjonatów podróży i pracujemy dla siedmiu międzynarodowych marek: KAYAK, momondo, Cheapflights, SWOODOO, checkfelix, Mundi i HotelsCombined. Razem sprawiamy, że poznawanie świata jest łatwiejsze.

Od 2013 roku wchodzimy w skład Booking Holdings – światowego lidera turystycznego rynku online.

KAYAK w liczbach.

Naszą miłość do danych widać we wszystkim, co robimy. Każdy członek zespołu KAYAK doskonale zna ten biznes – w tym liczby, które nim rządzą.

7
marek zarządzanych przez KAYAK
60+
międzynarodowych stron
zobacz je tutaj
Ponad 1000
członków zespołu
(w tym kilka futrzastych przyjaciół biura)
26
biur na całym świecie
Ponad 20
wersji językowych strony

Interesuje Cię  praca w KAYAK?

Hallo.

Pamiętaj: KAYAK to wyszukiwarka ofert podróży – oznacza to, że nie sprzedajemy, ani nie zajmujemy się obsługą biletów lub rezerwacji. Naszym zadaniem jest znalezienie informacji podróżniczych, których potrzebujesz, by ruszyć odkrywać świat.