Dokąd chcesz pojechać?

Wiek kierowcy: 26-65
ndz. 28.7
ndz. 4.8
Co oferuje KAYAK?
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Ekologiczne opcje
Użyj filtrów podczas wyszukiwania, aby znaleźć samochody hybrydowe i elektryczne.

Często zadawane pytania

 • Jak KAYAK znajduje tak tanie oferty wynajmu samochodów?

  KAYAK porównuje ceny wynajmu samochodów wszystkich największych firm, takich jak Thrifty, Dollar, Enterprise, Hertz, Payless i wielu innych, by znaleźć najlepszą ofertę.

 • Jak znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodów na KAYAK?

  Wyszukiwarka ofert wynajmu samochodów na https://www.kayak.pl/cars analizuje ceny z setek stron w kilka sekund. Przeszukujemy internet, by zebrać oferty wynajmu w jednym miejscu. Na stronie z wynikami znajdziesz filtry, dzięki którym porównasz ceny różnych typów aut i spośród ofert pochodzących z setek stron łatwo wybierzesz najlepszą opcję. KAYAK nie pobiera przy tym żadnych dodatkowych opłat.

 • Co wyróżnia porównywanie ofert wynajmu samochodów na KAYAK?

  Szukasz najlepszej ceny? Chętnie Ci w tym pomożemy! Sortowanie według ceny to szybki sposób na to, by zobaczyć najtańsze i/lub najdroższe oferty — to Twoja podróż, więc to Ty wybierasz, która oferta Ci odpowiada. Czasami możesz napotkać tę samą ofertę danego auta na stronach różnych firm. Prezentujemy Ci każdą z nich, wyróżniając przy tym firmę cieszącą się największą popularnością lub najlepszymi opiniami.

 • Jakie samochody mogę wypożyczyć na KAYAK?

  Na KAYAK znajdziesz oferty wynajmu wszelkiego rodzaju samochodów, takich jak małe, średnie, duże, SUVy, vany, pick-upy, kabriolety oraz auta luksusowe i dostawcze.

 • Jaki jest minimalny wiek umożliwiający wypożyczenie samochodu?

  Minimalny wiek uprawniający do wypożyczenia samochodu zależy od kraju, w którym wynajmujesz samochód. W USA i Kanadzie kierowcy muszą mieć zazwyczaj co najmniej 21 lat. Jednak niektóre stany i prowincje zezwalają na wynajem samochodów kierowcom już w wieku 18 lat. W Europie i Azji minimalny wiek waha się od 18 do 21 lat, ale niektóre wypożyczalnie mogą wymagać, aby kierowcy mieli co najmniej 25 lat. Należy pamiętać, że większość wypożyczalni dolicza opłaty dzienne dla osób poniżej 25 roku życia.

 • Czy mogę zwrócić wynajęty samochód w innym miejscu?

  Chcesz odebrać samochód z wypożyczalni w jednym mieście i oddać go w innym? Możemy to dla Ciebie zorganizować. Podczas wyszukiwania wynajmu samochodu na KAYAK, wystarczy wybrać opcję „Inne miejsce zwrotu”. Możesz wtedy podać inne miejsce odbioru i miejsce zwrotu samochodu. Większość wypożyczalni samochodów nazywa tę opcję „wynajmem w jedną stronę” i pobiera opłatę za zwrot w innym miejscu.

 • Czy nowi kierowcy mogą wypożyczyć samochód?

  Zasady dotyczące nowych kierowców różnią się w zależności od agencji wynajmu samochodów. Niektóre z nich wymagają od wypożyczających posiadania prawa jazdy przez minimum 1 rok, inne tylko ważnego prawa jazdy na czas trwania okresu wynajmu. Zalecamy, aby nowi kierowcy potwierdzili wymagania bezpośrednio z wypożyczalnią.

 • Czy mogę wypożyczyć samochód bez karty kredytowej?

  Możliwość wypożyczenia samochodu bez karty kredytowej nie jest powszechna, ale nie jest też niedostępna. Wiele wypożyczalni umożliwia wynajem samochodu z lotniska za pomocą karty debetowej, pod warunkiem, że przedstawisz dowód podróży powrotnej. Należy pamiętać, że wypożyczalnia może przeprowadzić kontrolę kredytową i najprawdopodobniej umieści autoryzowane zatrzymanie środków na koncie jako depozyt zabezpieczający. Jeśli planujesz zapłacić kartą debetową, zawsze warto sprawdzić warunki wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

 • Czy mogę przekraczać granice wypożyczonym samochodem?

  W Stanach Zjednoczonych nie ma problemu z przekraczaniem granic stanowych lub z Kanadą. Jeśli jednak chcesz jechać do Meksyku, najprawdopodobniej zapłacisz dodatkową opłatę ubezpieczeniową. Podobne zasady obowiązują w Europie, gdzie trzeba będzie pokryć opłatę za przejazd przez granicę, jeśli chce się przejechać z jednego kraju do drugiego. Jeśli tego nie zrobisz, najprawdopodobniej unieważnisz ubezpieczenie wynajmu samochodu. Przekraczanie granic w Afryce i Azji jest na ogół trudniejsze i konieczne są dodatkowe dokumenty graniczne. Zalecamy, aby zawsze informować wypożyczalnię o planowanej trasie podróży.

 • Czy taniej jest wynająć samochód na lotnisku czy poza nim?

  Zazwyczaj najlepsze oferty znajdziesz, jeśli wybierzesz lokalizację poza lotniskiem. Wypożyczalnie samochodów na lotnisku oferują bardzo wygodną opcję dla wypożyczających, którzy chcą odebrać samochód bezpośrednio na miejscu. Popyt na tę opcję jest często wyższy, dlatego ceny są również nieco większe. Niektóre wypożyczalnie poza lotniskiem oferują transport z lotniska.

Wynajem samochodu na KAYAK – przeszukujemy strony wypożyczalni samochodów z całego świata, by ułatwić Ci zarówno wypożyczenie auta podczas urlopu, jak i wynajem auta w czasie wyjazdu służbowego. Porównaj oferty popularnych firm oraz lokalnych wypożyczalni samochodów i rezerwuj już dzisiaj!

KAYAK pomoże Ci znaleźć hotel dopasowany do Twoich potrzeb.