Znajdź tanie loty do Pensylwania od 1 512 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu wylatującego 12.12.. Ceny podlegają zmianom i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby ponowić wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Thu 4.1
Thu 11.1
W ciągu ostatni 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 44 100 490 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 29% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Przeszukaj setki stron naraz i znajdź dobre oferty lotów do Pensylwania

Najnowsze oferty lotów do Pensylwania

Najlepsze oferty lotów w obie strony znalezione na KAYAK w ostatnich 72 godzinach

NAJPOPULARNIEJSZEFiladelfia
2+ przesiadki od 2 929 zł
Pittsburgh
1 przesiadka od 2 925 zł
Harrisburg
2+ przesiadki od 3 304 zł
State College
2+ przesiadki od 4 593 zł

Warto wiedzieć

Poza sezonem:

Listopad

Szczyt sezonu:

Lipiec

Najtańszy lot

1 512 zł
Najlepszy moment na ominięcie tłumów ze średnio 14% spadkiem ceny.
Najpopularniejszy moment na lot ze średnio 19% wzrostem ceny.
Lot Warszawa - Pittsburgh

FAQ: rezerwowanie lotu do Pensylwania

 • Jak długo trwa lot do Pensylwania?

  Bezpośredni lot z Polski do Pensylwania trwa zwykle 21h 10min, a pokonywana odległość to 11284 km. Najpopularniejsza trasa to Warszawa - Pittsburgh, a średni czas lotu to 18h 35min.

 • Ile kosztuje najtańszy lot do Pensylwania?

  Najtańszy bilet lotniczy do Pensylwania z Polski znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin kosztował 2 354 zł. Najpopularniejsza trasa to Warszawa Chopina – Pittsburgh, a najtańszy znaleziony na niej w ciągu ostatnich 72 godzin bilet w obie strony kosztował 2 965 zł.

 • Które miejsca w Pensylwania są najpopularniejsze?

  Najpopularniejsze miejsca regionu to Filadelfia (33%) i Harrisburg (4%).Popularne są także loty do State College (2%) i do Erie (2%).

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK może mi pomóc wybrać najlepszy moment na zakup biletów lotniczych?

  Prognoza cen lotów to narzędzie KAYAK, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu dla wybranego miejsca i terminu podróży zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki temu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze sposoby na znalezienie tanich lotów do Pensylwania

 • Rezerwuj z przynajmniej 1-tygodniowym wyprzedzeniem, by znaleźć ceny poniżej średniej.
 • Wysoki sezon przypada na Czerwiec, Lipiec i Sierpień. Natomiast najtańszy miesiąc na lot z Polski to Luty.
 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i odblokuj najnowsze promocje lotów do Pensylwania.
Zobacz więcej wskazówek

Top 5 linii lotniczych latających do Pensylwania

Potrzebujesz pomocy w wyborze linii lotniczej, którą polecisz z Polski do Pensylwania? Opinie na temat linii lotniczych na KAYAK zawierają ogólną ocenę każdej linii lotniczej obliczoną w oparciu o szereg czynników, takich jak komfort, boarding, rozrywka pokładowa i więcej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zobacz oceny linii lotniczych na podstawie opinii na KAYAK.
8,2
Qatar AirwaysWynik na podstawie 11284 opinii
82entertainment
83overall
81comfort
80food
86crew
83boarding
Opinie o liniach lotniczych
Minusy: "Ohydne jedzenie. Poza tym bardzo przeciętnie, całkowicie nie czuć tych 5 gwiazdek. Turkish Airline wyprzedza Qatar o klasę."
Przeczytaj o liniach Qatar Airways
Minusy: "Ohydne jedzenie. Poza tym bardzo przeciętnie, całkowicie nie czuć tych 5 gwiazdek. Turkish Airline wyprzedza Qatar o klasę."

The flight was 2 h delayed, I understand it may happen. However, I do not see any sense in boarding people and making them sit on the plane for 1 hour before it takes off

Minusy: "They changed departure time by 30 minutes and did not send a single message."
Plusy: "Nowy samolot, sporo miejsca na nogi, nowe, wygodne fotele, przepyszne jedzenie"

To jest najgorsza linia jaką w życiu leciałem obsługa niemiła opóźnienia itp Wizz air jest 2 razy tańszy i 5 razy lepszy

Zimno w samolocie . Gorący napój ( kawa ) podana dopiero przy ostatnim posiłku Ok godzinę przed miejscem docelowym

2.5 hours delay. I turned out that this flight usually has a delay.

Everything perfect. Plane on time and landing also on time.

Brak słów. Lot odwołany w ostatniej chwili kolejne loty po 12

Plusy: "Obsługa"
Minusy: "Fatalnie na lotnisku we Frankfurcie. Korki, autobusy trąbiące na siebie, a w międzyczasie powiadomienia z aplikacji, że boarding się zaczął (i co mam uciec z autobusu i zdążyć?)"
Plusy: "Wyjątkowo sprawny pilot - doleciał dużo przed czasem w naprawdę fajnym stylu"
Minusy: "Kontrola bagażowa w Poznaniu, komfort w samolocie"
Minusy: "Najpierw odwołano połączenie do Monachium, re-book na późniejszy lot, który był opóźniony. Spóźniłam się na samolot docelowy, zostałam przewieziona do hotelu, w którym na voucher miałam jedno danie obiadowe do wyboru i jeden napój. Hasło: LUFTHANSA."
Minusy: "Too small plane for business travelers - no carry allowed inside, yet all electronics have to be taken out. Lufthansa does not care about Senator status at all."
Minusy: "Flight was late due to inadequate staffing - one pilot was missing."

Opóźnienie lotu i totalny brak komunikacji pomiędzy załogą a obsługą lotniska, Dopiero podczas lotu darmowa woda i coś słodkiego i przepraszam za opóźnienie, na lotnisku zgubiono mój bagaż, bez żadnego wsparcia i pełnej informacji.

Fajne było zachowanie stewardess, które umiały zachować się w trudnych sytuacjach .

Bardzo pozytywne nastawienie załogi. Uśmiech personelu pokładowego oraz profesjonalizm pilotów.

Obsługa oraz personel. Nie podobało mi się że lot był opóźniony o ponad godzinę, wejście na lotnisko w Eindhoven trwało 3,5h!

Plusy: "Cena za bilet i punktualność."
Minusy: "Bardzo ciasne i niewygodne fotele. Pogoń za zyskiem ma swoje granice. Ograniczam loty w WizzAir do minimum."
Plusy: "Nie było źle Ale fakt że odprawę przeszedł nietrzeźwy Pan do którego wezwano ekipe medyczna I.lot opoznil sie o 40min"
Minusy: "Troche wiecej zwracac uwage jacy pasażerowie wchodzą na pokład A nie skupianie i polowanie na walizki.kto ma za duża i może dodatkowo zapłacić."
Minusy: "Okolo 140 pasazerow z priority i proba ich upchniecia do 1 transferu. Na pokladzie syf brud malaria. Samolot nie byl sprzatany po poprzednim locie. Kolejka priority bez widocznego oznaczenia i z tego powoduprzepychanie sie przez ludzi bez priority."
Minusy: "Lot był.opozniony ponad godzinę do tego jak zawsze mało sprawnie szła kolejka do samolotu!"
Plusy: "Podróż przebiegła niezauważalnie szybko w miłej atmosferze pod opieką profesjonalnej załogi."
Minusy: "W tym miejscu nie mam nic do dodania. To był naprawdę bardzo miły i udany lot."
Plusy: "Odlot co do minuty, bezbłędne lądowanie. Brawa dla kapitana Polaka."
Minusy: "-"

Wylot opóźnił się o 45min, ale boarding był bardzo sprawny a samolot nadrobił w powietrzu i doleciał nawet 10min przed czasem.

Due to the fault of the Bristol airport staff, I was not allowed to board the Ryanair plane with my paid luggage today. While checking my passport and boarding pass at Gate 7 at Bristol airport, my wife passed through the checkpoint without any problems, but I was stopped by a woman from the staff who told me to wait for almost 20 minutes before she came over and started explaining to me the reason for withholding my boarding. The woman said that since I didn't have priority boarding, I had to go back to the Ryanair point and check in my luggage. The woman was very unpleasant and when I further explained that it was already late, a man who was also checking passports and boarding passes came up and was nervous, almost shouting, and said that I didn't know the regulations and I had to go check in my luggage and if I didn't make it in time, the plane would take off without me. . I quickly went to the indicated place, but it turned out that another man from the airport staff told me that I should wait next to gate 2 because someone should come to pick me up soon. Of course no one came. My wife, nervous, started explaining to the above-mentioned couple from the staff that she had the same ticket and there were no problems. The woman said that it was too late and that my wife could fly but I couldn't. The service woman said my wife could fly but I couldn't. Of course, the wife asked the man from the staff what his name was, and he nervously replied, "None of your business!" Because we sacrificed time, money and nerves, we ordered an interview with the manager and we also waited for almost an hour. The manager already knew the situation and admitted that we were telling the truth in her opinion, but the only thing we can do is report to Ryanair, and she can only apologize to us for the behavior of the service. It also turned out that instead of wasting time, I could have bought priority boarding and there would have been no problem. However, no one said anything about it and instead it caused the inability to perform any action. Due to the above, we demand a refund for both return and return flight tickets and a refund for the hotel costs we paid for. k

Zbyt ciepło było na pokładzie, szczególnie w trakcie taxi i startu. Lądowanie idealne

W Ryanair nie ma nic co by się mogło podobać.

Minusy: "Obsługa dramat.. Cztery osoby stały cały czas rozmawiając ze sobą z tyłu lub przodu samolotu. Po turbulencjach zapomniały odblokować toaletę ludzie stali dobre 15 minut. Nie reagowały na dzwonek. Obsługa wdawała się w rozmowę z pijanym pasażerem. Dramat!!!"
Plusy: "Miękkie lądowanie."
Minusy: "Bardzo wysoka temperatura na pokładzie - są to odczucia wielu pasażerów. Mimo opóźnienia gate został otwarty planowo co skutkowało 40 minutowym czekaniem w korytarzu."
Plusy: "Dużo miejsca na nogi / ale to dodatkowo wykupione miejsce na nogi. Ma to sens przy dużym wzroście."
Minusy: "W takie upały mogli by dawać wodę za darmo."
Plusy: "Mimo to że mój poprzedni lot był spóźniony, dzięki profesjonalizmu pracowników lotniska Kraków zdołźylem na lot do Oslo - Torp"
Minusy: "Samolot niestety mimo, że przyleciał na czas, miał 30 min opóźnienia na starcie..."
Plusy: "Całość podróży przebiegła bardzo sprawnie."
Minusy: "Ciagle zawracanie głowy proponowanymi przez obsługę usługami, ale wiem ze dzięki takim zabiegom linie mogą sobie pozwolić na oferowanie tak atrakcyjnych cen za loty :)"

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Pensylwania

Najnowsze oferty lotów w jedną stronę

12.12.Tue
3 przesiad.
40h 15minWAW-PIT
379 zł
10.01.Wed
3 przesiad.
37h 39minKTW-PHL
402 zł
10.01.Wed
3 przesiad.
31h 18minKTW-PHL
405 zł
03.03.Sun
1 przesiadkaLufthansa
15h 55minKRK-PHL
798 zł
02.06.Sun
2 przesiad.TAP AIR PORTUGAL
36h 41minWAW-PHL
799 zł
03.04.Wed
3 przesiad.TAP AIR PORTUGAL
43h 58minWAW-PHL
819 zł
03.04.Wed
1 przesiadkaLufthansa
15h 45minPOZ-PHL
866 zł
10.01.Wed
3 przesiad.Air Canada
37h 15minKTW-PHL
3 024 zł
10.01.Wed
3 przesiad.Air Canada
37h 15minKTW-PHL
3 028 zł
02.06.Sun
3 przesiad.Scandinavian Airlines
22h 27minWAW-PHL
3 076 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Najnowsze oferty lotów w obie strony

06.03.Wed
1 przesiadkaBritish Airways
15h 25minKRK-PIT
13.03.Wed
2 przesiad.British Airways
22h 34minPIT-KRK
733 zł
06.03.Wed
2 przesiad.Air Canada
15h 35minKRK-PHL
13.03.Wed
2 przesiad.Air Canada
16h 05minPHL-KRK
734 zł
07.02.Wed
1 przesiadkaBritish Airways
13h 25minWAW-PIT
21.02.Wed
2 przesiad.British Airways
20h 04minPIT-WAW
738 zł
03.04.Wed
2 przesiad.American Airlines
30h 55minWAW-PHL
17.04.Wed
2 przesiad.American Airlines
14h 40minPHL-WAW
742 zł
01.05.Wed
2 przesiad.Finnair
27h 10minWAW-PHL
15.05.Wed
2 przesiad.Finnair
27h 20minPHL-WAW
766 zł
24.12.Sun
2 przesiad.SWISS
31h 49minWAW-PHL
17.01.Wed
2 przesiad.SWISS
18h 50minPHL-WAW
774 zł
02.04.Tue
2 przesiad.American Airlines
30h 25minWAW-PHL
10.04.Wed
1 przesiadkaAmerican Airlines
30h 10minPHL-WAW
794 zł
25.12.Mon
1 przesiadkaLufthansa
13h 00minWAW-PHL
09.01.Tue
2 przesiad.Lufthansa
12h 30minPHL-WAW
814 zł
06.03.Wed
3 przesiad.SWISS
20h 43minKRK-PIT
13.03.Wed
3 przesiad.SWISS
33h 51minPIT-KRK
824 zł
03.04.Wed
1 przesiadkaLufthansa
15h 45minPOZ-PHL
17.04.Wed
1 przesiadkaLufthansa
10h 50minPHL-POZ
918 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Najnowsze oferty lotów krajowych

04.03.Mon
0 przesiadekSpirit Airlines
2h 19minMCO-PHL
06.03.Wed
0 przesiadekSpirit Airlines
2h 48minPHL-MCO
76 zł
19.12.Tue
0 przesiadekSpirit Airlines
2h 42minMCO-PHL
04.01.Thu
z przesiadkamiSpirit Airlines
9h 41minPHL-MCO
90 zł
12.01.Fri
0 przesiadekDelta
1h 37minBOS-PHL
17.01.Wed
0 przesiadekDelta
1h 24minPHL-BOS
148 zł
05.01.Fri
0 przesiadekDelta
1h 47minLGA-PIT
13.01.Sat
0 przesiadekDelta
1h 38minPIT-LGA
158 zł
12.01.Fri
z przesiadkamiJetBlue
5h 17minLGA-PIT
19.01.Fri
z przesiadkamiJetBlue
4h 07minPIT-LGA
171 zł
27.12.Wed
0 przesiadekJetBlue
1h 40minBOS-PHL
04.01.Thu
0 przesiadekJetBlue
1h 20minPHL-BOS
178 zł
30.01.Tue
0 przesiadekUnited Airlines
2h 00minORD-PHL
31.01.Wed
0 przesiadekUnited Airlines
2h 27minPHL-ORD
248 zł
30.01.Tue
0 przesiadekUnited Airlines
2h 03minORD-PHL
31.01.Wed
z przesiadkamiUnited Airlines
6h 45minPHL-ORD
258 zł
24.01.Wed
z przesiadkamiAlaska Airlines
8h 47minSFO-PHL
28.01.Sun
z przesiadkamiAlaska Airlines
29h 34minPHL-SFO
367 zł
22.01.Mon
z przesiadkamiAlaska Airlines
8h 47minSFO-PHL
28.01.Sun
z przesiadkamiAlaska Airlines
19h 05minPHL-SFO
371 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Loty do Pensylwania

Loty powrotne:

Pensylwania - Polska

Klasy: