Znajdź tanie loty do Ohio od 1 380 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu wylatującego 16.01.. Ceny podlegają zmianom i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby ponowić wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
sob. 30.12
sob. 6.1
W ciągu ostatni 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 44 312 419 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 29% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Przeszukaj setki stron naraz i znajdź dobre oferty lotów do Ohio

Najnowsze oferty lotów do Ohio

Najlepsze oferty lotów w obie strony znalezione na KAYAK w ostatnich 72 godzinach

NAJPOPULARNIEJSZECleveland
2+ przesiadki od 2 989 zł
Cincinnati
2+ przesiadki od 3 253 zł
Dayton
2+ przesiadki od 2 989 zł

Warto wiedzieć

Poza sezonem:

Styczeń

Szczyt sezonu:

Lipiec

Najtańszy lot

1 380 zł
Najlepszy moment na ominięcie tłumów ze średnio 9% spadkiem ceny.
Najpopularniejszy moment na lot ze średnio 19% wzrostem ceny.
Lot Warszawa - Cleveland

FAQ: rezerwowanie lotu do Ohio

 • Jak długo trwa lot do Ohio?

  Bezpośredni lot z Polski do Ohio trwa zwykle 23h 13min, a pokonywana odległość to 11898 km. Najpopularniejsza trasa to Warszawa - Cincinnati, a średni czas lotu to 12h 55min.

 • Ile kosztuje najtańszy lot do Ohio?

  Najtańszy bilet lotniczy do Ohio z Polski znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin kosztował 2 401 zł. Najpopularniejsza trasa to Warszawa Chopina – Cincinnati Cinci./N. Kentucky, a najtańszy znaleziony na niej w ciągu ostatnich 72 godzin bilet w obie strony kosztował 2 535 zł.

 • Które miejsca w Ohio są najpopularniejsze?

  Najpopularniejsze miejsca regionu to Cleveland (29%) i Dayton (14%).Popularne są także loty do Toledo (7%) i do Akron (4%).

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK może mi pomóc wybrać najlepszy moment na zakup biletów lotniczych?

  Prognoza cen lotów to narzędzie KAYAK, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu dla wybranego miejsca i terminu podróży zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki temu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze sposoby na znalezienie tanich lotów do Ohio

 • Rezerwuj z przynajmniej 1-tygodniowym wyprzedzeniem, by znaleźć ceny poniżej średniej.
 • Wysoki sezon przypada na Czerwiec, Lipiec i Sierpień. Natomiast najtańszy miesiąc na lot z Polski to Luty.
 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i odblokuj najnowsze promocje lotów do Ohio.
Zobacz więcej wskazówek

Top 5 linii lotniczych latających do Ohio

Potrzebujesz pomocy w wyborze linii lotniczej, którą polecisz z Polski do Ohio? Opinie na temat linii lotniczych na KAYAK zawierają ogólną ocenę każdej linii lotniczej obliczoną w oparciu o szereg czynników, takich jak komfort, boarding, rozrywka pokładowa i więcej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zobacz oceny linii lotniczych na podstawie opinii na KAYAK.
8,2
Qatar AirwaysWynik na podstawie 11256 opinii
82entertainment
83boarding
86crew
82comfort
80food
83overall
Opinie o liniach lotniczych
Minusy: "Ohydne jedzenie. Poza tym bardzo przeciętnie, całkowicie nie czuć tych 5 gwiazdek. Turkish Airline wyprzedza Qatar o klasę."
Przeczytaj o liniach Qatar Airways
Minusy: "Ohydne jedzenie. Poza tym bardzo przeciętnie, całkowicie nie czuć tych 5 gwiazdek. Turkish Airline wyprzedza Qatar o klasę."
Minusy: "They changed departure time by 30 minutes and did not send a single message."
Plusy: "Nowy samolot, sporo miejsca na nogi, nowe, wygodne fotele, przepyszne jedzenie"

To jest najgorsza linia jaką w życiu leciałem obsługa niemiła opóźnienia itp Wizz air jest 2 razy tańszy i 5 razy lepszy

Zimno w samolocie . Gorący napój ( kawa ) podana dopiero przy ostatnim posiłku Ok godzinę przed miejscem docelowym

2.5 hours delay. I turned out that this flight usually has a delay.

Everything perfect. Plane on time and landing also on time.

Brak słów. Lot odwołany w ostatniej chwili kolejne loty po 12

Plusy: "Obsługa"
Minusy: "Fatalnie na lotnisku we Frankfurcie. Korki, autobusy trąbiące na siebie, a w międzyczasie powiadomienia z aplikacji, że boarding się zaczął (i co mam uciec z autobusu i zdążyć?)"
Plusy: "Wyjątkowo sprawny pilot - doleciał dużo przed czasem w naprawdę fajnym stylu"
Minusy: "Kontrola bagażowa w Poznaniu, komfort w samolocie"
Minusy: "Najpierw odwołano połączenie do Monachium, re-book na późniejszy lot, który był opóźniony. Spóźniłam się na samolot docelowy, zostałam przewieziona do hotelu, w którym na voucher miałam jedno danie obiadowe do wyboru i jeden napój. Hasło: LUFTHANSA."
Minusy: "Too small plane for business travelers - no carry allowed inside, yet all electronics have to be taken out. Lufthansa does not care about Senator status at all."
Minusy: "Flight was late due to inadequate staffing - one pilot was missing."

Fajne było zachowanie stewardess, które umiały zachować się w trudnych sytuacjach .

Bardzo pozytywne nastawienie załogi. Uśmiech personelu pokładowego oraz profesjonalizm pilotów.

Obsługa oraz personel. Nie podobało mi się że lot był opóźniony o ponad godzinę, wejście na lotnisko w Eindhoven trwało 3,5h!

Plusy: "Cena za bilet i punktualność."
Minusy: "Bardzo ciasne i niewygodne fotele. Pogoń za zyskiem ma swoje granice. Ograniczam loty w WizzAir do minimum."
Plusy: "Nie było źle Ale fakt że odprawę przeszedł nietrzeźwy Pan do którego wezwano ekipe medyczna I.lot opoznil sie o 40min"
Minusy: "Troche wiecej zwracac uwage jacy pasażerowie wchodzą na pokład A nie skupianie i polowanie na walizki.kto ma za duża i może dodatkowo zapłacić."
Minusy: "Okolo 140 pasazerow z priority i proba ich upchniecia do 1 transferu. Na pokladzie syf brud malaria. Samolot nie byl sprzatany po poprzednim locie. Kolejka priority bez widocznego oznaczenia i z tego powoduprzepychanie sie przez ludzi bez priority."
Minusy: "Lot był.opozniony ponad godzinę do tego jak zawsze mało sprawnie szła kolejka do samolotu!"
Plusy: "Podróż przebiegła niezauważalnie szybko w miłej atmosferze pod opieką profesjonalnej załogi."
Minusy: "W tym miejscu nie mam nic do dodania. To był naprawdę bardzo miły i udany lot."
Plusy: "Odlot co do minuty, bezbłędne lądowanie. Brawa dla kapitana Polaka."
Minusy: "-"
Minusy: "Lot opóźniony 1.35h. Duszno. Staliśmy w kolejce do samolotu po czym.z powrotem nas cofnęli. Wody brakło a temperatura przekraczała 35st. Tragicznie!"

Wylot opóźnił się o 45min, ale boarding był bardzo sprawny a samolot nadrobił w powietrzu i doleciał nawet 10min przed czasem.

Due to the fault of the Bristol airport staff, I was not allowed to board the Ryanair plane with my paid luggage today. While checking my passport and boarding pass at Gate 7 at Bristol airport, my wife passed through the checkpoint without any problems, but I was stopped by a woman from the staff who told me to wait for almost 20 minutes before she came over and started explaining to me the reason for withholding my boarding. The woman said that since I didn't have priority boarding, I had to go back to the Ryanair point and check in my luggage. The woman was very unpleasant and when I further explained that it was already late, a man who was also checking passports and boarding passes came up and was nervous, almost shouting, and said that I didn't know the regulations and I had to go check in my luggage and if I didn't make it in time, the plane would take off without me. . I quickly went to the indicated place, but it turned out that another man from the airport staff told me that I should wait next to gate 2 because someone should come to pick me up soon. Of course no one came. My wife, nervous, started explaining to the above-mentioned couple from the staff that she had the same ticket and there were no problems. The woman said that it was too late and that my wife could fly but I couldn't. The service woman said my wife could fly but I couldn't. Of course, the wife asked the man from the staff what his name was, and he nervously replied, "None of your business!" Because we sacrificed time, money and nerves, we ordered an interview with the manager and we also waited for almost an hour. The manager already knew the situation and admitted that we were telling the truth in her opinion, but the only thing we can do is report to Ryanair, and she can only apologize to us for the behavior of the service. It also turned out that instead of wasting time, I could have bought priority boarding and there would have been no problem. However, no one said anything about it and instead it caused the inability to perform any action. Due to the above, we demand a refund for both return and return flight tickets and a refund for the hotel costs we paid for. k

Nie podobało mi się to , że lot był opóźniony i nie zdążyłam na lot z przesiadka który był o czasie. Straciłam cały dzień czekania na kolejny lot do domu plus niepotrzebnie poniesione koszta za sytuację losowe nie z mojej winy. Loty z Ryanair są zawsze problematyczne i stresowe.

Plusy: "Załoga pomogła mi znaleźć zgubioną kurtkę. Byli bardzo mili."
Minusy: "Brak miejsca na książkę/telefon przy siedzeniach np. z przodu na siedzeniu przed pasażerem."
Minusy: "Zdecydowanie regulamin Ryanair w przypadku kiedy chce się zmienić kierunek lotu, datę bądź pasażerów. Ceny z kosmosu, zdecydowanie ostatni raz kupiłam u Was bilety"
Plusy: "Punktualnie i sprawnie, z wyjatkiem problemow z miejscem na bagaż na pokładzie."
Minusy: "Tłum ludzi z wykupionym priorytetem, przez co kolejka i czas oczekiwania rownie dlugi, oraz brak miejsca na bagaż na pokładzie."
Minusy: "Samolot niestety mimo, że przyleciał na czas, miał 30 min opóźnienia na starcie..."
Plusy: "Całość podróży przebiegła bardzo sprawnie."
Minusy: "Ciagle zawracanie głowy proponowanymi przez obsługę usługami, ale wiem ze dzięki takim zabiegom linie mogą sobie pozwolić na oferowanie tak atrakcyjnych cen za loty :)"
Plusy: "miła odprawa i załoga pokładowa"
Minusy: "kolejki i czekanie na wejście (mimo priority) bardzo głośne zachowanie pasażerów - dzieci oągłdały głośno filmy bez słuchawek, rodzice mniejszych dzieci pozwalali im wrzeszczeć dla zabawy, niektórzy dorośli krzyczeli do siebie"
Plusy: "Profesjonalna i sympatyczna kontrola bezpieczeństwa na lotnisku w Balicach. W odróżnieniu od Pyrzowic jednak można kontrolować kulturalnie i w poszanowaniu prywatności."
Minusy: "Znowu prawie 90 minut opóźnienia. Obawiałem się, że nie zmieszczę się w godzinach pracy wypożyczalni samochodów w Alicante."

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Ohio

Najnowsze oferty lotów w jedną stronę

16.01.wt.
3 przesiad.
56h 46minWAW-CLE
350 zł
04.03.pon.
3 przesiad.
48h 07minKRK-CLE
357 zł
04.03.pon.
2 przesiad.
36h 09minKRK-CLE
360 zł
15.01.pon.
3 przesiad.
58h 58minWAW-CLE
383 zł
15.01.pon.
2 przesiad.
46h 38minWAW-CLE
413 zł
20.01.sob.
2 przesiad.
24h 15minWAW-CVG
656 zł
20.01.sob.
1 przesiadka
18h 18minWAW-CVG
746 zł
04.03.pon.
1 przesiadkaLOT
30h 23minKRK-CLE
867 zł
04.03.pon.
2 przesiad.British Airways
51h 18minKRK-CLE
3 987 zł
02.03.sob.
2 przesiad.Lufthansa
14h 50minKRK-CLE
7 968 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Najnowsze oferty lotów w obie strony

22.01.pon.
2 przesiad.KLM
16h 44minKRK-CLE
29.01.pon.
2 przesiad.KLM
15h 28minCLE-KRK
758 zł
22.01.pon.
2 przesiad.Air France
21h 27minKRK-CMH
29.01.pon.
2 przesiad.Air France
23h 21minCMH-KRK
758 zł
12.03.wt.
2 przesiad.KLM
19h 33minWAW-CLE
26.03.wt.
2 przesiad.KLM
16h 55minCLE-WAW
761 zł
22.01.pon.
2 przesiad.SWISS
36h 28minKRK-CLE
29.01.pon.
3 przesiad.SWISS
41h 25minCLE-KRK
824 zł
22.01.pon.
2 przesiad.Lufthansa
21h 07minKRK-CVG
29.01.pon.
2 przesiad.Lufthansa
17h 00minCVG-KRK
825 zł
25.04.czw.
2 przesiad.British Airways
18h 36minWAW-CVG
04.05.sob.
1 przesiadkaBritish Airways
13h 35minCVG-WAW
826 zł
22.01.pon.
3 przesiad.Air Canada
21h 07minKRK-CVG
29.01.pon.
3 przesiad.Air Canada
21h 45minCVG-KRK
829 zł
13.12.śr.
2 przesiad.British Airways
21h 14minWAW-CLE
06.06.czw.
2 przesiad.British Airways
17h 13minCLE-WAW
835 zł
15.12.pt.
2 przesiad.Lufthansa
16h 57minWAW-CLE
11.06.wt.
2 przesiad.Lufthansa
14h 24minCLE-WAW
1 004 zł
25.04.czw.
1 przesiadkaAir France
14h 15minWAW-CVG
04.05.sob.
1 przesiadkaAir France
18h 55minCVG-WAW
1 215 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Najnowsze oferty lotów krajowych

20.02.wt.
0 przesiadekAlaska Airlines
4h 20minSEA-CVG
21.02.śr.
0 przesiadekAlaska Airlines
5h 11minCVG-SEA
118 zł
20.02.wt.
0 przesiadekDelta
4h 24minSEA-CVG
24.02.sob.
0 przesiadekDelta
5h 05minCVG-SEA
158 zł
14.12.czw.
0 przesiadekDelta
2h 00minLGA-CLE
25.12.pon.
0 przesiadekDelta
1h 49minCLE-LGA
158 zł
20.02.wt.
0 przesiadekAlaska Airlines
4h 20minSEA-CVG
22.02.czw.
0 przesiadekAlaska Airlines
5h 11minCVG-SEA
168 zł
01.02.czw.
z przesiadkamiJetBlue
7h 39minLGA-CLE
04.02.ndz.
z przesiadkamiJetBlue
4h 22minCLE-LGA
177 zł
01.02.czw.
z przesiadkamiJetBlue
6h 24minJFK-CLE
04.02.ndz.
z przesiadkamiJetBlue
3h 53minCLE-JFK
177 zł
14.12.czw.
z przesiadkamiSpirit Airlines
14h 11minEWR-CLE
17.12.ndz.
z przesiadkamiSpirit Airlines
6h 27minCLE-EWR
179 zł
18.12.pon.
z przesiadkamiSpirit Airlines
8h 54minLAX-CLE
31.01.śr.
z przesiadkamiSpirit Airlines
20h 05minCLE-LAX
190 zł
13.12.śr.
0 przesiadekAmerican Airlines
1h 50minLGA-CLE
13.12.śr.
0 przesiadekAmerican Airlines
1h 36minCLE-LGA
320 zł
13.12.śr.
0 przesiadekAmerican Airlines
2h 03minJFK-CLE
13.12.śr.
0 przesiadekAmerican Airlines
1h 48minCLE-JFK
320 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Loty last minute do Ohio

Bilety last minute na loty, pociągi i autobusy

01.12.pt.
z przesiadkami
32h 02minKTW-CMH
26.01.pt.
z przesiadkami
19h 40minCMH-KTW
1 071 zł
02.12.sob.
z przesiadkamiLufthansa
15h 00minKTW-CMH
29.01.pon.
z przesiadkamiLufthansa
16h 45minCMH-KTW
1 083 zł
01.12.pt.
z przesiadkamiLufthansa
15h 10minKTW-CMH
25.01.czw.
z przesiadkamiLufthansa
15h 38minCMH-KTW
1 106 zł
01.12.pt.
z przesiadkamiLufthansa
15h 10minKTW-CMH
28.01.ndz.
z przesiadkamiLufthansa
15h 48minCMH-KTW
1 414 zł
02.12.sob.
z przesiadkami
23h 34minKTW-CMH
23.01.wt.
z przesiadkami
29h 15minCMH-KTW
1 493 zł
01.12.pt.
z przesiadkami
15h 10minKTW-CMH
23.01.wt.
z przesiadkami
29h 15minCMH-KTW
1 555 zł
02.12.sob.
z przesiadkami
23h 25minKTW-CMH
23.01.wt.
z przesiadkami
29h 15minCMH-KTW
1 561 zł
01.12.pt.
z przesiadkami
31h 36minKTW-CMH
23.01.wt.
z przesiadkami
29h 15minCMH-KTW
1 659 zł
02.12.sob.
z przesiadkami
23h 34minKTW-CMH
27.01.sob.
z przesiadkami
28h 40minCMH-KTW
1 749 zł
01.12.pt.
z przesiadkami
15h 10minKTW-CMH
27.01.sob.
z przesiadkami
28h 40minCMH-KTW
1 814 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Loty do Ohio

Loty powrotne:

Ohio - Polska

Klasy:

Lotniska wylotu: