Znajdź tanie loty na trasie Nowy Dwór Mazowiecki Warsaw Modlin - Barcelona (WMI - S37)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
  • Loty » 
  • Polska » 
  • Nowy Dwór Mazowiecki Warsaw Modlin:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Nowy Dwór Mazowiecki Warsaw Modlin - Barcelona

(W obie strony)
Wylot: Wt, 16 sty 2018 Powrót: Wt, 23 sty 2018 Podróż 8-dniowa
175
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 26 sty 2018 Powrót: Wt, 30 sty 2018 Podróż 5-dniowa
226
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
08:15
8h 15min
1 przesiadka
Wylot: So, 16 gru 2017 Powrót: Pn, 18 gru 2017 Podróż 3-dniowa
451
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
11:40
11h 40min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 19 gru 2017 Powrót: Wt, 26 gru 2017 Podróż 8-dniowa
243
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Wt, 6 lut 2018 Powrót: Pt, 9 lut 2018 Podróż 4-dniowa
243
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Pn, 12 lut 2018 Powrót: So, 17 lut 2018 Podróż 6-dniowa
251
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Cz, 14 gru 2017 Powrót: Pt, 15 gru 2017 Podróż 2-dniowa
268
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 2 mar 2018 Powrót: Pn, 5 mar 2018 Podróż 4-dniowa
319
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Wt, 13 mar 2018 Powrót: Pt, 16 mar 2018 Podróż 4-dniowa
365
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
09:10
9h 10min
1 przesiadka
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Śr, 17 sty 2018 Powrót: So, 20 sty 2018 Podróż 4-dniowa
376
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
GRO
15:55
15h 55min
1 przesiadka
GRO
00:00
WMI
12:25
12h 25min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 28 lis 2017 Powrót: So, 9 gru 2017 Podróż 12-dniowa
397
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Wt, 15 maj 2018 Powrót: Wt, 22 maj 2018 Podróż 8-dniowa
422
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:05
3h 05min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 20 kwi 2018 Powrót: Śr, 25 kwi 2018 Podróż 6-dniowa
426
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
06:55
6h 55min
1 przesiadka
BCN
00:00
WMI
08:50
8h 50min
1 przesiadka
Wylot: So, 20 sty 2018 Powrót: Pt, 26 sty 2018 Podróż 7-dniowa
430
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 20 kwi 2018 Powrót: N, 22 kwi 2018 Podróż 3-dniowa
440
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
06:55
6h 55min
1 przesiadka
BCN
00:00
WMI
03:05
3h 05min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 4 maj 2018 Powrót: Śr, 9 maj 2018 Podróż 6-dniowa
455
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
19:30
19h 30min
1 przesiadka
BCN
00:00
WMI
08:50
8h 50min
1 przesiadka
Wylot: So, 14 kwi 2018 Powrót: N, 22 kwi 2018 Podróż 9-dniowa
465
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
BCN
00:00
WMI
03:05
3h 05min
0 przesiadek
Wylot: So, 12 maj 2018 Powrót: Pn, 14 maj 2018 Podróż 3-dniowa
480
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
06:55
6h 55min
1 przesiadka
BCN
00:00
WMI
02:55
2h 55min
0 przesiadek
Wylot: Cz, 30 lis 2017 Powrót: Pt, 8 gru 2017 Podróż 9-dniowa
516
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
BCN
07:20
7h 20min
1 przesiadka
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: So, 12 maj 2018 Powrót: Pn, 14 maj 2018 Podróż 3-dniowa
641
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WMI
00:00
GRO
07:10
7h 10min
1 przesiadka
GRO
00:00
WMI
01:00
25h 00min
1 przesiadka
* Ceny za osobę, dotyczą e-biletów oraz zawierają wszystkie podatki i opłaty w PLN.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Nowy Dwór Mazowiecki
175 zł
Cel podróży

Barcelona
175 zł
Girona
376 zł
Linie lotnicze Opinie o liniach lotniczych

Pasażerowie (5), którzy zarezerwowali lot na trasie Nowy Dwór Mazowiecki - Barcelona, ocenili linie obsługujące go na średnio 5,7.

Ogólnie
6,4
Odprawa
6,4
Załoga
7,6
Komfort
5,6
Jedzenie
3,2
Rozrywka
4,0