Tanie loty Barcelona-El Prat

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Gdańsk Rębiechowo - Barcelona-El Prat

(W obie strony)
Wylot: N, 8 paź 2017 Powrót: Pt, 13 paź 2017 Podróż obejmuje 6 dni
392
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
00:00
BCN
03:05
3h 05min
bez przesiadek
BCN
00:00
GDN
11:10
11h 10min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 1 gru 2017 Powrót: Pn, 4 gru 2017 Podróż obejmuje 4 dni
530
Wybierz
KLM
KLM
GDN
00:00
BCN
09:55
9h 55min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
17:35
17h 35min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 10 lis 2017 Powrót: So, 11 lis 2017 Podróż obejmuje 2 dni
581
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
GDN
00:00
BCN
04:35
4h 35min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
06:00
6h 00min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 6 paź 2017 Powrót: Pt, 13 paź 2017 Podróż obejmuje 8 dni
755
Wybierz
LOT
LOT
GDN
00:00
BCN
18:30
18h 30min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
10:20
10h 20min
1 przesiadka
Wylot: Śr, 30 sie 2017 Powrót: N, 10 wrz 2017 Podróż obejmuje 12 dni
806
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
GDN
00:00
BCN
03:05
3h 05min
bez przesiadek
BCN
00:00
GDN
03:10
3h 10min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 11 paź 2017 Powrót: So, 14 paź 2017 Podróż obejmuje 4 dni
534
Wybierz
KLM
KLM
GDN
00:00
BCN
08:40
8h 40min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
07:15
7h 15min
1 przesiadka
Wylot: N, 8 paź 2017 Powrót: So, 14 paź 2017 Podróż obejmuje 7 dni
555
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
00:00
BCN
03:05
3h 05min
bez przesiadek
BCN
00:00
GDN
07:20
7h 20min
1 przesiadka
Wylot: Cz, 30 lis 2017 Powrót: So, 2 gru 2017 Podróż obejmuje 3 dni
581
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
GDN
00:00
BCN
04:35
4h 35min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
05:20
5h 20min
1 przesiadka
Wylot: N, 29 paź 2017 Powrót: Pt, 3 lis 2017 Podróż obejmuje 6 dni
566
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
00:00
BCN
03:05
3h 05min
bez przesiadek
BCN
00:00
GDN
08:00
8h 00min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 26 wrz 2017 Powrót: Wt, 3 paź 2017 Podróż obejmuje 8 dni
595
Wybierz
KLM
KLM
GDN
00:00
BCN
20:15
20h 15min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
17:55
17h 55min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 26 wrz 2017 Powrót: Śr, 27 wrz 2017 Podróż obejmuje 2 dni
624
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
GDN
00:00
BCN
08:30
8h 30min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
08:35
8h 35min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 25 wrz 2017 Powrót: Śr, 4 paź 2017 Podróż obejmuje 10 dni
631
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
00:00
BCN
07:10
7h 10min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
07:30
7h 30min
1 przesiadka
Wylot: Cz, 2 lis 2017 Powrót: Pn, 6 lis 2017 Podróż obejmuje 5 dni
657
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
GDN
00:00
BCN
08:40
8h 40min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
07:55
7h 55min
1 przesiadka
Wylot: So, 30 gru 2017 Powrót: Pn, 15 sty 2018 Podróż obejmuje 17 dni
664
Wybierz
KLM
KLM
GDN
00:00
BCN
03:45
27h 45min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
12:35
12h 35min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 25 wrz 2017 Powrót: Wt, 3 paź 2017 Podróż obejmuje 9 dni
661
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
00:00
BCN
07:10
7h 10min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
07:45
7h 45min
1 przesiadka
Wylot: So, 14 paź 2017 Powrót: Pn, 16 paź 2017 Podróż obejmuje 3 dni
668
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
GDN
00:00
BCN
04:35
4h 35min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
07:00
7h 00min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 29 gru 2017 Powrót: Wt, 2 sty 2018 Podróż obejmuje 5 dni
889
Wybierz
LOT
LOT
GDN
00:00
BCN
15:10
15h 10min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
10:35
10h 35min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 26 gru 2017 Powrót: So, 30 gru 2017 Podróż obejmuje 5 dni
686
Wybierz
KLM
KLM
GDN
00:00
BCN
03:45
27h 45min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
17:35
17h 35min
1 przesiadka
Wylot: Cz, 2 lis 2017 Powrót: N, 5 lis 2017 Podróż obejmuje 4 dni
671
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
GDN
00:00
BCN
04:35
4h 35min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
03:40
4h 40min
1 przesiadka
Wylot: N, 31 gru 2017 Powrót: Śr, 3 sty 2018 Podróż obejmuje 4 dni
690
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
00:00
BCN
10:55
10h 55min
1 przesiadka
BCN
00:00
GDN
03:00
3h 00min
bez przesiadek
Wybierz linie lotnicze:  Wizz Air
Loty bezpośrednie GDN - BCN Wizz Air
Nr lotu Wylot GDN Przylot BCN Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
1705 17:50 20:55 20 sie - 25 paź
* Ceny za osobę, dotyczą e-biletów oraz zawierają wszystkie podatki i opłaty w PLN.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Gdańsk
392 zł
Cel podróży

Barcelona
392 zł
Linie lotnicze Opinie o liniach lotniczych

1 pasażer, który zarezerwował lot na trasie Gdańsk - Barcelona, ocenił linie obsługujące go średnio na 10,0.

Ogólnie
10,0
Odprawa
10,0
Załoga
10,0
Komfort
10,0
Jedzenie
10,0
Rozrywka
10,0