Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Kiedy rezerwować
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki
Linie lotnicze

SZZ - WMI

228 zł Znajdź tanie loty na trasie Szczecin – Warszawa Modlin

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu ze Szczecina do Modlin wylatującego 19.08.. Ceny podlegają zmianom i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby ponowić wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu

Przeszukuj setki różnych stron naraz i znajdź loty do: Warszawa Modlin

 
Są to najczęściej wybierane przez użytkowników KAYAK linie lotnicze w przypadku lotów ze Szczecina do Warszawy.
Są to najczęściej wybierane przez użytkowników KAYAK linie lotnicze w przypadku lotów ze Szczecina do Warszawy.
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 48 802 366 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 27% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Tanie oferty lotów ze Szczecina do Modlin (SZZ-WMI)

Oto niektóre z najlepszych ofert znalezionych ostatnio na KAYAK na zapytanie dotyczące najpopularniejszych linii lotniczych obsługujących połączenia w obie strony ze Szczecina do Modlin z datą wylotu w ciągu najbliższych miesięcy. Mimo że loty te były dostępne na KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin, ceny i dostępność mogą ulec zmianie, a oferty mogą wygasnąć.
Wybierz termin podróży, aby wyszukać najlepsze ceny i oferty.
Wybierz termin
SZZ-WMI
651 kmz przesiadkami
WMI-SZZ
651 kmz przesiadkami
Kilka linii lotniczych
Znajdź ofertę

Loty ze Szczecina do Modlin - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów ze Szczecina do Modlin, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

W jaki dzień tygodnia można znaleźć najlepsze oferty lotów na trasie Szczecin - Warszawa Modlin?

Średnia cena wszystkich lotów zeSzczecina doLotnisko Warszawa Modlin klikniętych na KAYAK dla każdego dnia w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Na trasie Szczecin — Warszawa Modlin średnio najtańszy dzień na podróż to poniedziałek, a najdroższy to piątek. Jeśli chodzi o lot powrotny na trasie Warszawa Modlin — Szczecin, dzień, kiedy można znaleźć najlepsze oferty to poniedziałek, a najdroższe — piątek.

Jakie klasy są dostępne w przypadku lotów na trasie Szczecina - Lotnisko Warszawa Modlin?

Średnia cena lotu na tej trasie dla każdej klasy lotu, która została znaleziona przez użytkowników przeprowadzających wyszukiwanie na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni.
Na tej trasie dostępna jest tylko jedna klasa lotu, czyli Ekonomiczna.. Rozpocznij wyszukiwanie na KAYAK, aby uzyskać aktualne ceny i informacje o dostępności dla wszystkich klas lotu, które różnią się w zależności od linii lotniczej.

Warto wiedzieć

Poza sezonem:

Wrzesień

Szczyt sezonu:

Wrzesień

Najtańszy lot

228 zł
Najlepszy moment na ominięcie tłumów ze średnio 69% spadkiem ceny.
Najpopularniejszy moment na lot z niższymi o średnio 69% cenami.
Lot Szczecin - Warszawa Modlin

Kiedy kupić bilety na lot ze Szczecina do Modlin

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować ze Szczecina do Modlin w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

Loty na trasie Szczecin — Warszawa Modlin: FAQ, często zadawane pytania

 • Jakie samoloty latają na trasie Szczecin – Warszawa Modlin najczęściej?

  Boeing 737 MAX 8 to model samolotu, który najczęściej obsługuje trasę Warszawa Modlin – Szczecin.

 • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny na loty Szczecin – Warszawa Modlin?

  KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów Szczecin – Warszawa Modlin.

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu Szczecin – Warszawa Modlin?

  Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu Szczecin – Warszawa Modlin zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

 • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach Szczecin – Warszawa Modlin?

  Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Loty Szczecin – Warszawa Modlin i Warszawa Modlin – Szczecin odbywają się za pośrednictwem dwóch różnych linii lotniczych.

 • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot Szczecin – Warszawa Modlin?

  Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty Szczecin – Warszawa Modlin do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze wskazówki KAYAK, jak znaleźć tanie loty ze do Lotnisko Warszawa Modlin

 • Szukasz tanich lotów? 25% osób korzystających z naszej strony znalazło loty w jedną stronę na tej trasie za 97 zł lub mniej.

Najlepsze linie lotnicze latające ze Szczecina do Modlin

 
Zobacz prawdziwe, zweryfikowane opinie klientów KAYAK na temat linii lotniczych oferujących loty ze Szczecina do Warszawy. Oceny linii lotniczych są sumowane na podstawie wszystkich opinii zamieszczonych na KAYAK przez pasażerów po odbyciu lotu. KAYAK nie wyświetla opinii starszych niż sprzed 5 lat. Dowiedz się, jak KAYAK gromadzi opinie.
Potrzebujesz pomocy w wyborze linii lotniczej, którą polecisz ze Szczecina do Modlin? Opinie na temat linii lotniczych na KAYAK zawierają ogólną ocenę każdej linii lotniczej obliczoną w oparciu o szereg czynników, takich jak komfort, boarding, rozrywka pokładowa i więcej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zobacz oceny linii lotniczych na podstawie zweryfikowanych opinii klientów KAYAK.
7,4
LOTWynik na podstawie 1421 opinii
7,0Jedzenie
8,0Załoga
7,5Wejście na pokład
7,4Komfort
7,0Rozrywka
Opinie o liniach lotniczych

Na trasie warszawa dubaj warszawa potezbne jest uruchomienie polaczenia z użyciem dreamlinerow ! B737 Max8 to pomyłka - ludzie stoją na korytarzu, nie można wejść do toalety …;( przednia toaleta tylko dla biznes class. Latam bardzo dużo ale pierwszy raz taka akcja

4,0 OKRobert, mar 2024DXB - WAW
Przeczytaj więcej o opiniach na temat linii LOT

Na trasie warszawa dubaj warszawa potezbne jest uruchomienie polaczenia z użyciem dreamlinerow ! B737 Max8 to pomyłka - ludzie stoją na korytarzu, nie można wejść do toalety …;( przednia toaleta tylko dla biznes class. Latam bardzo dużo ale pierwszy raz taka akcja

Sympatyczna cabin crew, przekąski wliczone w cenę biletu, pokładowy entertainment system. Płynny, spokojny lot.

Lotnisko w Ljublanie. brak możliwości zjedzenia czegokolwiek (poza jedną zatłoczoną pseudokafejką przyklejoną do sklepu), brak miejsca żeby usiąść gdzieś z jedzeniem

Opóźnienie startu z Miami, brak możliwości następnego lotu do Gdańska.

W danych pasażera wpisano mi nazwę firmy , i nie było możliwości to poprawić , więc w ogóle nie wpuszczono mnie na pokład samolotu i bilet przepadł za prawie 2000 zł , , ale będę do was pisała skargę Zaznaczam ,że nie pierwszy raz kupuję bilet przez internet i nie pierwszy raz lęcę samolotem , Uważam ,że błąd ten leży po waszej stronie , prosiłam o wystawienie FV na firmę, a nie o wpisywanie danych firmy jako pasażera , Pasażerem była Urszula Kaczmarczyk, Wasz błąd drogo mnie kosztował , musiałam zakupić kolejny nowy bilet za 3340 zł , wydałam na bilet grubo ponad 5 tys do Szwecji z wyrazami szacunku Urszula Kaczmarczyk

Minusy: "Lot był opóźniony o godzinę, wiele osób nie zdążyli na swoje dalsze loty do Europy."

Wszystko podczas tego lotu było ok oprócz standardowo 1 h opóźnienia.

Wylosowane miejsca- dużo więcej miejsca na nogi i pani stewardesa.

Wylot opóźnił się o 45min, ale boarding był bardzo sprawny a samolot nadrobił w powietrzu i doleciał nawet 10min przed czasem.

Młoda i sympatyczna załoga. Nigdy nie mailem problemów z Ryanair.

Due to the fault of the Bristol airport staff, I was not allowed to board the Ryanair plane with my paid luggage today. While checking my passport and boarding pass at Gate 7 at Bristol airport, my wife passed through the checkpoint without any problems, but I was stopped by a woman from the staff who told me to wait for almost 20 minutes before she came over and started explaining to me the reason for withholding my boarding. The woman said that since I didn't have priority boarding, I had to go back to the Ryanair point and check in my luggage. The woman was very unpleasant and when I further explained that it was already late, a man who was also checking passports and boarding passes came up and was nervous, almost shouting, and said that I didn't know the regulations and I had to go check in my luggage and if I didn't make it in time, the plane would take off without me. . I quickly went to the indicated place, but it turned out that another man from the airport staff told me that I should wait next to gate 2 because someone should come to pick me up soon. Of course no one came. My wife, nervous, started explaining to the above-mentioned couple from the staff that she had the same ticket and there were no problems. The woman said that it was too late and that my wife could fly but I couldn't. The service woman said my wife could fly but I couldn't. Of course, the wife asked the man from the staff what his name was, and he nervously replied, "None of your business!" Because we sacrificed time, money and nerves, we ordered an interview with the manager and we also waited for almost an hour. The manager already knew the situation and admitted that we were telling the truth in her opinion, but the only thing we can do is report to Ryanair, and she can only apologize to us for the behavior of the service. It also turned out that instead of wasting time, I could have bought priority boarding and there would have been no problem. However, no one said anything about it and instead it caused the inability to perform any action. Due to the above, we demand a refund for both return and return flight tickets and a refund for the hotel costs we paid for. k

Zbyt ciepło było na pokładzie, szczególnie w trakcie taxi i startu. Lądowanie idealne

W Ryanair nie ma nic co by się mogło podobać.

Lot był opóźnieniony, wszędzie duszno, bardzo złe warunki w poczekalni. Brak wody do picia!!!!!!

Lot opóźniony około 40 podobno z uwagi na awarie systemu liczenia pasażerów. Godzina siedzenia w samolocie przed startem.

Na lotnisku w Treviso brak iformacji o odprawie oraz nadaniu bagażu. W ostatniej chwili zorientowałem się, że w miejscu innej odprawy można odprawić lot do Warszawy. TRAGEDIA nie polecam

Rezerwuj tanie loty ze Szczecina do Warszawy

Najnowsze oferty lotów w jedną stronę

 
Lecisz tylko w jedną stronę? Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w jedną stronę ze Szczecina do Warszawy znalezione na KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin.
19.08.lun
1 przesiadka
24h 50minSZZ-WMI
228 zł
19.08.lun
1 przesiadka
24h 50minSZZ-WMI
263 zł
23.08.ven
1 przesiadka
23h 35minSZZ-WMI
354 zł
05.08.lun
1 przesiadka
24h 50minSZZ-WMI
515 zł
16.08.ven
1 przesiadka
23h 35minSZZ-WMI
542 zł
16.08.ven
1 przesiadka
23h 35minSZZ-WMI
546 zł
17.08.sab
2 przesiad.
12h 40minSZZ-WMI
766 zł
30.07.mar
2 przesiad.
8h 45minSZZ-WMI
1 292 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg ceny

Loty Szczecin - Warszawa Modlin

Wylot:

Szczecin (SZZ)Polska

Kierunek podróży:

Warszawa Modlin (WMI)Polska

Klasy:

118 zł