Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Kiedy rezerwować
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki
Loty bezpośrednie
Linie lotnicze

WMI

Warszawa Modlin: znajdź tanie loty od 882 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu do Modlin wylatującego 18.05.. Ceny podlegają zmianom i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby ponowić wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
sob. 18.5
sob. 25.5

Przeszukuj setki różnych stron naraz i znajdź loty do: Warszawa Modlin

 
Są to najczęściej wybierane przez użytkowników KAYAK linie lotnicze w przypadku lotów do Warszawy
Są to najczęściej wybierane przez użytkowników KAYAK linie lotnicze w przypadku lotów do Warszawy
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 44 471 296 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 25% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Loty do Modlin - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów do Modlin, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

W którym dniu można najtaniej polecieć do Warszawy?

Średnia cena wszystkich lotów do Lotnisko Warszawa Modlin klikniętych na KAYAK dla każdego dnia w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Na podstawie danych KAYAK najtańszy dzień na lot do Warszawy to sobota. Ceny spadają w ten dzień nawet do 107 zł. Najdroższym dniem na lot jest natomiast piątek (średnia cena to 441 zł).

Jaka pora dnia jest najtańsza na lot do Lotnisko Warszawa Modlin?

Średnia cena wszystkich lotów do Lotnisko Warszawa Modlin w zależności od czasu wylotu, które zostały kliknięte przez użytkowników KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni.
Najtańsze loty do Lotnisko Warszawa Modlin są z reguły rano. Średnia cena za lot o tej porze dnia wynosi 381 zł. Najdroższe loty do Lotnisko Warszawa Modlin są z reguły rano. Na tę porę dnia przypadają godziny szczytu, a za bilet trzeba zapłacić średnio 381 zł.

Jak długo trwa lot do Lotnisko Warszawa Modlin?

Czas trwania lotu do Warszawy zależy od miejsca wylotu i przylotu. Bez wątpienia dłuższy czas trwania będą miały loty z przesiadkami. Jeśli chodzi o połączenia do Warszawy, największą popularnością na KAYAK cieszą się loty z Wrocławia (czas trwania: 0h 50min), z Katowic (czas trwania: 0h 50min) z Krakowa (czas trwania: 0h 50min) i z Gdańska (czas trwania: 0h 55min).

Warto wiedzieć

Poza sezonem:

Maj

Szczyt sezonu:

Maj

Najtańszy lot

882 zł
Najlepszy moment na ominięcie tłumów ze średnio 15% spadkiem ceny.
Najpopularniejszy moment na lot z niższymi o średnio 52% cenami.
Lot Kraków - Warszawa Modlin

Kiedy rezerwować loty do Modlin

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować do Modlin w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Podane informacje dotyczą lotów do na podstawie Twojej lokalizacji. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

FAQ: Warszawa Modlin — rezerwowanie lotu

 • Warszawa – jak daleko znajduje się Lotnisko Warszawa Modlin od centrum miasta?

  Centrum miasta Warszawa i Lotnisko Warszawa Modlin dzieli dystans 35 km.

 • Ile kosztuje lot do Warszawy?

  Średnia cena lotu w Warszawie to 129 zł. Najniższa cena za lot znaleziona w ciągu ostatnich 2 tygodni na KAYAK to 93 zł (wylot: Lotnisko Szczecin Goleniów).

 • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny lotów na Warszawa Modlin?

  KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów, których miejsce docelowe to Warszawa Modlin.

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu na Warszawa Modlin?

  Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu na Warszawa Modlin zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

 • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach na Warszawa Modlin?

  Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Lot na Warszawa Modlin odbywa się za pośrednictwem innej linii lotniczej niż lot powrotny.

 • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot na Warszawa Modlin?

  Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty na Warszawa Modlin do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Warszawa Modlin — najlepsze porady, jak znaleźć tani lot

 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i znajdź najnowsze promocje lotów do: Warszawa Modlin.

Wolisz bezpośredni lot do miasta Warszawa Modlin?

Sprawdź, które linie lotnicze oferują loty bezpośrednie do Modlin oraz w jakie dni odbywają się loty i zarezerwuj loty bezpośrednie.

Wylot bez przesiadek

Polska - Warszawa Modlin

poniedziałek

Ryanair

Ryanair

wtorek

Ryanair,Ryanair UK

Ryanair,Ryanair UK

środa

Ryanair

Ryanair

czwartek

Ryanair

Ryanair

piątek

Ryanair

Ryanair

sobota

Ryanair

Ryanair

niedziela

Ryanair

Ryanair

Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Powrót bez przesiadek

Warszawa Modlin - Polska

poniedziałek

Ryanair

Ryanair

wtorek

Ryanair,Ryanair UK

Ryanair,Ryanair UK

środa

Ryanair

Ryanair

czwartek

Ryanair

Ryanair

piątek

Ryanair

Ryanair

sobota

Ryanair

Ryanair

niedziela

Ryanair

Ryanair

Zobacz więcej lotów bezpośrednich
Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Najlepsze linie lotnicze latające do Modlin

 
Zobacz prawdziwe, zweryfikowane opinie klientów KAYAK na temat linii lotniczych oferujących loty do Warszawy. Oceny linii lotniczych są sumowane na podstawie wszystkich opinii zamieszczonych na KAYAK przez pasażerów, którzy odbyli lot z Polski do Warszawy. KAYAK nie wyświetla opinii starszych niż sprzed 5 lat. Dowiedz się, jak KAYAK gromadzi opinie.
Potrzebujesz pomocy w wyborze linii lotniczej, którą polecisz do Modlin? Opinie na temat linii lotniczych na KAYAK zawierają ogólną ocenę każdej linii lotniczej obliczoną w oparciu o szereg czynników, takich jak komfort, boarding, rozrywka pokładowa i więcej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zobacz oceny linii lotniczych na podstawie zweryfikowanych opinii klientów KAYAK.
7,3
LOTWynik na podstawie 1736 opinii
7,3boarding
6,9food
7,3comfort
8,0crew
6,9entertainment
Opinie o liniach lotniczych

Na trasie warszawa dubaj warszawa potezbne jest uruchomienie polaczenia z użyciem dreamlinerow ! B737 Max8 to pomyłka - ludzie stoją na korytarzu, nie można wejść do toalety …;( przednia toaleta tylko dla biznes class. Latam bardzo dużo ale pierwszy raz taka akcja

4,0 OKRobert, mar 2024DXB - WAW
Przeczytaj więcej o opiniach na temat linii LOT

Na trasie warszawa dubaj warszawa potezbne jest uruchomienie polaczenia z użyciem dreamlinerow ! B737 Max8 to pomyłka - ludzie stoją na korytarzu, nie można wejść do toalety …;( przednia toaleta tylko dla biznes class. Latam bardzo dużo ale pierwszy raz taka akcja

Sympatyczna cabin crew, przekąski wliczone w cenę biletu, pokładowy entertainment system. Płynny, spokojny lot.

Lotnisko w Ljublanie. brak możliwości zjedzenia czegokolwiek (poza jedną zatłoczoną pseudokafejką przyklejoną do sklepu), brak miejsca żeby usiąść gdzieś z jedzeniem

Opóźnienie startu z Miami, brak możliwości następnego lotu do Gdańska.

W danych pasażera wpisano mi nazwę firmy , i nie było możliwości to poprawić , więc w ogóle nie wpuszczono mnie na pokład samolotu i bilet przepadł za prawie 2000 zł , , ale będę do was pisała skargę Zaznaczam ,że nie pierwszy raz kupuję bilet przez internet i nie pierwszy raz lęcę samolotem , Uważam ,że błąd ten leży po waszej stronie , prosiłam o wystawienie FV na firmę, a nie o wpisywanie danych firmy jako pasażera , Pasażerem była Urszula Kaczmarczyk, Wasz błąd drogo mnie kosztował , musiałam zakupić kolejny nowy bilet za 3340 zł , wydałam na bilet grubo ponad 5 tys do Szwecji z wyrazami szacunku Urszula Kaczmarczyk

Minusy: "Lot był opóźniony o godzinę, wiele osób nie zdążyli na swoje dalsze loty do Europy."
Plusy: "Wsadzili do autobusu podwieźli pod samolot i nie wypuszczali. Na dworze skwar - w autobusie gorąco - jakieś 70 osób gotowało się jak w piekarniku."
Minusy: "Logistycznie podejść do tego - później wyjechać autobusem - tak aby dojechać pod samolot i od razu wypuścić."

Wylosowane miejsca- dużo więcej miejsca na nogi i pani stewardesa.

Wylot opóźnił się o 45min, ale boarding był bardzo sprawny a samolot nadrobił w powietrzu i doleciał nawet 10min przed czasem.

Młoda i sympatyczna załoga. Nigdy nie mailem problemów z Ryanair.

Zbyt ciepło było na pokładzie, szczególnie w trakcie taxi i startu. Lądowanie idealne

Lot był opóźnieniony, wszędzie duszno, bardzo złe warunki w poczekalni. Brak wody do picia!!!!!!

Lot opóźniony około 40 podobno z uwagi na awarie systemu liczenia pasażerów. Godzina siedzenia w samolocie przed startem.

Na lotnisku w Treviso brak iformacji o odprawie oraz nadaniu bagażu. W ostatniej chwili zorientowałem się, że w miejscu innej odprawy można odprawić lot do Warszawy. TRAGEDIA nie polecam

Plusy: "szybko jak zawsze"
Minusy: "Wypelnianie dokumentow wymaganych przez polski rząd dla cudzoziemców nie znajacych jezyka....otrzymuja strony a4 drobnym drukiem tylko po polsku,bez tlumaczenia, a zaloga byla dzis ze wszystkich stron, tylko nie z Polski.Nie wiedzieli takze, czy osoby podróżujące tranzytem maja je wypełniać, czy tez nie."
Minusy: "Obsługa dramat.. Cztery osoby stały cały czas rozmawiając ze sobą z tyłu lub przodu samolotu. Po turbulencjach zapomniały odblokować toaletę ludzie stali dobre 15 minut. Nie reagowały na dzwonek. Obsługa wdawała się w rozmowę z pijanym pasażerem. Dramat!!!"
Minusy: "Lot opóźniony o 1h, zero informacji wcześniej na lotnisku, brak wyjaśnieniem i przeprosin ze strony Ryan Air"

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Warszawy

Najnowsze oferty lotów w jedną stronę

 
Lecisz tylko w jedną stronę? Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w jedną stronę do Warszawy znalezione na KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin.
18.05.sob.
2 przesiad.Ryanair
19h 05minKRK-WMI
882 zł
19.05.ndz.
2 przesiad.
22h 35minKRK-WMI
1 172 zł

Szukaj wg przesiadek

Szukaj wg linii lotniczych

Szukaj wg ceny

Loty: Warszawa Modlin

Kierunek podróży:

Warszawa Modlin (WMI)Polska

Loty powrotne:

Warszawa Modlin - Polska

Klasy:

123 zł