Znajdź tanie loty na trasie Szczecin Goleniów - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska (SZZ - WAW)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Szczecin Goleniów - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska

(W obie strony)
Wylot: Cz, 3 sie 2017 Powrót: Pn, 7 sie 2017 Podróż obejmuje 5 dni
69
Wybierz
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: Wt, 19 wrz 2017 Powrót: Śr, 20 wrz 2017 Podróż obejmuje 2 dni
80
Wybierz
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: So, 12 sie 2017 Powrót: N, 13 sie 2017 Podróż obejmuje 2 dni
84
Wybierz
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: Wt, 1 sie 2017 Powrót: Śr, 2 sie 2017 Podróż obejmuje 2 dni
197
Wybierz
LOT
LOT
SZZ
00:00
WAW
01:05
1h 05min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:10
1h 10min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 27 paź 2017 Powrót: N, 29 paź 2017 Podróż obejmuje 3 dni
98
Wybierz
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 28 lip 2017 Powrót: So, 29 lip 2017 Podróż obejmuje 2 dni
248
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
00:00
WAW
01:05
1h 05min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 11 sie 2017 Powrót: So, 19 sie 2017 Podróż obejmuje 9 dni
113
Wybierz
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: So, 12 sie 2017 Powrót: So, 19 sie 2017 Podróż obejmuje 8 dni
113
Wybierz
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 30 sie 2017 Powrót: N, 3 wrz 2017 Podróż obejmuje 5 dni
157
Wybierz
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:15
1h 15min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 28 lip 2017 Powrót: N, 30 lip 2017 Podróż obejmuje 3 dni
299
Wybierz
LOT
LOT
SZZ
00:00
WAW
01:05
1h 05min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:10
1h 10min
bez przesiadek
Wylot: N, 30 lip 2017 Powrót: Cz, 3 sie 2017 Podróż obejmuje 5 dni
324
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
00:00
WAW
01:15
1h 15min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:10
1h 10min
bez przesiadek
Wylot: So, 29 lip 2017 Powrót: N, 30 lip 2017 Podróż obejmuje 2 dni
397
Wybierz
LOT
LOT
SZZ
00:00
WAW
01:05
1h 05min
bez przesiadek
WAW
00:00
SZZ
01:10
1h 10min
bez przesiadek
Wybierz linie lotnicze:  LOT
Loty bezpośrednie SZZ - WAW LOT
Nr lotu Wylot SZZ Przylot WAW Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
3932 08:55 10:00 22 lip - 28 paź
3932 09:40 10:45 25 lip - 24 paź
3934 14:55 16:00 19 sie - 26 sie
3934 14:55 16:00 18 sie - 24 sie
3934 14:55 16:00 11 sie - 12 sie
3934 14:55 16:00 7 sie - 17 sie
3934 14:55 16:00 2 sie - 30 sie
3934 14:55 16:00 30 lip - 5 sie
3934 14:55 16:00 29 lip - 3 sie
3934 14:55 16:00 22 lip - 28 lip
3934 14:55 16:00 28 sie - 2 wrz
3936 21:05 22:10 23 lip - 27 paź
* Ceny za osobę, dotyczą e-biletów oraz zawierają wszystkie podatki i opłaty w PLN.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Szczecin
69 zł
Cel podróży

Warszawa
69 zł
Linie lotnicze Opinie o liniach lotniczych

Pasażerowie (2), którzy zarezerwowali lot na trasie Szczecin - Warszawa, ocenili linie obsługujące go na średnio 9,0.

Ogólnie
9,0
Odprawa
9,0
Załoga
9,0
Komfort
9,0
Jedzenie
9,0
Rozrywka
9,0