Znajdź oferty lotów Poznań Ławica - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska (POZ - WAW)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Poznań Ławica - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska

(W obie strony)
Wylot: Cz, 6 kwi 2017 Powrót: N, 9 kwi 2017 Podróż obejmuje 4 dni
110
Wybierz
LOT
LOT
POZ
17:05
WAW
18:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
18:50
POZ
19:50
1h 00min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 17 kwi 2017 Powrót: N, 30 kwi 2017 Podróż obejmuje 14 dni
147
Wybierz
LOT
LOT
POZ
17:05
WAW
18:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
09:30
POZ
10:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 22 maj 2017 Powrót: Pt, 26 maj 2017 Podróż obejmuje 5 dni
151
Wybierz
LOT
LOT
POZ
01:45
WAW
02:40
0h 55min
bez przesiadek
WAW
06:30
POZ
07:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 1 maj 2017 Powrót: Śr, 3 maj 2017 Podróż obejmuje 3 dni
155
Wybierz
LOT
LOT
POZ
17:05
WAW
18:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
18:50
POZ
19:50
1h 00min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 16 mar 2017 Powrót: Pt, 17 mar 2017 Podróż obejmuje 2 dni
159
Wybierz
LOT
LOT
POZ
17:05
WAW
18:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
03:30
POZ
04:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 14 kwi 2017 Powrót: Wt, 18 kwi 2017 Podróż obejmuje 5 dni
159
Wybierz
LOT
LOT
POZ
17:05
WAW
18:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
03:30
POZ
04:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 15 cze 2017 Powrót: Pt, 30 cze 2017 Podróż obejmuje 16 dni
159
Wybierz
LOT
LOT
POZ
10:55
WAW
11:50
0h 55min
bez przesiadek
WAW
18:50
POZ
19:50
1h 00min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 15 maj 2017 Powrót: Pt, 19 maj 2017 Podróż obejmuje 5 dni
200
Wybierz
LOT
LOT
POZ
07:55
WAW
08:50
0h 55min
bez przesiadek
WAW
03:30
POZ
04:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 8 mar 2017 Powrót: Cz, 9 mar 2017 Podróż obejmuje 2 dni
220
Wybierz
LOT
LOT
POZ
16:05
WAW
17:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
02:30
POZ
03:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 24 mar 2017 Powrót: So, 25 mar 2017 Podróż obejmuje 2 dni
224
Wybierz
LOT
LOT
POZ
17:05
WAW
18:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
09:35
POZ
10:30
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Wt, 7 mar 2017 Powrót: Pt, 10 mar 2017 Podróż obejmuje 4 dni
241
Wybierz
LOT
LOT
POZ
16:15
WAW
17:10
0h 55min
bez przesiadek
WAW
02:30
POZ
03:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 24 lut 2017 Powrót: Pt, 3 mar 2017 Podróż obejmuje 8 dni
249
Wybierz
LOT
LOT
POZ
16:05
WAW
17:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
02:30
POZ
03:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 27 lut 2017 Powrót: Wt, 28 lut 2017 Podróż obejmuje 2 dni
257
Wybierz
LOT
LOT
POZ
16:05
WAW
17:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
02:30
POZ
03:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 23 lut 2017 Powrót: Pt, 24 lut 2017 Podróż obejmuje 2 dni
277
Wybierz
LOT
LOT
POZ
16:05
WAW
17:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
02:30
POZ
03:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: N, 26 lut 2017 Powrót: Pn, 27 lut 2017 Podróż obejmuje 2 dni
277
Wybierz
LOT
LOT
POZ
16:05
WAW
17:00
0h 55min
bez przesiadek
WAW
02:30
POZ
03:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: So, 25 lut 2017 Powrót: Pn, 27 lut 2017 Podróż obejmuje 3 dni
318
Wybierz
LOT
LOT
POZ
00:40
WAW
01:35
0h 55min
bez przesiadek
WAW
02:30
POZ
03:25
0h 55min
bez przesiadek
Wylot: So, 4 mar 2017 Powrót: N, 5 mar 2017 Podróż obejmuje 2 dni
318
Wybierz
LOT
LOT
POZ
10:00
WAW
10:55
0h 55min
bez przesiadek
WAW
17:50
POZ
18:45
0h 55min
bez przesiadek
Wybierz linie lotnicze:  LOT
Loty bezpośrednie POZ - WAW LOT
Nr lotu Wylot POZ Przylot WAW Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
3942 05:40 06:35 16 lut - 25 mar
3942 05:45 06:40 27 mar - 3 kwi
3942 05:45 06:40 28 mar - 28 mar
3958 08:55 09:50 27 mar - 27 paź
3958 08:55 09:50 20 mar - 24 mar
3958 08:55 09:50 17 mar - 17 mar
3958 08:55 09:50 16 lut - 16 mar
3946 11:55 12:50 28 mar - 12 maj
3944 14:55 15:50 31 mar - 28 kwi
3944 14:55 15:50 26 mar - 8 kwi
3944 15:00 15:55 16 lut - 25 mar
3950 21:05 22:00 26 mar - 27 paź
3950 21:05 22:00 16 lut - 24 mar
3950 21:15 22:10 21 lut - 21 mar
* Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Poznań
110 zł
Cel podróży

Warszawa
110 zł
Linie lotnicze Opinie o liniach lotniczych

Pasażerowie (6), którzy zarezerwowali lot na trasie Poznań - Warszawa, ocenili linie obsługujące go na średnio 7,6.

Ogólnie
7,7
Odprawa
7,7
Załoga
8,0
Komfort
7,3
Jedzenie
7,0
Rozrywka
6,3