Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki
Loty bezpośrednie

HAV

Znajdź tanie loty do Hawany

1 dorosły
0 szt. bagażu
sob. 15.6
sob. 22.6
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 42 211 976 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 26% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Tanie oferty lotów do Hawany

 
Są to najtańsze oferty lotów do Hawany dostępne na KAYAK wraz z ofertami najpopularniejszych linii lotniczych, jakie użytkownicy KAYAK wybrali dla tej trasy. Mimo że loty te były dostępne na KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin, ceny i dostępność mogą ulec zmianie, a oferty mogą wygasnąć.

Najnowsze oferty lotów w obie strony do Hawany

Polecane oferty lotów w obie strony z datą wylotu w ciągu najbliższych miesięcy i obsługiwanych przez najpopularniejsze linie lotnicze oferujące połączenia z Polski do Hawany.

Najnowsze oferty lotów w jedną stronę do Hawany

Lecisz tylko w jedną stronę? Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w jedną stronę z Polski do Hawany znalezione ostatnio na KAYAK.

Najnowsze oferty lotów last minute do Hawany

Krótki termin wylotu, ale zależy Ci na dobrej ofercie? Sprawdź najnowsze oferty lotów last minute z Polski do Hawany.

Najnowsze oferty lotów bezpośrednich do Hawany

Najnowsze oferty lotów bezpośrednich z Polski do Hawany, które pozwolą Ci się zrelaksować i cieszyć lotem bez przesiadek.

Tanie oferty przejazdów pociągami i autobusami do Hawany

Znajdź najnowsze bilety kolejowe lub autobusowe w obie strony z Polski do Hawany.

Wszystkie oferty lotów w obie strony do Hawany

Najtańsze bilety lotnicze do Hawany znalezione ostatnio na KAYAK.
Wybierz termin podróży, aby wyszukać najlepsze ceny i oferty.
Wybierz termin
WAW-HAV
14263 kmz przesiadkami
HAV-WAW
14263 kmz przesiadkami
Kilka linii lotniczych
Znajdź ofertę
KRK-HAV
14296 kmz przesiadkami
HAV-KRK
14296 kmz przesiadkami
Kilka linii lotniczych
Znajdź ofertę
WAW-HAV
14263 kmz przesiadkami
Kilka linii lotniczych
Znajdź ofertę
KRK-HAV
14296 kmz przesiadkami
Kilka linii lotniczych
Znajdź ofertę

Loty do Hawany - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów do Hawany, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

Jak długo trwa lot do Hawana?

Czas trwania lotu do Hawany zależy od miejsca wylotu i przylotu. Bez wątpienia dłuższy czas trwania będą miały loty z przesiadkami. Jeśli chodzi o połączenia do Hawany, największą popularnością na KAYAK cieszą się loty z Wrocławia (czas trwania: 22h 40min), z Warszawy (czas trwania: 34h 20min) z Krakowa (czas trwania: 35h 22min) i z Gdańska (czas trwania: 36h 01min).

Kiedy rezerwować loty do Hawany

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować do Hawany w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Podane informacje dotyczą lotów do na podstawie Twojej lokalizacji. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

FAQ: rezerwowanie lotu do Hawany

 • Czy przed wylotem do Hawany muszę wyrobić wizę na Kubę?

  Jeśli lecisz do Hawany w celach turystycznych, przekraczasz granicę Kuby na podstawie karty Tarjeta de Turista, wydawanej w niektórych biurach podróży i bezpośrednio na lotnisku. Przy kontroli musisz okazać także paszport ważny przez co najmniej 3 miesiące od daty wylotu oraz bilet powrotny lub dokumentujący dalszą podróż (np. przesiadkę na lotnisku w Hawanie). W podróży na własną rękę musisz także posiadać zabezpieczenie finansowe – kartę Visa lub równowartość 100 CUC na każdy dzień pobytu.

 • Lot do Hawany przez Stany Zjednoczone – jak przygotować się do przekroczenia granicy?

  W tej sytuacji obowiązują Cię takie same zasady jak obywateli Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z obowiązującym embargo turystyka między USA a Kubą jest zabroniona. Jeśli podróżujesz samodzielnie, na lotnisku w USA zaznacz na formularzu podróżnym opcję „Support for Cuban people”. Zobowiązujesz się w ten sposób do korzystania z usług lokalnej społeczności cywilnej (noclegi, gastronomia, placówki kulturalne i rozrywkowe, zorganizowane wycieczki itd.), co udowodnisz za pomocą paragonów i dokumentów z potwierdzeniami.

 • Jak dojechać z lotniska do centrum Hawany?

  Nie licz na transport publiczny: najbliższy przystanek miejskiego autobusu VIAZUL leży 15 km od lotniska, a kierowcy lokalnych autobusów odjeżdżających spod terminalu T1 sprzedają bilety za pesos niewymienialne (CUP) – walutę niedostępną dla turystów. Przed lotem do Hawany skontaktuj się z obsługą swojego hotelu, ponieważ większość obiektów odbiera swoich gości z lotniska. Jeśli wybierzesz taksówkę, zapłacisz ok. 20-25 CUC (ok. 75-100 zł) za pół godzinny kurs do centrum Hawany.

 • Wynajem samochodu na lotnisku w Hawanie – co warto wiedzieć?

  Na lotnisku działają agencje Cubacar, Rex, Transgaviota i Havanautos. Biura wszystkich firm znajdują się w międzynarodowym Terminalu 3. Zarezerwuj auto jeszcze przed lotem do Hawany – zwłaszcza w sezonie turystycznym samochody rozchodzą się bardzo szybko. Przy rezerwacji wyjaśnij też kwestię depozytu: nie zawsze da się zablokować go na karcie, niektóre firmy wymagają płatności gotówką.

 • Czy w pobliżu lotniska w Hawanie znajduje się hotel?

  Hotele położone najbliżej lotniska to El Lirio i Hostal Dona Amalia, oba w odległości kilkuset metrów od terminalu. Możesz dotrzeć tam pieszo lub zamówić samochód z hotelu, lecz usługa transferu jest płatna. Jeśli żaden z tych hoteli Ci nie odpowiada, pozostaje Ci nocleg w centrum Hawany.

 • Hawana – jak daleko znajduje się Hawana od centrum miasta?

  Hawana od centrum miasta Hawana dzieli 16 km.

 • Jak nazywa się lotnisko miasta Hawana?

  Wszystkie loty do miasta Hawana lądują w porcie lotniczym Hawana, którego kod to HAV.Lotnisko znane jest również jako Hawana lub José Martí.

 • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny lotów do Hawany?

  KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów do Hawany.

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu do Hawany?

  Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu do Hawany zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

 • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach do Hawany?

  Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Lot do Hawany odbywa się za pośrednictwem innej linii lotniczej niż lot powrotny.

 • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot do Hawany?

  Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty do Hawany do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze sposoby na znalezienie tanich lotów do Hawany

 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i odblokuj najnowsze promocje lotów do Hawany.
 • Najtańsze bilety lotnicze do Hawany oferują United Airlines. Połączenie obejmuje dwie przesiadki: jedną w Europie (np. Londyn-Heathrow, Frankfurt, Bruksela) orz drugą w Stanach Zjednoczonych (Newark, Houston). Tanie loty do Hawany można znaleźć również w ofercie Canada Airlines.
 • Chcesz spędzić mniej czasu na pokładzie samolotu, nie tracąc na komforcie podróży? Wybierz lot do Hawany z jedną przesiadką na pokładzie Air France, Finnair lub Aeroflotu.
 • Lotnisko im. Jose Marti to centrum przesiadkowe, z którego latają kubańskie linie Cubana de Aviación i Aerogaviota. Obaj operatorzy obsługują liczne krajowe loty na Kubie. Aviación lata również do Ameryki Południowej i Środkowej, Kanady oraz Europy, a Aerogaviota – na Jamajkę.
 • Polujesz na tanie loty do egzotycznych miejsc? Hawana ma kilka ciekawych połączeń low cost: linie Wingo latają do Bogoty, a EasySky – do Hondurasu.
 • Przed lotem do Hawany koniecznie spakuj do bagażu podręcznego ciepłą bluzę. Na zewnątrz nie założysz jej ani razu, ale chłód w mocno klimatyzowanych terminalach często wywołuje gęsią skórkę!
 • Jeśli lecisz do Hawany z Europy, wylądujesz w głównym Terminalu T3. Aby przesiąść się na krajowy lot, przejedź busem do Terminalu T1.
 • Wymień część gotówki od razu po przylocie do Hawany – pesos będą Ci potrzebne do zapłaty za toaletę czy taksówkę. Kantor znajdziesz w hali przylotów. Przy zakupie waluty musisz pokazać paszport.
Zobacz więcej wskazówek

Wolisz bezpośredni lot do miasta Hawana José Martí?

Sprawdź, które linie lotnicze oferują loty bezpośrednie do José Martí oraz w jakie dni odbywają się loty i zarezerwuj loty bezpośrednie.

Wylot bez przesiadek

Polska - Hawana José Martí

poniedziałek

Aeromexico,Air Europa,Air France, +18 więcej

Aeromexico,Air Europa, +19 więcej

wtorek

Aeromexico,Air Century,Air China, +23 więcej

Aeromexico,Air Century, +24 więcej

środa

Aeromexico,Air Europa,Air France, +16 więcej

Aeromexico,Air Europa, +17 więcej

czwartek

Aeromexico,Air Century,Air Europa, +22 więcej

Aeromexico,Air Century, +23 więcej

piątek

Aeromexico,Air China,Air Europa, +20 więcej

Aeromexico,Air China, +21 więcej

sobota

Aeromexico,Air China,Air Europa, +16 więcej

Aeromexico,Air China, +17 więcej

niedziela

Aeromexico,Air Century,Air Europa, +19 więcej

Aeromexico,Air Century, +20 więcej

Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Powrót bez przesiadek

Hawana José Martí - Polska

poniedziałek

Aeromexico,Air Europa,Air France, +18 więcej

Aeromexico,Air Europa, +19 więcej

wtorek

Aeromexico,Air Century,Air China, +23 więcej

Aeromexico,Air Century, +24 więcej

środa

Aeromexico,Air Europa,Air France, +16 więcej

Aeromexico,Air Europa, +17 więcej

czwartek

Aeromexico,Air Century,Air Europa, +22 więcej

Aeromexico,Air Century, +23 więcej

piątek

Aeromexico,Air China,Air Europa, +20 więcej

Aeromexico,Air China, +21 więcej

sobota

Aeromexico,Air China,Air Europa, +16 więcej

Aeromexico,Air China, +17 więcej

niedziela

Aeromexico,Air Century,Air Europa, +19 więcej

Aeromexico,Air Century, +20 więcej

Zobacz więcej lotów bezpośrednich
Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Hawany

Oferty lotów w obie strony

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
14263 kmWAW-HAV
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
14296 kmKRK-HAV

Szukaj wg przesiadek

Loty do Hawany

Kierunek podróży:

Hawana (HAV)Kuba

Klasy:

Lotniska docelowe: