Znajdź tanie loty na trasie Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska - Bułgaria

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
  • Loty » 
  • Polska » 
  • Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska - Bułgaria

(W obie strony)
Wylot: Śr, 14 lut 2018 Powrót: Pn, 26 lut 2018 Podróż 13-dniowa
245
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
00:00
SOF
14:15
14h 15min
1 przesiadka
SOF
00:00
WAW
00:15
24h 15min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 1 maj 2018 Powrót: Pn, 7 maj 2018 Podróż 7-dniowa
616
Wybierz
LOT
LOT
WAW
00:00
SOF
02:00
2h 00min
0 przesiadek
SOF
00:00
WAW
01:55
1h 55min
0 przesiadek
Wylot: Wt, 28 lis 2017 Powrót: N, 3 gru 2017 Podróż 6-dniowa
479
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
00:00
SOF
22:55
22h 55min
1 przesiadka
SOF
00:00
WAW
20:30
20h 30min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 5 mar 2018 Powrót: So, 10 mar 2018 Podróż 6-dniowa
1055
Wybierz
Austrian Airlines
Austrian Airlines
WAW
00:00
VAR
16:00
16h 00min
1 przesiadka
VAR
00:00
WAW
01:50
25h 50min
1 przesiadka
Wylot: Cz, 15 lut 2018 Powrót: Pn, 26 lut 2018 Podróż 12-dniowa
659
Wybierz
LOT
LOT
WAW
00:00
SOF
01:55
1h 55min
0 przesiadek
SOF
00:00
WAW
02:00
2h 00min
0 przesiadek
Wylot: N, 29 kwi 2018 Powrót: Pn, 7 maj 2018 Podróż 9-dniowa
738
Wybierz
LOT
LOT
WAW
00:00
SOF
01:55
1h 55min
0 przesiadek
SOF
00:00
WAW
01:55
1h 55min
0 przesiadek
Wylot: Wt, 24 kwi 2018 Powrót: Pn, 30 kwi 2018 Podróż 7-dniowa
842
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
00:00
VAR
01:15
25h 15min
2 przesiad.
VAR
00:00
WAW
22:10
22h 10min
2 przesiad.
Wylot: Pn, 1 sty 2018 Powrót: Cz, 4 sty 2018 Podróż 4-dniowa
853
Wybierz
LOT
LOT
WAW
00:00
SOF
01:55
1h 55min
0 przesiadek
SOF
00:00
WAW
02:00
2h 00min
0 przesiadek
Wylot: N, 31 gru 2017 Powrót: Cz, 4 sty 2018 Podróż 5-dniowa
965
Wybierz
LOT
LOT
WAW
00:00
SOF
01:55
1h 55min
0 przesiadek
SOF
00:00
WAW
02:00
2h 00min
0 przesiadek
* Ceny za osobę, dotyczą e-biletów oraz zawierają wszystkie podatki i opłaty w PLN.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Warszawa
245 zł
Cel podróży

Sofia
245 zł
Warna
842 zł