Znajdź oferty lotów Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska - Barcelona (WAW - BCN)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
  • Loty » 
  • Polska » 
  • Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska - Barcelona

(W obie strony)
Wylot: Wt, 14 mar 2017 Powrót: Pt, 17 mar 2017 Podróż obejmuje 4 dni
212
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
15:55
BCN
19:05
3h 10min
bez przesiadek
BCN
02:40
WAW
05:50
3h 10min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 12 maj 2017 Powrót: Pt, 19 maj 2017 Podróż obejmuje 8 dni
339
Wybierz
Norwegian
Norwegian
WAW
16:35
BCN
19:30
2h 55min
bez przesiadek
BCN
13:00
WAW
15:55
2h 55min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 25 sty 2017 Powrót: Pt, 3 lut 2017 Podróż obejmuje 10 dni
392
Wybierz
LOT
LOT
WAW
04:15
BCN
07:20
3h 05min
bez przesiadek
BCN
08:05
WAW
11:05
3h 00min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 3 mar 2017 Powrót: N, 5 mar 2017 Podróż obejmuje 3 dni
392
Wybierz
Vueling
Vueling
WAW
08:40
BCN
11:45
3h 05min
bez przesiadek
BCN
04:50
WAW
07:55
3h 05min
bez przesiadek
Wylot: So, 11 mar 2017 Powrót: Pt, 17 mar 2017 Podróż obejmuje 6 dni
216
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
15:10
BCN
18:20
3h 10min
bez przesiadek
BCN
02:40
WAW
05:50
3h 10min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 10 kwi 2017 Powrót: Cz, 20 kwi 2017 Podróż obejmuje 11 dni
229
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
07:20
BCN
10:30
3h 10min
bez przesiadek
BCN
12:55
WAW
16:00
3h 05min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 19 cze 2017 Powrót: So, 24 cze 2017 Podróż obejmuje 6 dni
551
Wybierz
KLM
KLM
WAW
08:40
BCN
18:45
10h 05min
1 przesiadka
BCN
04:55
WAW
18:10
13h 15min
1 przesiadka
Wylot: So, 8 kwi 2017 Powrót: So, 15 kwi 2017 Podróż obejmuje 8 dni
233
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
16:35
BCN
19:45
3h 10min
bez przesiadek
BCN
12:55
WAW
16:00
3h 05min
bez przesiadek
Wylot: N, 5 lut 2017 Powrót: Śr, 8 lut 2017 Podróż obejmuje 4 dni
572
Wybierz
SWISS
SWISS
WAW
04:45
BCN
14:05
9h 20min
1 przesiadka
BCN
09:45
WAW
14:10
4h 25min
1 przesiadka
Wylot: Śr, 15 lut 2017 Powrót: Pn, 20 lut 2017 Podróż obejmuje 6 dni
592
Wybierz
Brussels Airlines
Brussels Airlines
WAW
01:35
BCN
15:40
14h 05min
1 przesiadka
BCN
10:55
WAW
18:05
7h 10min
1 przesiadka
Wylot: N, 9 kwi 2017 Powrót: So, 15 kwi 2017 Podróż obejmuje 7 dni
233
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
16:35
BCN
19:45
3h 10min
bez przesiadek
BCN
12:55
WAW
16:00
3h 05min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 16 mar 2017 Powrót: Pt, 17 mar 2017 Podróż obejmuje 2 dni
237
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
15:55
BCN
19:05
3h 10min
bez przesiadek
BCN
02:40
WAW
05:50
3h 10min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 21 kwi 2017 Powrót: Pn, 24 kwi 2017 Podróż obejmuje 4 dni
351
Wybierz
Norwegian
Norwegian
WAW
16:35
BCN
19:30
2h 55min
bez przesiadek
BCN
13:00
WAW
15:55
2h 55min
bez przesiadek
Wylot: N, 29 sty 2017 Powrót: Pt, 3 lut 2017 Podróż obejmuje 6 dni
392
Wybierz
LOT
LOT
WAW
04:15
BCN
07:20
3h 05min
bez przesiadek
BCN
08:05
WAW
11:05
3h 00min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 31 maj 2017 Powrót: Śr, 7 cze 2017 Podróż obejmuje 8 dni
392
Wybierz
Vueling
Vueling
WAW
16:50
BCN
19:59
3h 09min
bez przesiadek
BCN
13:10
WAW
16:10
3h 00min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 9 cze 2017 Powrót: Pn, 12 cze 2017 Podróż obejmuje 4 dni
367
Wybierz
Norwegian
Norwegian
WAW
16:35
BCN
19:30
2h 55min
bez przesiadek
BCN
13:00
WAW
15:55
2h 55min
bez przesiadek
Wylot: Wt, 11 kwi 2017 Powrót: Cz, 20 kwi 2017 Podróż obejmuje 10 dni
257
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
16:35
BCN
19:45
3h 10min
bez przesiadek
BCN
12:55
WAW
16:00
3h 05min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 30 sty 2017 Powrót: Pt, 3 lut 2017 Podróż obejmuje 5 dni
392
Wybierz
LOT
LOT
WAW
04:15
BCN
07:20
3h 05min
bez przesiadek
BCN
08:05
WAW
11:05
3h 00min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 12 cze 2017 Powrót: Śr, 14 cze 2017 Podróż obejmuje 3 dni
408
Wybierz
Vueling
Vueling
WAW
16:50
BCN
19:59
3h 09min
bez przesiadek
BCN
13:10
WAW
16:10
3h 00min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 13 mar 2017 Powrót: Cz, 16 mar 2017 Podróż obejmuje 4 dni
261
Wybierz
Ryanair
Ryanair
WAW
09:40
BCN
12:50
3h 10min
bez przesiadek
BCN
12:20
WAW
15:30
3h 10min
bez przesiadek
Wybierz linie lotnicze:  Iberia
Loty bezpośrednie WAW - BCN Iberia
Nr lotu Wylot WAW Przylot BCN Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
5280 12:10 15:15 26 lut - 26 lut
5280 13:35 16:40 19 lut - 19 lut
5280 13:40 16:45 20 sty - 20 mar
* Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Warszawa
212 zł
Cel podróży

Barcelona
212 zł
Linie lotnicze Opinie o liniach lotniczych

Pasażerowie (4), którzy zarezerwowali lot na trasie Warszawa - Barcelona, ocenili linie obsługujące go na średnio 6,8.

Ogólnie
7,5
Odprawa
7,5
Załoga
8,0
Komfort
7,0
Jedzenie
7,0
Rozrywka
4,0