Znajdź tanie loty na trasie Wrocław Strachowice - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska (WRO - WAW)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Wrocław Strachowice - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska

(W obie strony)
Wylot: So, 10 lut 2018 Powrót: So, 10 mar 2018 Podróż 29-dniowa
155
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
00:55
0h 55min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
01:00
1h 00min
0 przesiadek
Wylot: Wt, 13 lut 2018 Powrót: Śr, 21 lut 2018 Podróż 9-dniowa
180
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
00:55
0h 55min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
01:00
1h 00min
0 przesiadek
Wylot: So, 30 gru 2017 Powrót: N, 21 sty 2018 Podróż 23-dniowa
184
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
01:00
1h 00min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
01:00
1h 00min
0 przesiadek
Wylot: Śr, 31 sty 2018 Powrót: N, 4 lut 2018 Podróż 5-dniowa
184
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
00:55
0h 55min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
01:00
1h 00min
0 przesiadek
Wylot: So, 13 sty 2018 Powrót: Pn, 15 sty 2018 Podróż 3-dniowa
220
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
00:55
0h 55min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
01:00
1h 00min
0 przesiadek
Wylot: So, 21 kwi 2018 Powrót: N, 22 kwi 2018 Podróż 2-dniowa
220
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
01:00
1h 00min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
00:55
0h 55min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 8 gru 2017 Powrót: N, 10 gru 2017 Podróż 3-dniowa
328
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
00:55
0h 55min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
00:55
0h 55min
0 przesiadek
Wylot: N, 26 lis 2017 Powrót: So, 2 gru 2017 Podróż 7-dniowa
367
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
01:00
1h 00min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
01:00
1h 00min
0 przesiadek
Wylot: Pn, 27 lis 2017 Powrót: Cz, 30 lis 2017 Podróż 4-dniowa
425
Wybierz
LOT
LOT
WRO
00:00
WAW
00:55
0h 55min
0 przesiadek
WAW
00:00
WRO
01:00
1h 00min
0 przesiadek
Loty bezpośrednie WRO - WAW LOT
Nr lotu Wylot WRO Przylot WAW Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
3850 05:45 06:45 20 lis - 29 lis
3850 05:45 06:45 27 gru - 31 gru
3850 05:45 06:45 17 gru - 24 gru
3850 05:45 06:45 16 gru - 16 gru
3850 05:45 06:45 3 gru - 15 gru
3850 05:45 06:45 1 gru - 1 gru
3850 05:45 06:45 30 lis - 2 gru
3852 08:55 09:50 20 lis - 2 gru
3852 08:55 09:50 28 gru - 28 gru
3852 08:55 09:50 27 gru - 2 sty
3852 08:55 09:50 23 gru - 23 gru
3852 08:55 09:50 4 gru - 22 gru
3852 09:00 09:55 3 gru - 18 mar
3854 12:10 13:05 25 lis - 23 gru
3854 12:10 13:05 24 gru - 6 sty
3854 12:10 13:05 28 lis - 22 gru
3844 15:00 15:55 6 gru - 17 gru
3844 15:00 15:55 20 gru - 27 gru
3844 15:00 15:55 29 gru - 5 sty
3844 15:00 15:55 24 gru - 31 gru
3844 15:00 15:55 12 gru - 18 gru
3844 15:00 15:55 22 gru - 22 gru
3844 15:00 15:55 27 lis - 29 lis
3844 15:00 15:55 28 lis - 5 gru
3844 15:00 15:55 19 gru - 30 gru
3848 18:00 18:55 20 lis - 19 gru
3848 18:00 18:55 25 lis - 24 mar
3848 18:00 18:55 29 gru - 29 gru
3848 18:00 18:55 21 gru - 28 gru
3848 18:00 18:55 24 gru - 31 gru
3848 18:00 18:55 20 gru - 20 gru
3860 21:05 22:00 26 gru - 6 sty
3860 21:05 22:00 5 gru - 12 gru
3860 21:05 22:00 13 gru - 20 gru
3860 21:05 22:00 4 gru - 11 gru
3860 21:05 22:00 20 lis - 3 gru
3860 21:05 22:00 15 gru - 23 gru
3860 21:15 22:10 14 gru - 22 mar
3860 21:15 22:10 7 gru - 7 gru
3860 21:15 22:10 23 lis - 30 lis
* Ceny za osobę, dotyczą e-biletów oraz zawierają wszystkie podatki i opłaty w PLN.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Wrocław
155 zł
Cel podróży

Warszawa
155 zł
Linie lotnicze Opinie o liniach lotniczych

Pasażerowie (40), którzy zarezerwowali lot na trasie Wrocław - Warszawa, ocenili linie obsługujące go na średnio 7,5.

Ogólnie
7,7
Odprawa
8,0
Załoga
8,0
Komfort
7,5
Jedzenie
6,2
Rozrywka
5,5