Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Kiedy rezerwować
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki
Linie lotnicze

WMI - GDN

Znajdź tanie loty na trasie Warszawa Modlin - Gdańsk

1 dorosły
0 szt. bagażu
sob. 18.5
sob. 25.5
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 44 471 296 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 25% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Loty z Modlin do Gdańska - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów z Modlin do Gdańska, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

W jaki dzień tygodnia można znaleźć najlepsze oferty lotów na trasie Warszawa Modlin - Gdańsk?

Średnia cena wszystkich lotów zLotnisko Warszawa Modlin doGdańsk klikniętych na KAYAK dla każdego dnia w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Pod względem cenowym najlepszy dzień na lot w takie miejsce jak Gdańsk to czwartek, natomiast środa najczęściej wiąże się z najwyższymi cenami. Na podróż powrotną (Warszawa Modlin) najlepszy dzień to poniedziałek, natomiast najdroższy - piątek.

W którym miesiącu można najtaniej polecieć z Lotnisko Warszawa Modlin do Gdańsk?

Aby obliczyć średnie miesięczne ceny KAYAK bierze pod uwagę wszystkie ceny lotów z Lotnisko Warszawa Modlin do Gdańsk z każdego miesiąca ostatniego roku, odrzuca ceny z górnego 0,1% jako wartości odstające, a następnie oblicza medianę ze wszystkich wartości dla każdego miesiąca.
Najtańszym miesiącem na lot z Lotnisko Warszawa Modlin do Gdańsk jest Październik. Średnia cena biletu to 282 zł. Z drugiej strony, najdroższe miesiące to Styczeń i Kwiecień. Średni koszt biletów wynosi odpowiednio 347 zł i 335 zł.

Na ile przed wylotem muszę zarezerwować lot z do Gdańsk?

Aby obliczyć średnie dzienne ceny KAYAK bierze pod uwagę wszystkie ceny lotów z Lotnisko Warszawa Modlin do Gdańsk z każdego dnia poprzedzającego wylot w okresie ostatniego roku, odrzuca ceny z górnego 0,1% jako wartości odstające, a następnie oblicza średnią ze wszystkich wartości dla każdego miesiąca.
Żeby uzyskać cenę poniżej średniej za lot z Lotnisko Warszawa Modlin do Gdańsk, musisz go zarezerwować około 3 tyg. przed wylotem. Aby uzyskać absolutnie najniższą cenę, nasze dane sugeruj zrobienie rezerwacji 84 dni przed wylotem.

Warto wiedzieć

Poza sezonem:

Listopad

Szczyt sezonu:

Czerwiec
Najlepszy moment na ominięcie tłumów ze średnio 37% spadkiem ceny.
Najpopularniejszy moment na lot ze średnio 8% wzrostem ceny.

Kiedy kupić bilety na lot z Modlin do Gdańska

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować z Modlin do Gdańska w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

Loty na trasie Warszawa Modlin — Gdańsk: FAQ, często zadawane pytania

 • Jakie samoloty latają na trasie Warszawa Modlin – Gdańsk najczęściej?

  Niestety nie dysponujemy takimi danymi dla tej trasy.

 • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny na loty Warszawa Modlin – Gdańsk?

  KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów Warszawa Modlin – Gdańsk.

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu Warszawa Modlin – Gdańsk?

  Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu Warszawa Modlin – Gdańsk zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

 • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach Warszawa Modlin – Gdańsk?

  Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Loty Warszawa Modlin – Gdańsk i Gdańsk – Warszawa Modlin odbywają się za pośrednictwem dwóch różnych linii lotniczych.

 • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot Warszawa Modlin – Gdańsk?

  Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty Warszawa Modlin – Gdańsk do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsza linia lotnicza latająca z Modlin do Gdańska

 
Zobacz prawdziwe, zweryfikowane opinie klientów KAYAK na temat linii lotniczych oferujących loty z Warszawy do Gdańska. Oceny linii lotniczych są sumowane na podstawie wszystkich opinii zamieszczonych na KAYAK przez pasażerów po odbyciu lotu. KAYAK nie wyświetla opinii starszych niż sprzed 5 lat. Dowiedz się, jak KAYAK gromadzi opinie.
Potrzebujesz pomocy w wyborze linii lotniczej, którą polecisz z Modlin do Gdańska? Opinie na temat linii lotniczych na KAYAK zawierają ogólną ocenę każdej linii lotniczej obliczoną w oparciu o szereg czynników, takich jak komfort, boarding, rozrywka pokładowa i więcej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zobacz oceny linii lotniczych na podstawie zweryfikowanych opinii klientów KAYAK.
7,3
LOTWynik na podstawie 1736 opinii
6,9entertainment
7,3comfort
7,3boarding
6,9food
8,0crew
Opinie o liniach lotniczych

Bardzo fajne Lotnisko w Zielonej Górze, wszyscy mili i uśmiechnięci. Tak samo miły, życzliwy i uśmiechnięty Personel Pokładowy. Generalnie LOT oceniam bardzo pozytywnie

10,0 ZnakomityWojtek, mar 2024WAW - IEG
Przeczytaj więcej o opiniach na temat linii LOT

Bardzo fajne Lotnisko w Zielonej Górze, wszyscy mili i uśmiechnięci. Tak samo miły, życzliwy i uśmiechnięty Personel Pokładowy. Generalnie LOT oceniam bardzo pozytywnie

Wszystko poszło sprawnie, najmniej satysfakcjonujące są wysokie i wciąż rosnące ceny biletów za tak krótki lot

Chaos dotyczący wejścia na pokład podano 3 różne bramki w aplikacji

Jak zaznaczyłam we wcześniejszej opinii , przez wasz błąd nie mogłam wejść na pokład samolotu

Nowiutki samolot, płynny lot, super system rozrywki na pokładzie (filmy itp na telefonie / tablecie pasażera), b.przyjemna przekąska, napoje i ciastka. Dawno nie latałem LOTem, było miłe zaskoczenie.

Plusy: "sympatyczna załoga"
Minusy: "miło by było, gdyby walizka "priority" faktycznie wyjeżdżała jako jedna z pierwszych... nie mówiąc o tym, że odebrałam walizkę lekko obtłuczoną"

Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Gdańska

Oferty lotów w jedną stronę

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
416 kmWMI-GDN

Szukaj wg przesiadek

Loty Warszawa Modlin - Gdańsk

Wylot:

Warszawa Modlin (WMI)Polska

Kierunek podróży:

Gdańsk (GDN)Polska

Loty powrotne:

Gdańsk - Warszawa Modlin

Klasy:

Lotniska docelowe: