Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki

ODS

Znajdź tanie loty do Odesa

1 dorosły
0 szt. bagażu
sob. 13.7
sob. 20.7
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 44 216 777 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 27% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Loty do Odesa - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów do Odesa, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

Jak długo trwa lot do Odesa?

Czas trwania lotu do Odesa zależy od miejsca wylotu i przylotu. Bez wątpienia dłuższy czas trwania będą miały loty z przesiadkami. Jeśli chodzi o połączenia do Odesa, największą popularnością na KAYAK cieszą się loty z Gdańska (czas trwania: 2h 05min), z Wrocławia (czas trwania: 3h 40min) z Krakowa (czas trwania: 4h 25min) i z Katowic (czas trwania: 6h 40min).

Kiedy rezerwować loty do Odesa

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować do Odesa w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Podane informacje dotyczą lotów do na podstawie Twojej lokalizacji. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

FAQ: rezerwowanie lotu do Odesa

 • Czy lotnisko w Odessie posiada jakieś udogodnienia dla osób podróżujących z małymi dziećmi?

  Z myślą o pasażerach z dziećmi w wieku do siedmiu lat, na lotnisku utworzono specjalny pokój do opieki nad dziećmi. Na jego wyposażeniu znajduje się wszystko, czego potrzeba, by zarówno rodzice, jak i dzieci mogli wygodnie oczekiwać na lot. Znajdziemy tu m.in. przewijak, kosz na pieluchy, kojec, łóżko, oddzielną toaletę. A także kuchnię wraz naczyniami, krzesełkiem do karmienia, czajnikiem elektrycznym i zlewem. Pokój znajduje się na drugim piętrze i jest dostępny przez całą dobę.

 • Czy lotnisko posiada ofertę gastronomiczną?

  Port Lotniczy w Odessie to stosunkowo niewielkie lotnisko, niemniej jednak znajdziemy na nim kompleksową ofertę gastronomiczną obejmującą pub, cukiernię oraz trzy kawiarnie. Lokale gastronomiczne zlokalizowane są na pierwszym oraz trzecim piętrze. W produkty spożywcze można zaopatrzyć się również w którymś z dwóch sklepów wolnocłowych.

 • Odesa – jak daleko znajduje się Odesa od centrum miasta?

  Dystans na trasie centrum miasta Odesa i Odesa wynosi 8 km.

 • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny lotów do Odesa?

  KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów do Odesa.

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu do Odesa?

  Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu do Odesa zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

 • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach do Odesa?

  Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Lot do Odesa odbywa się za pośrednictwem innej linii lotniczej niż lot powrotny.

 • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot do Odesa?

  Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty do Odesa do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze sposoby na znalezienie tanich lotów do Odesa

 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i odblokuj najnowsze promocje lotów do Odesa.
 • Port Lotniczy Odessa (ODS), zlokalizowany zaledwie kilka kilometrów od wybrzeża Morza Czarnego, to doskonały punkt przylotowy dla wszystkich, którzy mają w planach zwiedzanie południowo zachodniej Ukrainy, Mołdawii i wschodniej Rumunii. Odessa to największe lotnisko, a także największe miasto w regionie – ważny węzeł drogowy i kolejowy, z którego łatwo możemy kontynuować swoją podróż w dowolnym kierunku: z Odessy łatwo możemy dojechać choćby do Tyraspola, czy Mikołajowa. Blisko jest stąd także na Krym.
 • Lotnisko w Odessie to jeden z najnowocześniej wyposażonych portów lotniczych w Ukrainie. Lotnisko dysponuje nowoczesnym, kameralnym terminalem, który został oddany do użytku w 2017 roku. Terminal obsługuje wszystkie loty zarówno międzynarodowe, jak i krajowe. Obiekt wyposażony jest w 16 bramek check-in i 4 rękawy lotnicze.
 • W bezpośrednim sąsiedztwie terminala znajdują się obszerne parkingi, podzielone na dwie strefy: jedna przeznaczona do postojów krótkoterminowych, a druga – długoterminowych. Z lotniska do centrum Odessy można dostać się również taksówką oraz komunikacją publiczną: autobusem nr 117 lub trolejbusem nr 14. Na terenie lotniska działają również wypożyczalnie aut.
Zobacz więcej wskazówek

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Odesa

Oferty lotów w obie strony

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1526 kmWAW-ODS
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1526 kmODS-WAW
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1449 kmKRK-ODS
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1449 kmODS-KRK

Szukaj wg przesiadek

Oferty lotów w jedną stronę

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1526 kmWAW-ODS
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1449 kmKRK-ODS

Szukaj wg przesiadek

Loty do Odesa

Kierunek podróży:

Odesa (ODS)Ukraina

Loty powrotne:

Odesa - Polska

Klasy:

Lotniska docelowe: