Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Kiedy rezerwować
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki
Loty bezpośrednie
Linie lotnicze

KTW - CIA

Znajdź tanie loty Katowice – Rzym-Ciampino od 160 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu wylatującego 24.03.. Ceny podlegają zmianom i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby ponowić wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
ndz. 24.3
ndz. 31.3

Przeszukuj setki różnych stron naraz i znajdź loty do: Rzym-Ciampino

 
Są to najczęściej wybierane przez użytkowników KAYAK linie lotnicze w przypadku lotów z Katowic do Rzymu.
Są to najczęściej wybierane przez użytkowników KAYAK linie lotnicze w przypadku lotów z Katowic do Rzymu.
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 50 407 861 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 29% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Tanie oferty lotów z Katowic do Rzym-Ciampino

 
Są to najtańsze loty z Katowic do Rzym-Ciampino dostępne na KAYAK wraz z ofertami najpopularniejszych linii lotniczych, jakie użytkownicy KAYAK wybrali dla tej trasy. Mimo że loty te były dostępne na KAYAK w ciągu ostatnich 72 godzin, ceny i dostępność mogą ulec zmianie, a oferty mogą wygasnąć.

Najnowsze oferty lotów w obie strony z Katowic do Rzym-Ciampino

Polecane oferty lotów w obie strony z datą wylotu w ciągu najbliższych miesięcy i obsługiwanych przez najpopularniejsze linie lotnicze oferujące połączenia z Katowic do Rzym-Ciampino.

Najnowsze oferty lotów w jedną stronę $[0,preposition:‘from ’] $[0,place:‘from’] $[1, preposition:‘to ’] $[1, place:‘to’]

Lecisz tylko w jedną stronę? Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w jedną stronę z Katowic do Rzym-Ciampino znalezione ostatnio na KAYAK.

Najnowsze oferty lotów last minute z Katowic do Rzym-Ciampino

Krótki termin wylotu, ale zależy Ci na dobrej ofercie? Sprawdź najnowsze oferty lotów last minute z Katowic do Rzym-Ciampino.

Najnowsze oferty lotów bezpośrednich z Katowic do Rzym-Ciampino

Najnowsze oferty lotów bezpośrednich z Katowic do Rzym-Ciampino, które pozwolą Ci się zrelaksować i cieszyć lotem bez przesiadek.

Tanie oferty przejazdów pociągami i autobusami z Katowic do Rzym-Ciampino

Znajdź najnowsze bilety kolejowe lub autobusowe w obie strony z Katowic do Rzym-Ciampino.

Wszystkie oferty lotów w obie strony do Rzym-Ciampino

Najtańsze bilety lotnicze do Rzym-Ciampino znalezione ostatnio na KAYAK.
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
08:55 - 11:05CIA-KTW
2h 10minNon-stop
423 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar - ndz., 10 mar
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
08:55 - 11:05CIA-KTW
2h 10minNon-stop
427 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar - ndz., 10 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
431 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 10 mar - śr., 13 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
435 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 10 mar - śr., 13 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
439 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 10 mar - śr., 13 mar
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
08:55 - 11:05CIA-KTW
2h 10minNon-stop
447 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar - ndz., 10 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
455 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 17 mar - śr., 20 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
471 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 24 mar - śr., 27 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
21:25 - 11:05CIA-KTW
13h 40min1 przes.
ndz., 3 mar - pon., 4 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
16:25 - 16:10CIA-KTW
23h 45min2 przes.
ndz., 3 mar - wt., 5 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
160 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 24 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
180 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 17 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
204 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 10 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
208 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 3 mar
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
212 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
224 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
295 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 27 mar
06:05 - 08:40KTW-CIA
26h 35min2 przes.
sob., 20 kwi
06:05 - 08:40KTW-CIA
26h 35min2 przes.
sob., 11 maj
06:00 - 21:55KTW-CIA
15h 55min2 przes.
1 038 złRyanair
Znajdź ofertę
pon., 25 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
523 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 25 lut - śr., 28 lut
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
567 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 25 lut - śr., 28 lut
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
671 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 25 lut - śr., 28 lut
19:30 - 20:40KTW-CIA
25h 10min2 przes.
16:35 - 22:15CIA-KTW
29h 40min3 przes.
3 214 zł
Znajdź ofertę
sob., 24 lut - czw., 29 lut
13:10 - 20:40KTW-CIA
31h 30min3 przes.
16:35 - 13:35CIA-KTW
21h 00min3 przes.
3 729 zł
Znajdź ofertę
sob., 24 lut - czw., 29 lut
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
08:55 - 11:05CIA-KTW
2h 10minNon-stop
423 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar - ndz., 10 mar
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
08:55 - 11:05CIA-KTW
2h 10minNon-stop
427 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar - ndz., 10 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
431 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 10 mar - śr., 13 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
435 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 10 mar - śr., 13 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
439 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 10 mar - śr., 13 mar
06:40 - 08:40KTW-CIA
2h 00minNon-stop
08:55 - 11:05CIA-KTW
2h 10minNon-stop
447 złWizz Air
Znajdź ofertę
śr., 6 mar - ndz., 10 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
455 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 17 mar - śr., 20 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
471 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 24 mar - śr., 27 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
09:15 - 11:25CIA-KTW
2h 10minNon-stop
479 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 3 mar - śr., 6 mar
06:20 - 08:20KTW-CIA
2h 00minNon-stop
08:55 - 11:05CIA-KTW
2h 10minNon-stop
483 złWizz Air
Znajdź ofertę
ndz., 17 mar - ndz., 24 mar

Loty z Katowic do Rzym-Ciampino - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów z Katowic do Rzym-Ciampino, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

W którym miesiącu można najtaniej polecieć z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino?

Aby obliczyć średnie miesięczne ceny KAYAK bierze pod uwagę wszystkie ceny lotów z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino z każdego miesiąca ostatniego roku, odrzuca ceny z górnego 0,1% jako wartości odstające, a następnie oblicza medianę ze wszystkich wartości dla każdego miesiąca.
Najtańszym miesiącem na lot z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino jest Listopad. Średnia cena biletu to 431 zł. Z drugiej strony, najdroższe miesiące to Sierpień i Grudzień. Średni koszt biletów wynosi odpowiednio 671 zł i 615 zł.

Na ile przed wylotem muszę zarezerwować lot z do Lotnisko Rzym-Ciampino?

Aby obliczyć średnie dzienne ceny KAYAK bierze pod uwagę wszystkie ceny lotów z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino z każdego dnia poprzedzającego wylot w okresie ostatniego roku, odrzuca ceny z górnego 0,1% jako wartości odstające, a następnie oblicza średnią ze wszystkich wartości dla każdego miesiąca.
Żeby uzyskać cenę poniżej średniej za lot z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino, musisz go zarezerwować około 4 dni przed wylotem. Aby uzyskać absolutnie najniższą cenę, nasze dane sugerują zrobienie rezerwacji 35 dni przed wylotem.

Które linie oferują loty bezpośrednie na trasie Katowice - Lotnisko Rzym-Ciampino?

Dane na temat linii lotniczych i cen pochodzą z wyników wyszukiwania KAYAK z ostatnich 2 tygodni i dotyczą lotów z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino.
Tylko jedna linia lotnicza oferuje połączenia bezpośrednie z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino i jest to linia Wizz Air. Najtańszy lot w jedną stronę oferuje Wizz Air i kosztuje on 226 zł.

Ile jest codziennych połączeń na trasie Katowice - Lotnisko Rzym-Ciampino?

Każdego dnia odbywa się maksymalnie 1 lot bezpośredni, który wylatuje z Katowice i ląduje w Lotnisko Rzym-Ciampino, a średni czas lotu wynosi 2h 00min. Najwięcej lotów jest o godz. 06:00, a większość lotów wylatuje rano. Liczba tygodniowych lotów to 2.

Jakie klasy są dostępne w przypadku lotów na trasie Katowice - Lotnisko Rzym-Ciampino?

Średnia cena lotu na tej trasie dla każdej klasy lotu, która została znaleziona przez użytkowników przeprowadzających wyszukiwanie na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni.
Na tej trasie dostępna jest tylko jedna klasa lotu, czyli Ekonomiczna.. Rozpocznij wyszukiwanie na KAYAK, aby uzyskać aktualne ceny i informacje o dostępności dla wszystkich klas lotu, które różnią się w zależności od linii lotniczej.

Ile trwa lot na trasie Katowice – Rzym-Ciampino?

Średni czas lotu na dystansie 1 745 km wynosi 2h 00min.

O której godzinie odbywa się najwcześniejszy lot na trasie Katowice – Rzym-Ciampino?

Osoby, które wolą latać rano, mogą zarezerwować najwcześniejszy lot z Katowice o 06:20, który ląduje w Lotnisko Rzym-Ciampino o 08:20.

O której godzinie odbywa się najpóźniejszy lot na trasie Katowice – Rzym-Ciampino?

Jeśli wolisz lecieć nocą, najpóźniejszy lot z Katowice do Lotnisko Rzym-Ciampino wylatuje o 06:40 i ląduje o 08:40.

Warto wiedzieć

Poza sezonem:

Grudzień

Szczyt sezonu:

Czerwiec

Najtańszy lot

160 zł
Najlepszy moment na ominięcie tłumów, ale ze średnio 20% wzrostem ceny.
Najpopularniejszy moment na lot z niższymi o średnio 3% cenami.
Lot Katowice - Rzym-Ciampino

Kiedy kupić bilety na lot z Katowic do Rzym-Ciampino

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować z Katowic do Rzym-Ciampino w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

Loty na trasie Katowice — Rzym-Ciampino: FAQ, często zadawane pytania

  • Jakie samoloty latają na trasie Katowice – Rzym-Ciampino najczęściej?

    Airbus A321neo to model samolotu, który najczęściej obsługuje trasę Rzym-Ciampino – Katowice.

  • W jakie dni odbywają się bezpośrednie loty na trasie Katowice – Rzym-Ciampino?

    Bezpośrednie loty na trasie Katowice – Rzym-Ciampino odbywają się w na środa, i niedziela.

  • Która linia lotnicza latająca z Katowic do Rzymu jest lepsza, Wizz Air czy Ryanair?

    Dwie najbardziej popularne na KAYAK linie lotnicze latające z Katowic do Rzymu to Wizz Air i Ryanair. Dzięki średniej cenie za lot na tej trasie wynoszącej 481 zł oraz ogólnej ocenie 6,8 najczęściej wybieraną linią jest Wizz Air. Ryanair to również dobry wybór – średnia cena za lot tą linią wynosi 589 zł a jej ogólna ocena to 6,8.

  • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny na loty Katowice – Rzym-Ciampino?

    KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów Katowice – Rzym-Ciampino.

  • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu Katowice – Rzym-Ciampino?

    Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu Katowice – Rzym-Ciampino zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

  • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach Katowice – Rzym-Ciampino?

    Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Loty Katowice – Rzym-Ciampino i Rzym-Ciampino – Katowice odbywają się za pośrednictwem dwóch różnych linii lotniczych.

  • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot Katowice – Rzym-Ciampino?

    Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty Katowice – Rzym-Ciampino do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze wskazówki, jak znaleźć tani lot z Katowic

  • Szukasz tanich lotów? 25% osób korzystających z naszej strony znalazło połączenia na tej trasie za 244 zł lub mniej w jedną stronę oraz 425 zł lub mniej w obie strony.

Wolisz bezpośredni lot na trasie Katowice-Pyrzowice–Rzym-Ciampino?

Sprawdź, które linie lotnicze oferują loty bezpośrednie z Katowice-Pyrzowice do Rzym-Ciampino oraz w jakie dni odbywają się loty i zarezerwuj loty bezpośrednie.

Wylot bez przesiadek

Katowice-Pyrzowice - Rzym-Ciampino

wtorek

Wizz Air

Wizz Air

środa

Wizz Air

Wizz Air

sobota

Wizz Air

Wizz Air

niedziela

Wizz Air

Wizz Air

Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Powrót bez przesiadek

Rzym-Ciampino - Katowice-Pyrzowice

wtorek

Wizz Air

Wizz Air

środa

Wizz Air

Wizz Air

sobota

Wizz Air

Wizz Air

niedziela

Wizz Air

Wizz Air

Zobacz więcej lotów bezpośrednich
Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Najlepsze linie lotnicze latające z Katowic do Rzym-Ciampino

Potrzebujesz pomocy w wyborze linii lotniczej, którą polecisz z Katowic do Rzym-Ciampino? Opinie na temat linii lotniczych na KAYAK zawierają ogólną ocenę każdej linii lotniczej obliczoną w oparciu o szereg czynników, takich jak komfort, boarding, rozrywka pokładowa i więcej, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zobacz oceny linii lotniczych na podstawie opinii na KAYAK.
6,8
RyanairWynik na podstawie 6560 opinii
69overall
67boarding
64comfort
75crew
61food
57entertainment
Opinie o liniach lotniczych

Due to the fault of the Bristol airport staff, I was not allowed to board the Ryanair plane with my paid luggage today. While checking my passport and boarding pass at Gate 7 at Bristol airport, my wife passed through the checkpoint without any problems, but I was stopped by a woman from the staff who told me to wait for almost 20 minutes before she came over and started explaining to me the reason for withholding my boarding. The woman said that since I didn't have priority boarding, I had to go back to the Ryanair point and check in my luggage. The woman was very unpleasant and when I further explained that it was already late, a man who was also checking passports and boarding passes came up and was nervous, almost shouting, and said that I didn't know the regulations and I had to go check in my luggage and if I didn't make it in time, the plane would take off without me. . I quickly went to the indicated place, but it turned out that another man from the airport staff told me that I should wait next to gate 2 because someone should come to pick me up soon. Of course no one came. My wife, nervous, started explaining to the above-mentioned couple from the staff that she had the same ticket and there were no problems. The woman said that it was too late and that my wife could fly but I couldn't. The service woman said my wife could fly but I couldn't. Of course, the wife asked the man from the staff what his name was, and he nervously replied, "None of your business!" Because we sacrificed time, money and nerves, we ordered an interview with the manager and we also waited for almost an hour. The manager already knew the situation and admitted that we were telling the truth in her opinion, but the only thing we can do is report to Ryanair, and she can only apologize to us for the behavior of the service. It also turned out that instead of wasting time, I could have bought priority boarding and there would have been no problem. However, no one said anything about it and instead it caused the inability to perform any action. Due to the above, we demand a refund for both return and return flight tickets and a refund for the hotel costs we paid for. k

Przeczytaj o liniach Ryanair

Due to the fault of the Bristol airport staff, I was not allowed to board the Ryanair plane with my paid luggage today. While checking my passport and boarding pass at Gate 7 at Bristol airport, my wife passed through the checkpoint without any problems, but I was stopped by a woman from the staff who told me to wait for almost 20 minutes before she came over and started explaining to me the reason for withholding my boarding. The woman said that since I didn't have priority boarding, I had to go back to the Ryanair point and check in my luggage. The woman was very unpleasant and when I further explained that it was already late, a man who was also checking passports and boarding passes came up and was nervous, almost shouting, and said that I didn't know the regulations and I had to go check in my luggage and if I didn't make it in time, the plane would take off without me. . I quickly went to the indicated place, but it turned out that another man from the airport staff told me that I should wait next to gate 2 because someone should come to pick me up soon. Of course no one came. My wife, nervous, started explaining to the above-mentioned couple from the staff that she had the same ticket and there were no problems. The woman said that it was too late and that my wife could fly but I couldn't. The service woman said my wife could fly but I couldn't. Of course, the wife asked the man from the staff what his name was, and he nervously replied, "None of your business!" Because we sacrificed time, money and nerves, we ordered an interview with the manager and we also waited for almost an hour. The manager already knew the situation and admitted that we were telling the truth in her opinion, but the only thing we can do is report to Ryanair, and she can only apologize to us for the behavior of the service. It also turned out that instead of wasting time, I could have bought priority boarding and there would have been no problem. However, no one said anything about it and instead it caused the inability to perform any action. Due to the above, we demand a refund for both return and return flight tickets and a refund for the hotel costs we paid for. k

Zbyt ciepło było na pokładzie, szczególnie w trakcie taxi i startu. Lądowanie idealne

Nie podobało mi się to , że lot był opóźniony i nie zdążyłam na lot z przesiadka który był o czasie. Straciłam cały dzień czekania na kolejny lot do domu plus niepotrzebnie poniesione koszta za sytuację losowe nie z mojej winy. Loty z Ryanair są zawsze problematyczne i stresowe.

Lot opóźniony około 40 podobno z uwagi na awarie systemu liczenia pasażerów. Godzina siedzenia w samolocie przed startem.

Minusy: "Obsługa dramat.. Cztery osoby stały cały czas rozmawiając ze sobą z tyłu lub przodu samolotu. Po turbulencjach zapomniały odblokować toaletę ludzie stali dobre 15 minut. Nie reagowały na dzwonek. Obsługa wdawała się w rozmowę z pijanym pasażerem. Dramat!!!"
Plusy: "Dużo miejsca na nogi / ale to dodatkowo wykupione miejsce na nogi. Ma to sens przy dużym wzroście."
Minusy: "W takie upały mogli by dawać wodę za darmo."
Minusy: "Bagaż podręczny, chociaż żeby mały plecak był. Rozmieszczenie pasażerów jest co najmniej złośliwe."

Fajne było zachowanie stewardess, które umiały zachować się w trudnych sytuacjach .

Obsługa oraz personel. Nie podobało mi się że lot był opóźniony o ponad godzinę, wejście na lotnisko w Eindhoven trwało 3,5h!

Plusy: "Cena za bilet i punktualność."
Minusy: "Bardzo ciasne i niewygodne fotele. Pogoń za zyskiem ma swoje granice. Ograniczam loty w WizzAir do minimum."
Plusy: "Nie było źle Ale fakt że odprawę przeszedł nietrzeźwy Pan do którego wezwano ekipe medyczna I.lot opoznil sie o 40min"
Minusy: "Troche wiecej zwracac uwage jacy pasażerowie wchodzą na pokład A nie skupianie i polowanie na walizki.kto ma za duża i może dodatkowo zapłacić."

Loty Katowice - Rzym-Ciampino

Wylot:

Katowice (KTW)Polska

Kierunek podróży:

Rzym-Ciampino (CIA)Włochy

Loty powrotne:

Rzym-Ciampino - Katowice

Klasy:

371 zł

Lotniska wylotu:

Lotniska docelowe: