Znajdź oferty lotów Katowice Pyrzowice - Barcelona (KTW - BCN)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Katowice Pyrzowice - Barcelona

(W obie strony)
Wylot: Pn, 10 kwi 2017 Powrót: Pt, 21 kwi 2017 Podróż obejmuje 12 dni
403
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: So, 13 maj 2017 Powrót: Śr, 17 maj 2017 Podróż obejmuje 5 dni
559
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KTW
17:20
BCN
07:30
14h 10min
1 przesiadka
BCN
02:40
KTW
16:20
13h 40min
1 przesiadka
Wylot: So, 16 wrz 2017 Powrót: Cz, 28 wrz 2017 Podróż obejmuje 13 dni
798
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
KTW
10:35
BCN
19:05
8h 30min
1 przesiadka
BCN
04:00
KTW
09:55
5h 55min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 21 kwi 2017 Powrót: Pn, 24 kwi 2017 Podróż obejmuje 4 dni
446
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: So, 5 sie 2017 Powrót: Pt, 18 sie 2017 Podróż obejmuje 14 dni
891
Wybierz
LOT
LOT
KTW
01:40
BCN
08:30
6h 50min
1 przesiadka
BCN
09:15
KTW
19:40
10h 25min
1 przesiadka
Wylot: Śr, 5 lip 2017 Powrót: Śr, 19 lip 2017 Podróż obejmuje 15 dni
524
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: N, 2 kwi 2017 Powrót: Pn, 3 kwi 2017 Podróż obejmuje 2 dni
571
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 31 mar 2017 Powrót: N, 2 kwi 2017 Podróż obejmuje 3 dni
586
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: Pt, 28 kwi 2017 Powrót: Pt, 5 maj 2017 Podróż obejmuje 8 dni
829
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KTW
07:35
BCN
14:55
7h 20min
1 przesiadka
BCN
02:40
KTW
16:20
13h 40min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 1 sie 2017 Powrót: So, 19 sie 2017 Podróż obejmuje 19 dni
864
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
KTW
10:35
BCN
19:05
8h 30min
1 przesiadka
BCN
10:00
KTW
19:20
9h 20min
1 przesiadka
Wylot: N, 9 kwi 2017 Powrót: Śr, 12 kwi 2017 Podróż obejmuje 4 dni
594
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: N, 6 sie 2017 Powrót: Pt, 18 sie 2017 Podróż obejmuje 13 dni
891
Wybierz
LOT
LOT
KTW
11:00
BCN
08:30
21h 30min
1 przesiadka
BCN
09:15
KTW
19:40
10h 25min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 29 maj 2017 Powrót: Pt, 2 cze 2017 Podróż obejmuje 5 dni
594
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 20 lip 2017 Powrót: Wt, 1 sie 2017 Podróż obejmuje 13 dni
880
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
KTW
02:10
BCN
11:05
8h 55min
1 przesiadka
BCN
10:00
KTW
19:15
9h 15min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 7 sie 2017 Powrót: Pt, 18 sie 2017 Podróż obejmuje 12 dni
891
Wybierz
LOT
LOT
KTW
11:00
BCN
08:30
21h 30min
1 przesiadka
BCN
09:15
KTW
19:40
10h 25min
1 przesiadka
Wylot: So, 29 kwi 2017 Powrót: Śr, 10 maj 2017 Podróż obejmuje 12 dni
946
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KTW
18:15
BCN
05:45
11h 30min
1 przesiadka
BCN
02:40
KTW
16:20
13h 40min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 8 sie 2017 Powrót: Pt, 18 sie 2017 Podróż obejmuje 11 dni
891
Wybierz
LOT
LOT
KTW
01:40
BCN
08:30
6h 50min
1 przesiadka
BCN
09:15
KTW
19:40
10h 25min
1 przesiadka
Wylot: So, 22 kwi 2017 Powrót: N, 23 kwi 2017 Podróż obejmuje 2 dni
903
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
KTW
10:35
BCN
19:05
8h 30min
1 przesiadka
BCN
02:50
KTW
09:55
7h 05min
1 przesiadka
Wylot: Śr, 3 maj 2017 Powrót: N, 7 maj 2017 Podróż obejmuje 5 dni
625
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
KTW
13:55
BCN
16:45
2h 50min
bez przesiadek
BCN
17:20
KTW
19:55
2h 35min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 20 wrz 2017 Powrót: N, 24 wrz 2017 Podróż obejmuje 5 dni
891
Wybierz
LOT
LOT
KTW
01:45
BCN
08:30
6h 45min
1 przesiadka
BCN
09:15
KTW
19:40
10h 25min
1 przesiadka
Wybierz linie lotnicze:  Wizz Air
Loty bezpośrednie KTW - BCN Wizz Air
Nr lotu Wylot KTW Przylot BCN Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
1175 17:55 20:45 27 mar - 27 paź
* Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Katowice
403 zł
Cel podróży

Barcelona
403 zł