Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki

IEV

Kijów-Żulany – znajdź tanie loty

1 dorosły
0 szt. bagażu
czw. 27.6
czw. 4.7
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 42 816 550 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 26% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Loty do Kijów-Żulany - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów do Kijów-Żulany, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

Jak długo trwa lot do Lotnisko Kijów-Żulany?

Czas trwania lotu do Kijowa zależy od miejsca wylotu i przylotu. Bez wątpienia dłuższy czas trwania będą miały loty z przesiadkami. Jeśli chodzi o połączenia do Kijowa, największą popularnością na KAYAK cieszą się loty z Gdańska (czas trwania: 4h 00min), z Wrocławia (czas trwania: 6h 05min) z Katowic (czas trwania: 9h 15min) i z Warszawy (czas trwania: 19h 20min).

Kiedy rezerwować loty do Kijów-Żulany

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować do Kijów-Żulany w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Podane informacje dotyczą lotów do na podstawie Twojej lokalizacji. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

FAQ: Kijów-Żulany — rezerwowanie lotu

 • Lecieć do Kijowa na lotnisko Boryspol czy Żuliany?

  Lotnisko Żuliany leży znacznie bliżej centrum miasta (ok. 10 km), co pomoże Ci zaoszczędzić cenny czas przy krótkim wyjeździe do Kijowa. Lot na Boryspol spełni Twoje oczekiwania, jeśli lubisz podróżować w dobrym standardzie, bo lądują tam wszyscy narodowi operatorzy. Wybierz Boryspol także wtedy, gdy lecisz do Kijowa w celu dalszej przesiadki na rejs międzykontynentalny.

 • Jak dojechać z lotniska Boryspol do centrum Kijowa?

  Autobusy Sky Bus kursują codziennie między lotniskiem a głównym dworcem kolejowym w Kijowie, z przystankiem na stacji metra Charkiwska. Cały przejazd zajmie Ci około 45-55 min. Transport złapiesz przez całą dobę: w ciągu dnia autobusy odjeżdżają co kwadrans, a nocą – co 30-45 min. Cena przejazdu taksówką z lotniska Boryspol do centrum Kijowa mieści się w 200-220 UAH, co jak na 40-kilometrową trasę jest bardzo przyjemną stawką!

 • Jak dojechać z lotniska Żuliany do centrum Kijowa?

  Przez całą dobę z lotniska odjeżdżają minibusy i trolejbusy. W zależności od wybranej linii dojedziesz nimi prosto do dworca centralnego lub jednej z kilku stacji metra. Przystanek znajdziesz tuż po wyjściu z Terminalu B. Bilety komunikacji miejskiej w Kijowie są tanie – zapłacisz najwyżej 6-8 UAH. Wolisz jechać taksówką? Porównaj ceny u kilku kierowców, także tych parkujących nieco dalej od terminalu, bo wysokość opłat za kurs waha się od 50 do nawet 200 UAH.

 • Jak przemieszczać się między lotniskami w Kijowie?

  Lotniska leżą w odległości ok. 40 km od siebie, a najszybciej przejedziesz między nimi taksówką (ok. 50 min). Masz więcej czasu i chcesz zaoszczędzić? Wybierz transport miejski. Jeśli zaczynasz od lotu do Kijowa-Żuliany, wsiądź na lotnisku w minibus 805 i jedź do końcowego przystanku na dworcu centralnym. Z tej samej stacji odjeżdżają autobusy Sky Bus i minibusy 126K na lotnisko Boryspol.

 • Mam lot do Kijowa późnym wieczorem – czy przenocuję w pobliżu lotniska?

  Z lotniska Boryspol najbliżej masz do 3-gwiazdkowego hotelu o tej samej nazwie i do hotelu Airport. Oba obiekty zapewniają całodobowe przejazdy z lotniska i na lotnisko bez dodatkowych opłat. Jeśli cel Twojego lotu to Kijów-Żuliany, w odległości 2 km znajdziesz hotel Air City. Dzięki dobrej komunikacji nocnej i krótkiemu dystansowi do centrum możesz jednak śmiało rezerwować dowolny nocleg w centrum Kijowa.

 • Kijów – jak daleko znajduje się Lotnisko Kijów-Żulany od centrum miasta?

  Centrum miasta Kijów oddalone jest o 7 km od lotniska Lotnisko Kijów-Żulany.

 • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny lotów na Kijów-Żulany?

  KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów, których miejsce docelowe to Kijów-Żulany.

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu na Kijów-Żulany?

  Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu na Kijów-Żulany zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

 • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach na Kijów-Żulany?

  Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Lot na Kijów-Żulany odbywa się za pośrednictwem innej linii lotniczej niż lot powrotny.

 • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot na Kijów-Żulany?

  Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty na Kijów-Żulany do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Kijów-Żulany — najlepsze porady, jak znaleźć tani lot

 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i znajdź najnowsze promocje lotów do: Kijów-Żulany.
 • Lotnisko Kijów-Boryspol – najważniejszy port lotniczy Ukrainy – przyjmuje przede wszystkim loty długiego zasięgu i narodowych przewoźników, ale nie tylko: Ryanair realizuje tu tanie loty do Kijowa z kilku polskich miast.
 • Drugie z kijowskich lotnisk, Żuliany, obsługuje przede wszystkim połączenia Wizz Air, w tym także kilka lotów z i do Polski. Listę bezpośrednich lotów do Kijowa zamykają połączenia LOT-u – polskie linie latają na oba lotniska.
 • Lotnisko Boryspol jest hubem linii Ukraine International Airlines, dobrze znanych wśród fanów budżetowych podróży za sprawą atrakcyjnych cen lotów do Azji czy USA. Masz ochotę na dawkę egzotyki? Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Kijowa, a w Boryspolu przesiądź się na lot UIA do Azerbejdżanu, Iranu lub Kazachstanu.
 • Kręci Cię urbex i najnowsza historia? Kup tanie bilety lotnicze do Kijowa i ruszaj dalej do Czarnobyla, niezmiennie popularnego wśród turystów: oba miasta dzieli ok. 2 godz. 30 min jazdy. Z kijowskich lotnisk niedaleko też do Czernihowa (ok. 1 godz. 50 min), Żytomierza (ok. 2 godz. 15 min) i Czerkasów (ok. 2 godz. 15 min).
 • Przed lotem do Kijowa nie musisz wyrabiać wizy turystycznej. Jeśli zostajesz na Ukrainie krócej niż 90 dni, wystarczy Ci ważny paszport. Uwaga: z samym dowodem osobistym nie przejdziesz kontroli!
Zobacz więcej wskazówek

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Kijowa

Oferty lotów w obie strony

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1104 kmWAW-IEV
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1104 kmIEV-WAW
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1219 kmKRK-IEV
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1219 kmIEV-KRK

Szukaj wg przesiadek

Oferty lotów w jedną stronę

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1104 kmWAW-IEV
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1219 kmKRK-IEV

Szukaj wg przesiadek