Szukaj lotów
Oferty
Informacje
Odpowiedzi na częste pytania i wskazówki
Loty bezpośrednie

Znajdź tanie loty do Moskwy

1 dorosły
0 szt. bagażu
Sat 18.5
Sat 25.5
W ciągu ostatnich 7 dni podróżni przeszukiwali KAYAK 44 471 296 razy, a oto dlaczego:

Zaoszczędź 25% lub więcejPorównuj wiele stron podczas jednego wyszukiwania.

Śledź cenyNie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, a my powiadomimy Cię o spadku cen.

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj m.in. według klasy lotu i darmowego Wi-Fi.

Loty do Moskwy - Statystyki i trendy w podróżach

Sprawdź oparte na danych statystyki i trendy na temat lotów do Moskwy, aby znaleźć najtańsze połączenia, dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na lot i nie tylko.

Ile lotnisk znajduje się w Moskwie?

Łączna liczba lotnisk w Moskwie wynosi 4. Należą do nich Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo (SVO), Lotnisko Moskwa-Wnukowo (VKO), Lotnisko Moskwa Domodedovo (DME) i Lotnisko Moskwa Żukowskij (ZIA). Największym lotniskiem pod względem ruchu jest Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo (SVO). Obsługuje ono 48% wszystkich przylotów.

Jak długo trwa lot do Moskwy?

Czas trwania lotu do Moskwy zależy od miejsca wylotu i przylotu. Bez wątpienia dłuższy czas trwania będą miały loty z przesiadkami. Jeśli chodzi o połączenia do Moskwy, największą popularnością na KAYAK cieszą się loty z Warszawy (czas trwania: 4h 40min), z Gdańska (czas trwania: 9h 25min) z Krakowa (czas trwania: 9h 30min) i z Wrocławia (czas trwania: 11h 20min).

Kiedy rezerwować loty do Moskwy

Elastyczne daty? Dowiedz się, kiedy najlepiej podróżować do Moskwy w oparciu o nasze dane dotyczące lotów z zeszłego roku. Odkryj najtańszy miesiąc, a nawet dzień na lot.
Przewidywana cena za lot w obie strony
KAYAK analizuje wszystkie dane historyczne na temat lotów dla każdej daty, aby zaprezentować przewidywaną cenę dla podróży w jedną lub w obie strony trwających do 40 dni. Podane informacje dotyczą lotów do na podstawie Twojej lokalizacji. Mimo że staramy się prezentować minimalne rzeczywiste ceny dla każdej daty, niektóre ceny są przewidywaniami i faktyczne ceny mogą być inne.

FAQ: rezerwowanie lotu do Moskwy

 • Czy przed lotem do Moskwy muszę wyrobić wizę do Rosji?

  Tak. Aby otrzymać wizę do Rosji, musisz odpłatnie wysłać wypełniony wniosek elektroniczny i skany niezbędnych dokumentów. Przygotuj paszport ważny przez 180 dni od daty podróży, potwierdzenie zakwaterowania, ubezpieczenie turystyczne i zaproszenie – kupisz je np. w biurach podróży. Pamiętaj, że czas ważności wizy rosyjskiej jest sztywny i liczy się od daty jej wystawienia, a nie od terminu lotu do Moskwy!

 • Które lotnisko wybrać przed lotem do Moskwy?

  Loty do Moskwy-Wnukowo wymagają przynajmniej jednej przesiadki. Jeśli zależy Ci na czasie i komforcie, wybierz Szeremietiewo albo Domodiedowo. Jedziesz docelowo poza Moskwę? Pierwsze z wymienionych lotnisk leży w mieście Chimki – to najlepsza baza wypadowa do Jarosławia lub Kostromy, a także do północnych okręgów Moskwy. Domodiedowo leży na południowy wschód od Moskwy, a bezpośrednio z lotniska dojedziesz autobusem do Riazania, Łuchowic lub Kołomny.

 • Jak dojechać z lotniska Szeremietiewo do centrum Moskwy?

  Pociągiem Aeroexpress dojedziesz na Dworzec Białoruski w ścisłym centrum Moskwy. Pociągi kursują od 5 rano do północy, a przejazd trwa ok. 40 min. Jeśli chcesz zaoszczędzić, wybierz tańszą komunikację miejską. Marszrutki i autobusy z Szeremietiewa kursują do stacji metra Riecznoj Wokzał (linie 949, 851) i Płaniernaja (948, 817), a nocny autobus H1 – do metra Kitaj-Gorod.

 • Jak dojechać z lotniska Domodiedowo do centrum Moskwy?

  Kolejka Aeroexpress dojeżdża z Domodiedowa na Dworzec Pawelecki w czasie 40-50 min. Z lotniska kursują też pociągi regionalne do centrum Moskwy i okolicznych miejscowości – pamiętaj jednak, że podróż do stolicy będzie nieco dłuższa. Przez całą dobę złapiesz także autobus linii 308 do stacji metra Domodiedowskaja.

 • Jak przemieszczać się między lotniskami w Moskwie?

  Połączenie dla każdej pary wygląda niemal tak samo: dojeżdżasz Aeroexpressem do dworca w centrum Moskwy, przechodzisz do metra i przebywasz nim jeden przystanek do początkowej stacji dla lotniska docelowego (Szeremietiewo – Biełoruskaja, Domodiedowo – Pawelecka, Wnukowo – Kijewska). Teraz przejdź na dworzec kolejowy i wsiądź w Aeroexpress na lotnisko. Wszystkie etapy przejedziesz na jednym bilecie Between Airports, a droga zajmie Ci 2-3 godziny.

 • Moskwa – które lotnisko jest położone najbliżej centrum miasta Moskwa?

  Z 4 lotnisk w mieście Moskwa, Moskwa-Wnukowo jest położone najbliżej centrum (28 km). Podróż 28 km do centrum miasta Moskwa obejmuje Moskwa-Szeremietiewo, 40 km jeżeli wylądujesz na lotnisku Moskwa Żukowskij oraz 41 km w przypadku portu Moskwa Domodedovo.

 • W jaki sposób KAYAK znajduje tak niskie ceny lotów do Moskwy?

  KAYAK to wyszukiwarka ofert turystycznych. Przeszukujemy setki stron, żeby znaleźć najlepsze ceny dla naszych użytkowników. Przetwarzamy ponad 2 miliardy wyszukiwań lotów rocznie, co pozwala nam wyświetlić szereg cen i opcji lotów do Moskwy.

 • W jaki sposób Prognoza cen KAYAK pomoże mi wybrać odpowiedni moment na rezerwację lotu do Moskwy?

  Prognoza cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu do Moskwy zmieni się w ciągu następnych 7 dni. Dzięki niemu nasi użytkownicy wiedzą, czy zaczekać z zakupem biletów, czy zarezerwować lot od razu.

 • Czym jest opcja KAYAK Mix przy lotach do Moskwy?

  Oferta KAYAK Mix łączy dwa osobne bilety w jedną stronę, gdy taka opcja jest korzystniejsza cenowo od standardowego biletu w obie strony. Lot do Moskwy odbywa się za pośrednictwem innej linii lotniczej niż lot powrotny.

 • Czym są „elastyczne daty” na KAYAK i w jaki sposób pomogą mi znaleźć lot do Moskwy?

  Czasami termin podróży bywa elastyczny. Jeśli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejszy lub późniejszy wylot, elastyczne daty pozwolą Ci wyświetlić loty do Moskwy do 3 dni przed lub po preferowanych datach. W ten sposób możesz znaleźć lepszą ofertę w wybranym przedziale czasowym.

 • Która linia lotnicza oferuje najwięcej lotów do Moskwy?

  Z 18 linii lotniczych, które latają do Moskwy najwięcej lotów oferuje Aeroflot (ok. 1 664 tygodniowo). Na drugim miejscu pod tym względem znajduje się linia Pobeda, która oferuje ich 452 na tydzień.

Zobacz więcej odpowiedzi na częste pytania

Najlepsze sposoby na znalezienie tanich lotów do Moskwy

 • Wprowadź preferowane lotnisko wylotu i daty podróży w powyższe pole wyszukiwania i odblokuj najnowsze promocje lotów do Moskwy.
 • Bezpośrednie loty do Moskwy obsługują LOT i Aeroflot. Obaj operatorzy lądują na lotnisku Szeremietiewo: LOT kursuje też na Domodiedowo. Tanie bilety lotnicze do Moskwy znajdziesz też w łączonych ofertach Air Baltic, Belavii i Lufthansy.
 • Tani lot do Moskwy na lotnisko Szeremietiewo umożliwi Ci wygodną przesiadkę w ciekawym kierunku azjatyckim (kraje byłego Związku Sowieckiego, Iran czy Sri Lanka) lub krajowy lot po Rosji – lotnisko jest bazą narodowych linii Aeroflot, znanych fanom taniego latania z ciekawych okazji cenowych.
 • Nowoczesne lotnisko Domodiedowo jest największym krajowym portem. Ze względu na wysoki standard przejmuje coraz więcej długodystansowych lotów od Szeremietiewa – loty do Moskwy realizują tu m.in. Emirates, Singapore Airlines czy JAL. Na Domodiedowo lata też kilka regionalnych linii: Ural Airlines, Izhavia, S7 Airlines czy Red Wings.
 • Trzecie lotnisko – Wnukowo – leży najbliżej centrum miasta. To baza wielu rosyjskich linii lotniczych: przede wszystkim taniej Pobedy, a także Rossiya, RusLine czy Utair. Z Wnukowa dostaniesz się w najbardziej oddalone zakątki Rosji.
 • Bezpłatny pociąg na lotnisku Szeremietiewo łączy terminal B z kompleksem południowym obejmującym terminale D, E, F i stację kolei Aeroexpress. Pociągi jeżdżą co 4 minuty, a tyle samo zajmie Ci przejazd między obiema stacjami.
 • Jeśli po locie do Moskwy przesiadasz się w dalszą drogę, a nie masz 10-dniowej wizy tranzytowej, nie możesz wyjść z terenu lotniska. Przy dłuższym postoju przyda się krótka drzemka – na Szeremietiewie prześpisz się np. w kapsule sypialnej w terminalu E.
Zobacz więcej wskazówek

Wolisz bezpośredni lot do miasta Moskwa?

Sprawdź, które linie lotnicze oferują loty bezpośrednie do Moskwy oraz w jakie dni odbywają się loty i zarezerwuj loty bezpośrednie.

Wylot bez przesiadek

Polska - Moskwa

poniedziałek

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +52 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +53 więcej

wtorek

AZIMUTH,AZUR air,AeroUnion, +54 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +55 więcej

środa

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +52 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +53 więcej

czwartek

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +51 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +52 więcej

piątek

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +55 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +56 więcej

sobota

AZIMUTH,AZUR air,AeroUnion, +50 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +51 więcej

niedziela

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +54 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +55 więcej

Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Powrót bez przesiadek

Moskwa - Polska

poniedziałek

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +52 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +53 więcej

wtorek

AZIMUTH,AZUR air,AeroUnion, +54 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +55 więcej

środa

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +52 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +53 więcej

czwartek

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +51 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +52 więcej

piątek

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +55 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +56 więcej

sobota

AZIMUTH,AZUR air,AeroUnion, +50 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +51 więcej

niedziela

AZIMUTH,AZUR air,Aero Nomad, +54 więcej

AZIMUTH,AZUR air, +55 więcej

Zobacz więcej lotów bezpośrednich
Zobacz więcej lotów bezpośrednich

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Moskwy

Oferty lotów w obie strony

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1859 kmWAW-MOW
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1859 kmMOW-WAW
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
2164 kmKRK-MOW
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
2164 kmMOW-KRK

Szukaj wg przesiadek

Oferty lotów w jedną stronę

z przesiadkamiKilka linii lotniczych
1859 kmWAW-MOW
z przesiadkamiKilka linii lotniczych
2164 kmKRK-MOW

Szukaj wg przesiadek

Loty do Moskwy

Loty powrotne:

Moskwa - Polska

Klasy: