Wszystkie opinie
Śniadania nie zbyt dobre. Poza tym hotel super.
Za mało owoców. Mało różnorodne sniadania.
Lokalizacja hotelu doskonała, hotel w sam w sobie również, widok z roof baru - wooow, śniadania pyszne.
Mieliśmy małe nieporozumienie związane z dodatkową zamówioną usługą ale hotel i personel wyszli z tego doskonale.
Dobra organizacja, czyste pokoje, sprzątane codziennie, bardzo pomocny personel i atrakcje dla dzieciaków, blisko plaża.
Nie ma nic takiego
Baseny (wewnątrz basen podgrzewany). Strefa Ibiza Chillout (sfera na dachu dla dorosłych). Klub dziecka i atrakcje dla dzieci. Śniadania i kolacje w hotelu smaczne
Jakość jedzenia w restauracji. Bardzo niewygodne materace. Słaba obsługa pokoi (sprzątanie).
Blisko do plaży i restauracji. Hotel bardzo nastawiony na rodziny z dziećmi. Czuliśmy się w nim bardzo dobrze z niemowlakiem. Super śniadania, ogromny wybór. Duży parking za dodatkowa opłata.
Nie było drzwi do drugiego pokoju co nas zaskoczyło. A drzwi do łazienki nawet jak były zamknięte to było coś przez nie widać. Teściowej troche to przeszkadzało pierwszego dnia ale się przyzwyczailiśmy. Klimatyzację nawet jak ustawiliśmy na 17 stopni to grzała i robiło się bardzo gorąco. Byliśmy w połowie kwietnia.
Obiekt jest ładny, czysty i wygodny. Pokoje są bardzo przestronne, idealne dla rodzin z dziećmi. Codziennie są dokładnie sprzątane. Personel dba o komfort gości, na każdą prośbę chętnie odpowiadają.
Śniadania odbiegają jakością od hotelu. Jeśli ktoś lubi zjeść zdrowo to będzie miał problem żeby coś sobie na talerz nałożyć. Codziennie jest to samo a nie jest tego też w takiej ilości żeby móc zjeść różnorodnie. Tutaj napewno jest spore pole do popisu. Myślę że gdyby hotel o to zadbał to pobyt oceniłabym na 10/10. Lokalizacja jest w porządku, natomiast do plaży trzeba przejść około 10/15 min. Do...Więcej
Piękne pokoje, wygodne łóżko. Super widok z balkonu na na baseny hotelowe i morze. Dobre śniadania
Brak
Ładne pokoje, czystość, super baseny dla dzieci
Dość monotonne śniadania. Trochę daleko od większości najładniejszych punktów, które mieliśmy na liście do zobaczenia na wyspie
Bardzo fajny hotel. Było bardzo czysto. Pokoje codziennie sprzątane. Śniadania bardzo smaczne, różnorodne. Ostatniego dnia wykupiliśmy sobie obiadokolacje - żałowaliśmy, że dopiero ostatniego dnia. Było pyszne spaghetti - dzieci były bardzo zadowolone. Do wyboru była też paella. Baseny zewnętrzne odpowiednie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Basen wewnętrzny za głęboki dla dzieci, ale to nam...Więcej
Hotel duży, bardzo ładny i czysty. Na miejscu jest wszystko, basen kryty, sauna, jacuzzi na dachu, sklepik, parking. Bardzo dobre śniadanie. Klimatyzacja działała słabo. Przy hotelu promenada z restauracjami i sklepami, ale brak ładnej plaży. W recepcji jest bardzo pomocna pani mówiąca po polsku. Cena bardzo dobre.
Wszystko mi się podobało.