Witaj,
czas działać.
Chcesz rozwinąć swoją działalność z wiodącą wyszukiwarką turystyczną?
Na KAYAK możesz zarządzać różnymi typami zakwaterowania — od hoteli po domy wakacyjne czy apartamenty. Utwórz darmowy wpis i połącz obiekt poprzez system rezerwacji, by wyświetlać jego ceny i dostępności.
Jak zacząć?
Stwórz wpis, by pojawiać się w naszych wynikach wyszukiwania.
Możesz utworzyć darmowy wpis (bez cen i dostępności) lub połączyć obiekt z KAYAK poprzez system rezerwacji, by umożliwić nam wyświetlanie jego cen i dostępności.
Edytuj i przeglądaj wpisy oraz obiekty.
Dopasuj swój aktualny wpis — zmień informacje o udogodnieniach, dane kontaktowe, załącz nowe zdjęcia lub usuń wpis.
Analizuj swoje wyniki
Sprawdź popularność swojego obiektu, aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje KAYAK.
Domy i apartamenty
Aby wyświetlać informacje i ceny obiektu na KAYAK, musi on być dostępny w internetowym biurze podróży (np. Booking.com czy Travelocity) lub przez system rezerwacji (np. WIHP lub Travelclick). Jeśli Twój obiekt jest dostępny na stronie Partnera, który współpracuje z KAYAK, możemy pobierać dane od niego i wyświetlać je dla Twojego obiektu.
Wyświetlaj swój hotel z cenami i dostępnością pokojów.
Jeśli chcesz, aby ceny i dostępności były wyświetlane w czasie rzeczywistym, a użytkownicy mogli dokonywać rezerwacji online, musisz połączyć hotel z KAYAK poprzez interfejs technologiczny (system rezerwacji). Oto kilka przykładów takich systemów, dzięki którym zsynchronizujesz swoje dane z KAYAK.
Znajdź klientów
Jeśli współpracujesz już z inną stroną rezerwacyjną, Twój obiekt powinien być wyświetlany w wynikach wyszukiwania na KAYAK.
Jeśli chcesz usunąć zdjęcia, dostarczane przez naszych Partnerów lub masz inne sugestie, skontaktuj się z nami.