Wszystkie opinie
Gościnność, życzliwości personelu, spokojna atmosfera, możliwość relaksu, cicha okolica, pyszne jedzenie.
Nie ma takich rzeczy.
Kuchnia w tym hotelu to 5 * Michelin 👌 Wybór świeżość obsługa kelnerska kucharze perfect 👌
Obsługa bardzo pomocna, czysto, hotel dla dorosłych czyli cisza spokój, do plaży 5 min spacerem Cala d’Or posiada piękne plaże zw uroczych zatoczkach, w hotelu wszystko co potrzeba basen z wystarczającą ilością leżaków mała siłownia, bar przy basenie. Animacje w postaci koncertów na żywo raz w tygodniu śniadanie przy akompaniamencie pianisty 👌
Lokalizacja, cisza, jedzenie
Trzeba było czekać do 15 na pokój
Lokalizacja jest całkiem dobra, obiekt jest położony niedaleko plaży w cichej okolicy. Miła obsługa. Przyjemny basen.
Brak nawet podstawowych sprzętów kuchennych pomimo pokoju z aneksem kuchennym. Brak choć małej patelni czy garnka. Do dyspozycji minimalna ilość sztućców i szklanek. Brak akcesoriów do mycia naczyń, jak gąbka czy płyn do mycia naczyń. Na pytanie w recepcji o takie rzeczy dostałem odpowiedz że hotel nie dostarcza tego typu rzeczy i jest w to w kwestii gości. Kuchenka elektryczna nie podłączona do p...Więcej
Hotel jest naprawę bardzo ładny - osoby z zewnątrz zatrzymują się, aby go podziwiać. Nowoczesne i czyste apartamenty z dużymi łóżkami zapewniające super dyskrecję. Hotel powinien mieć ocenę powyżej 8, ale było kilka niedogodności i może doskwierały także innym gościom😉Ach - i bliziutko do uroczej zatoki z plażą, dojście do Cala D’Or- centrum wymaga spaceru. Spacerem można także chodzić na piękne ...
Niestety ok. 2,5 dnia nie mieliśmy ciepłej wody ze względu na awarię w naszym budynku. W aneksie nie ma małej łyżeczki ani małego garczka🙂TV miało problem z internetem i poza pierwszym wieczorem nie mogliśmy korzystać.Więcej
Przyjazny i kontaktowy personel. Dobre położenie względem plaży, sklepów i restauracji.
Położenie hotelu oraz jego otoczenie jest wspaniałe. Blisko do plaży. Bardzo dobre sniadania.
Bardzo słabo wyposażony apartament. Zatrzymaliśmy się tylko na dwie noce więc nie miało to dużego znaczenia. Jednak jeżeli przyjechałabym do apartamentu na dłużej byłaby zawiedziona wyposażeniem kuchni. Mała łazienka z uszkodzoną kabiną prysznicową i brudna sofa
dwa baseny, drugi mniejszy nowy kameralny, blisko do plazy, zero problem of z oarkowajiem przy sasiednich ulicach
Fantastyczne dwa baseny i piękny ogród. Przemiła obsługa, jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tu wrócimy.