Wszystkie opinie
Obsługa bardzo miła i pomocna. Parking dosłownie kilka metrów od hotelu na ulicy.
Mieliśmy pokój nr 200, smród stęchlizny, grzyb na ścianie, powodował, że co rano budziliśmy się z bólem głowy. Pokój nie posiadał żadnej wentylacji. Wieczorem trzeba było zamykać balkon, bo komary wlatywały jak wściekłe. Słychać dosłownie każdy dźwięk z innych pięter, ciężko spać ! Śniadania dokładnie takie same, nic na ciepło, po trzech dniach nie chciało się już tego jeść. A wystarczy że hotel d...Więcej
Było czysto
Lokalizacja fatalna. Stromo.
Obiekt bardzo w porządku. Zwróciłabym tylko uwagę na śniadanie - brakowało czegoś „solidnego”, np jajek :) Ale to już „szukanie na siłę”. Super stosunek ceny do jakości.
Dobre śniadanie, przyjazna obsługa, cisza i spokój, lokalizacja odchodzi od głównej ulicy.
Zbyt cienka kołdra jeśli ktoś lubi gorąco, ale była klimatyzacja do ocieplenia.
Bardzo czyste pokoje i łazienki, zadbane, dość ciche. Jak na Maltę to wyjątkowo mało ruchliwe ulice przy hotelu.
Na zdjęciach pokoi widać aneks kuchenny. Tymczasem po przyjeździe okazuje się, że jest on zamknięty a za jego korzystanie trzeba dopłacić. - Taka informacja powinna być wyraźnie zaznaczona.
Czystość i położenie w spokojnej okolicy. No
Położenie hotelu jednocześnie miało też wadę tego typu że wszędzie trzeba było kawałek dojść, włącznie ze sklepami. Hotel położony wśród zwykłych budynków mieszkalnych na obrzeżach jednej z miejscowości w pobliżu Valetty ale ze względu na ukształtowanie terenu poruszanie się jest nieco utrudnione
Na plus dostęp do basenu, jednak trzeba brać pod uwagę że w połowie kwietnia woda jest zimna.
Śniadania mógłby być choć trochę modyfikowane, tak aby nie jeść codziennie tego samego.
w obrębie hotelu jest lidl oraz pojedyńcze kawiarnie i sklepy. Personel jest bardzo miły i pomocny. Hotel znajduje się 30min spacerem od Paceville oraz Silema! Ma też dobre połączenie jeśli chodzi o przystanki autobusowe gdzie możemy zwiedzić całą wyspę.
Śniadanie było naprawdę średnie i monotonne, ale cieżko wymagać czegoś lepszego jeśli za noc płaci się 60$. Jeśli chodzi o czystość ręczniki były wymiemiane codziennie ale po wejściu do pokoju były jakieś pojedyńcze robaki.
bardzo fajna lokalizacja jako miejsce wypadowe, basen z leżakami prawie na wyłączność czynny od godz, 7 do 19, pomocni recepcjoniści,
śniadania można by było bardziej urozmaicić np. o jajka i kiełbaski na gorąco
personel bardzo miły i uprzejmy.
basen zdecydowanie za krótko otwart, wieczorem lepszy byłby klimat