Wszystkie opinie
Lokalizacja
Nasz pobyt to 5 pełnych dni- 5 noclegów. Pokoje nie wyglądały tak jak na zdjęciach, były raczej ponure, a kolega dostał pokój bez okna, porażka, W naszym pokoju wypadała klamka, ciężko odkręcał się kran w łazience, telewizor nie działał, słaby Internet, a o świeże ręczniki trzeba było się upominać. Przed przyjazdem nie otrzymałam wiadomości o sposobie dotarcia, ani tez kodów do wejścia do budynku ...Więcej
Śniadanie podane w rewelacyjnym patio
Bardzo dobra lokalizacja w centrum Katanii. Wewnętrzny dziedziniec ze stolikami dostępny z pokoi (z jednym wyjątkiem), obszerna i dobrze wyposażona część wspólna (aneks kuchenny, jadalnia). Obiekt czysty. Dobry kontakt z osobą zarządzającą, pomocne wskazówki (parking).
Pierwszy pokój który otrzymaliśmy położony jest poziom niżej i ma niższy standard (brak bezpośredniego dostępu do dziedzińca, bardziej słyszalny hałas z ulicy). Przy rezerwacji należy się upewnić co do lokalizacji pokoju w obiekcie. Część pokoi ma naprawdę małe kabiny prysznicowe.
Przestronny wygodny taras, dostępna kuchnia i dobra kawa, sympatyczny salonik do dyspozycji.
Schody jak w starej kamienicy, nie ma windy wiec z ciężka torba musisz wejść i zejść po stromych schodach.
Personel był niezwykle pomocny i Panie chętnie dzieliły się wskazówkami odnośnie atrakcji w Katanii i najdogodniejszych połączeń.
Zamek w drzwiach czasami odmawiał posłuszeństwa
Wszystko spałniało moje oczekiwania. Bardzo blisko centrum. Właściciele bardzo pomocni.
Bardzo głośno w nocy.
Ciche miejsce, pokoje spore, przemiły personel, wspaniałe śniadanie. Bardzo blisko do wszystkich atrakcji. Spokojna dzielnica.
Niestety z trzyosobowego pokoju musieliśmy zmienić pokój na dwuosobowy bez okna i spać w trójkę (na szczęście na dużym łóżku) ze względu na przeciek w pokoju. W ramach przeprosin otrzymaliśmy wyśmienite śniadanie.
przyjazny stosunek obsługi do gości, czułam się jak w domu. świetne położenie - w centrum historycznym. wszystkie atrakcje w zasięgu krótkiego spaceru
Super kontakt z właścicielami, są bardzo pomocni :)
niestety nic
pokoje całkiem inne w standardzie jak na zdjęciach, toalety malutkie, grzyb na ścianie w pokoju, obskurne prysznice. odpadające płytki na podłodze w pokoju, nie wygodne poduszki do spania.