Plusy (+) Restauracja i obsługa kelnerska na dobrym poziomie. Pani w recepcji bardzo miła. W Hotelu jest czysto.
Minusy (-) Recepcja jest czynna do 22.00. To dziwne w tak dużym obiekcie. Wędlina na śniadanie trochę słaba. Być może nieświeża. Chyba w środę restauracja nie jest czynna. Wówczas już po 20.00 trzeba skorzystać z kodu, przy drugiej bramie, by wjechać na parking. W pozostałe dni restauracja jest raczej tylko czynna od 20.00 do 22.00. Basen w zasadzie zadbany, ale nie ma gości. Nikt z niego nie korzysta. Adres...
Więcej
9.0
Wyjątkowy
Damian, paź 2021
Plusy (+) Wspaniałe miejsce na odpoczynek i relaks, z dala od zgiełku miasta i natłoku turystów. Idealne na odpoczynek. Wspaniała restauracja z PRZEPYSZNYM lokalnym jedzeniem i rewelacyjna selekcja win. Polecam to miejsce jako bazę wypadową do zwiedzania okolicy, albo czill w prowincji. Szczerze polecam. Elo.
Minusy (-) Jedyny problem tego miejsca, że da się dojechać tam tylko samochodem, albo taksówką. No ale cała reszta rekompensuje tę małą niedogodność. Do centrum, albo na plażę da się dostać pieszo (mi się udało) ale zajmuje do dużo czasu (2h spaceru).