Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd

4 gwiazdki
8,2
Bardzo dobry
na podstawie 9659 opinii
9 659 opinii
śr. 30.9.
-
czw. 1.10.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Kiedy rezerwować
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Hotel znajduje się w dzielnicy Singapore City Centre, kilkanaście minut spacerem od National Museum of Singapore, Bugis Street i Singapurski Uniwersytet Zarządzania. Na terenie obiektu dostępny jest darmowy internet Wi-Fi. Goście Hotel G Singapore mogą skorzystać na miejscu z wielu najwyższej jakości usług, w tym ekspresowego meldowanie/wymeldowywania i ochrony 24h. Pomocna obsługa obiektu jest dostępna całą dobę. Hotel oferuje również bardzo dobrze wyposażoną siłownię. Każdy pokój posiada wiele komfortowych udogodnień, w tym filmy na życzenie, pantofle, telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji gości są prysznic i telefon. Restauracja w hotelu jest otwarta w porze lunchu i obiadu, zapewniając gościom przyjemny posiłek blisko pokoi. Hotel Hotel G Singapore jest oddalony o 20 minut drogi samochodem od Port lotniczy Singapur-Changi, a do takich miejsc, jak Bugis MRT Station można się stąd dostać w ciągu 10-minutowego spaceru. W około 20 minut można się stąd dostać do takich miejsc, jak na przykład Raffles City, Suntec City Mall i Fort Canning.
8,2
Bardzo dobry
9659 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd

śr. 30.9.
-
czw. 1.10.
Oferty od
335 zł
•Najtaniej: cena za noc
Porównaj ceny pokoi (Pokój z łóżkiem queen size, Pokój z łóżkiem king size) i 41 innych ofert w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd.
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
335 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
370 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
346 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
465 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
356 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
389 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
358 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
621 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
360 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
412 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
366 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
401 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
387 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
539 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
411 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
417 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
411 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
456 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
412 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
459 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
443 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
446 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
487 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
452 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
460 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
461 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
484 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
501 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
543 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
563 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
749 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
752 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
2 355 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
1 127 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd – udogodnienia

  • Centrum fitness
  • Restauracja
  • Darmowe Wi-Fi
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Internet
  • Parking
  • Usługi pralnicze

Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd – opinie

8,2
Bardzo dobry
9659 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
3836
Bardzo dobry
2525
Dobry
1691
OK
731
Zadowalający
411
Przeciętny
196
Słaby
269
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Wszystkie opinie

10
Wyjątkowy
Mike, lis 2017
Plusy (+) Ładne ładne miejsce, dobre
Minusy (-) Nic nie

Lokalizacja

200 Middle Road, Singapur 188980

W pobliżu

  • Bugis Street387 m
  • Bugis Street Shopping District0.4 km
  • Suntec City1 km
  • Clarke Quay1.3 km
  • Sir Stamford Raffles Statue1.5 km
  • Merlion1.6 km
  • Singapore City Centre1.7 km
  • Zatoka Marina1.7 km
  • Singapore Flyer1.8 km
  • Orchard Road2.1 km
  • Marina Bay Sands Casino2.1 km
  • Raffles Place2.3 km

Zasady

Przyjazd/wyjazd

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Ważne informacje o obiekcie Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (w tygodniu)

Średnia cena (weekend)

Czerwiec
Wrzesień
499 zł
475 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 20%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 40%.
Średnia cena dla dni niedz. - czw. z ostatnich 2 tygodni.
Średnia cena dla dni pt. i sob. z ostatnich 2 tygodni.

Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd

W jakim miesiącu nocleg w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd jest najtańszy?

Najtańszym miesiącem na pobyt w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd jest Czerwiec. Średnia cena za noc wynosi wtedy 429 zł. Najdroższym miesiącem jest Październik, ze średnią ceną 550 zł za noc.

Który dzień jest najtańszy na rezerwację pobytu w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd?

Najtańszym dniem na rezerwację pobytu w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd jest czwartek, ze średnią ceną za noc wynoszącą 429 zł. Najdroższym dniem jest wtorek, kiedy cena wynosi 559 zł za noc.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować nocleg w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd?

Aby uzyskać najlepszą cenę za nocleg w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd, zarezerwuj go z ok. 8-tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić około 21% w porównaniu z rezerwacją na ostatnią chwilę.

Najlepsze wskazówki KAYAK dotyczące pobytu w obiekcie Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd

  • Jeżeli szukasz taniego pokoju w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd, rozważ pobyt poza sezonem. Zazwyczaj najtańsze miesiące to czerwca i listopada.
  • Ceny zależą również od dnia tygodnia. Najtańsze dni na pobyt w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd to czwartek i sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
  • Najtańszy pokój w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd zarezerwowany na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni kosztował 447 zł, a najdroższy 749 zł.
  • Na jak długo zatrzymać się w hotelu Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd? Użytkownicy KAYAK zazwyczaj rezerwują pobyt na 1 dzień.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd

  • Gdzie znajduje się Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd?

    Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd znajduje się przy 200 Middle Road w dzielnicy Central Area, 0,7 km od centrum miasta Singapur. Bugis Street znajduje się najbliżej hotelu.

  • Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd oferuje zameldowanie o godzinie 15:00 i wymeldowanie o 12:00.

  • Czy Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd?

    Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd znajduje się 12,9 km od lotniska Singapur Seletar. Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd znajduje się 16,5 km od lotniska Singapur-Changi.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd w Singapurze. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Hotel Gin Bugis Singapore managed by The Ascott Ltd.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 4-gwiazdkowy
ibis Singapore on Bencoolen8.5 Znakomity (5 619 opinii)0,13 kmCentrum fitness, Restauracja, Bar/lobby523 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
20% taniejSummer View Hotel8.3 Znakomity (3 819 opinii)0,14 kmRestauracja, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi320 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel Waterloo Singapore - Handwritten Collection
8.8 Znakomity (603 opinie)0,18 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja508 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
2% taniejV Hotel Bencoolen8.3 Znakomity (8 155 opinii)0,21 kmBasen odkryty, Restauracja, Obsługa pokojowa396 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
56% taniej
A Hotel Dickson, Stay From 9pm To 8am
6.4 Dobry (15 opinii)0,57 kmObsługa pokojowa, Telewizor z płaskim ekranem, TV179 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
53% taniejSandpiper Hotel6.3 Dobry (1 147 opinii)0,52 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu190 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
50% taniej
Haising Hotel
7.5 Dobry (1 241 opinii)0,55 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi202 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
50% taniej
Bugis Social-Newly Renovated
7.1 Dobry (24 opinie)0,46 kmWi-Fi, Bezpłatne przybory toaletowe202 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Varel Singapore, a Tribute Portfolio Hotel
9.5 Znakomity (2 opinie)0,39 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja889 zł+
Hotel 5-gwiazdkowy
Frasers House, a Luxury Collection Hotel, Singapore
9.1 Znakomity (312 opinii)0,47 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja1 198 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Oakwood Bencoolen Singapore8.9 Znakomity (3 417 opinii)0,27 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja574 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel Waterloo Singapore - Handwritten Collection
8.8 Znakomity (603 opinie)0,18 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja508 zł+

Warto wiedzieć

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

0,7 km
Singapur Seletar
12,9 km