Seven Hotel Paris

4 gwiazdki
8,8
Bardzo dobry
na podstawie 1925 opinii
1 925 opinii
pon. 26.10.
-
wt. 27.10.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Kiedy rezerwować
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Seven Hotel Paris oferuje współczesne zakwaterowanie w mieście Paryż i jest oddalony o 20 minut drogi pieszo od takiego miejsca jak Luxembourg Metro. Wśród różnych atrakcji, które ten tematyczny i nowoczesny hotel ma do zaoferowania, można znaleźć obsługę hotelową 24h, jacuzzi i ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie. Goście Seven Hotel Paris mogą korzystać na miejscu z wielu dostosowanych do ich potrzeb usług, takich jak concierge'a, kantoru wymiany walut i wypożyczalni samochodów. Personel obiektu jest do dyspozycji gości przez całą dobę i chętnie pomoże w rezerwacji wycieczek i biletów. W każdym pokoju goście mają do dyspozycji takie udogodnienia, jak ekspres do kawy i mini bar i darmowy internet bezprzewodowy. W łazienkach en suite goście znajdą przydatne przybory toaletowe oraz suszarkę do włosów, szlafroki, wannę. Z obiektu można łatwo dostać się transportem publicznym do takich miejsc, jak Gare de Port-Royal Railway Station. W odległości 20 minut spacerem są National Museum of Natural History, University of Paris 1 Pantheon-Sorbonne i Panteon.
8,8
Bardzo dobry
1925 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Seven Hotel Paris

pon. 26.10.
-
wt. 27.10.
Oferty od
578 zł
•Najtaniej: cena za noc
Porównaj ceny pokoi (Pokój klasyczny, Pokój typu deluxe) i 26 innych ofert w hotelu Seven Hotel Paris.
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
578 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
834 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
628 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
1 176 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
635 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
712 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
638 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
655 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, 1 łóżko podwójne
647 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
1 205 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
701 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
985 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
730 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
835 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
788 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
1 265 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
933 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
963 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
1 131 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
1 409 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
1 601 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Seven Hotel Paris – udogodnienia

  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Transfer z lotniska

Seven Hotel Paris – opinie

8,8
Bardzo dobry
1925 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
1090
Bardzo dobry
337
Dobry
219
OK
99
Zadowalający
104
Przeciętny
36
Słaby
42
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

20 Rue Berthollet, 75005 Paryż

W pobliżu

  • Panteon0.8 km
  • Place d'Italie1 km
  • Kościół Saint-Sulpice1.6 km
  • Katedra Notre-Dame1.6 km
  • Sekwana1.6 km
  • Paris City Centre2 km
  • Centre Georges Pompidou2.4 km
  • Luwr2.5 km
  • Muzeum Orsay2.7 km
  • Place de la Concorde3.5 km
  • Opera Comique3.6 km
  • Opera Garnier3.8 km

Zasady

Przyjazd/wyjazd

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Ważne informacje o obiekcie Seven Hotel Paris

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (w tygodniu)

Sierpień
Maj
1 022 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 42%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 64%.
Średnia cena dla dni niedz. - czw. z ostatnich 2 tygodni.

Seven Hotel Paris

W jakim miesiącu nocleg w hotelu Seven Hotel Paris jest najtańszy?

Najtańszym miesiącem na pobyt w hotelu Seven Hotel Paris jest Sierpień. Średnia cena za noc wynosi wtedy 700 zł. Najdroższym miesiącem jest Wrzesień, ze średnią ceną 1 372 zł za noc.

Który dzień jest najtańszy na rezerwację pobytu w hotelu Seven Hotel Paris?

Najtańszym dniem na rezerwację pobytu w hotelu Seven Hotel Paris jest poniedziałek, ze średnią ceną za noc wynoszącą 840 zł. Najdroższym dniem jest sobota, kiedy cena wynosi 1 840 zł za noc.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować nocleg w hotelu Seven Hotel Paris?

Aby uzyskać najlepszą cenę za nocleg w hotelu Seven Hotel Paris, zarezerwuj go z ok. 10-tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić około 44% w porównaniu z rezerwacją na ostatnią chwilę.

Najlepsze wskazówki KAYAK dotyczące pobytu w obiekcie Seven Hotel Paris

  • Jeżeli szukasz taniego pokoju w hotelu Seven Hotel Paris, rozważ pobyt poza sezonem. Zazwyczaj najtańsze miesiące to sierpień i listopad.
  • Ceny zależą również od dnia tygodnia. Najtańsze dni na pobyt w hotelu Seven Hotel Paris to poniedziałek i środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
  • Najtańszy pokój w hotelu Seven Hotel Paris zarezerwowany na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni kosztował 1 304 zł, a najdroższy 1 304 zł.
  • Na jak długo zatrzymać się w hotelu Seven Hotel Paris? Użytkownicy KAYAK zazwyczaj rezerwują pobyt na 2 dni.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Seven Hotel Paris

  • Gdzie znajduje się Seven Hotel Paris?

    Seven Hotel Paris znajduje się przy 20 Rue Berthollet w dzielnicy 5. dzielnica Paryża, 2,2 km od centrum miasta Paryż. Panteon znajduje się najbliżej hotelu.

  • Seven Hotel Paris - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Seven Hotel Paris oferuje zameldowanie o godzinie 15:00 i wymeldowanie o 12:00.

  • Czy Seven Hotel Paris oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Seven Hotel Paris oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Seven Hotel Paris?

    Seven Hotel Paris znajduje się 12,7 km od lotniska Paryż-Orly.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Seven Hotel Paris?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Seven Hotel Paris w Paryżu. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Seven Hotel Paris w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Seven Hotel Paris.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 1-gwiazdkowy
My Nest Inn Paris Quartier Latin - 27m2 - Rénové
8.4 Znakomity (191 opinii)0,03 kmWi-Fi1 225 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hôtel Serotel Lutèce8.7 Znakomity (2 860 opinii)0,12 kmBar/lobby, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi749 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
29% taniejFive Boutique Hotel Paris Quartier Latin8.1 Znakomity (1 631 opinii)0,15 kmBar/lobby, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi529 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel Monte Cristo
8.9 Znakomity (1 777 opinii)0,29 kmBasen kryty, Restauracja, Bar/lobby1 149 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
29% taniejFive Boutique Hotel Paris Quartier Latin8.1 Znakomity (1 631 opinii)0,15 kmBar/lobby, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi529 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
18% taniej
Hôtel de L'Esperance
8.7 Znakomity (3 354 opinii)0,3 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Ekspres do kawy612 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hôtel Serotel Lutèce8.7 Znakomity (2 860 opinii)0,12 kmBar/lobby, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi749 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel Monte Cristo
8.9 Znakomity (1 777 opinii)0,29 kmBasen kryty, Restauracja, Bar/lobby1 149 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel Monte Cristo
8.9 Znakomity (1 777 opinii)0,29 kmBasen kryty, Restauracja, Bar/lobby1 149 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hôtel Serotel Lutèce8.7 Znakomity (2 860 opinii)0,12 kmBar/lobby, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi749 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
18% taniej
Hôtel de L'Esperance
8.7 Znakomity (3 354 opinii)0,3 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Ekspres do kawy612 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
My Nest Inn Paris Quartier Latin - 27m2 - Rénové
8.4 Znakomity (191 opinii)0,03 kmWi-Fi1 225 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

8,4
2,2 km
Paryż-Orly
12,7 km