Mercure Paris Montparnasse Pasteur

4 gwiazdki
7,5
Dobry
na podstawie 1734 opinii
1 734 opinii
śr. 28.10.
-
czw. 29.10.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Kiedy rezerwować
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Zainspirowany wizjonerskim duchem Louisa Pasteura hotel Mercure Paris Montparnasse Pasteur zaprasza do odkrywania i wspólnego przezywania. Poczuj sie jak w domu od pierwszej chwili. Hotel oferuje pokoje dla maksymalnie 4 osób, sloneczne szklane atrium, przestrzenie coworkingowe, sale konferencyjne, bar L'Antidote i prywatny parking. Poznaj styl zycia 15. dzielnicy, lokalne perelki, paryskie tarasy i autentyczny urok Lewego Brzegu.
7,5
Dobry
1734 opinie

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Mercure Paris Montparnasse Pasteur

śr. 28.10.
-
czw. 29.10.
Oferty od
405 zł
•Najtaniej: cena za noc
Porównaj ceny pokoi (Pokój standardowy, Pokój dwuosobowy) i 55 innych ofert w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur.
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
405 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
548 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
453 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
686 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
511 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
512 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
692 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
512 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
863 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
526 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
856 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
546 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
729 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
548 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
822 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
549 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
735 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
584 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
645 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
585 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
707 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
587 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
750 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
589 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
750 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
592 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
682 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
670 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
771 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko queen size
786 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
810 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko queen size
857 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, 1 łóżko queen size
904 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, 1 łóżko queen size
1 306 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Mercure Paris Montparnasse Pasteur – udogodnienia

  • Centrum fitness
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Centrum biznesowe
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem

Mercure Paris Montparnasse Pasteur – opinie

7,5
Dobry
1734 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
425
Bardzo dobry
320
Dobry
343
OK
183
Zadowalający
199
Przeciętny
101
Słaby
163
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

10 Rue Gager Gabillot, 75015 Paryż

W pobliżu

  • Wieża Eiffla2.5 km
  • Kościół Saint-Sulpice2.6 km
  • Muzeum Orsay2.9 km
  • Panteon3.1 km
  • Luwr3.4 km
  • Pola Elizejskie3.4 km
  • Place de la Concorde3.4 km
  • Place d'Italie3.4 km
  • Katedra Notre-Dame3.6 km
  • Sekwana3.8 km
  • Paris City Centre3.9 km
  • Łuk Triumfalny4.1 km

Zasady

Przyjazd/wyjazd

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Ważne informacje o obiekcie Mercure Paris Montparnasse Pasteur

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (weekend)

Październik
Październik
754 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 0%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 0%.
Średnia cena dla dni pt. i sob. z ostatnich 2 tygodni.

Mercure Paris Montparnasse Pasteur

W jakim miesiącu nocleg w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur jest najtańszy?

Najtańszym miesiącem na pobyt w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur jest Sierpień. Średnia cena za noc wynosi wtedy 836 zł. Najdroższym miesiącem jest Czerwiec, ze średnią ceną 1 459 zł za noc.

Który dzień jest najtańszy na rezerwację pobytu w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur?

Najtańszym dniem na rezerwację pobytu w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur jest czwartek, ze średnią ceną za noc wynoszącą 511 zł. Najdroższym dniem jest poniedziałek, kiedy cena wynosi 1 646 zł za noc.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować nocleg w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur?

Aby uzyskać najlepszą cenę za nocleg w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur, zarezerwuj go z ok. 10-tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić około 23% w porównaniu z rezerwacją na ostatnią chwilę.

Najlepsze wskazówki KAYAK dotyczące pobytu w obiekcie Mercure Paris Montparnasse Pasteur

  • Najtańszy pokój w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur zarezerwowany na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni kosztował 754 zł, a najdroższy 754 zł.
  • Na jak długo zatrzymać się w hotelu Mercure Paris Montparnasse Pasteur? Użytkownicy KAYAK zazwyczaj rezerwują pobyt na 4 dni.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Mercure Paris Montparnasse Pasteur

  • Gdzie znajduje się Mercure Paris Montparnasse Pasteur?

    Mercure Paris Montparnasse Pasteur znajduje się przy 10 Rue Gager Gabillot w dzielnicy 15. dzielnica Paryża, 3,8 km od centrum miasta Paryż. Wieża Eiffla znajduje się najbliżej hotelu.

  • Mercure Paris Montparnasse Pasteur - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Mercure Paris Montparnasse Pasteur oferuje zameldowanie o godzinie 15:00 i wymeldowanie o 12:00.

  • Czy Mercure Paris Montparnasse Pasteur oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Mercure Paris Montparnasse Pasteur oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Mercure Paris Montparnasse Pasteur?

    Mercure Paris Montparnasse Pasteur znajduje się 13,1 km od lotniska Paryż-Orly.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Mercure Paris Montparnasse Pasteur?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Mercure Paris Montparnasse Pasteur w Paryżu. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Mercure Paris Montparnasse Pasteur w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Mercure Paris Montparnasse Pasteur.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 4-gwiazdkowy
Appart City Paris Vaugirard
0,28 km642 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
31% taniejHotel Cactus7.2 Dobry (2 460 opinii)0,32 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Telewizor z płaskim ekranem406 zł+
Spacious AC Flat Luxembourg St Germain des Pres
0,34 kmEkspres do kawy, Bezpłatny parking1 586 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Novotel Paris Vaugirard Montparnasse7.9 Dobry (3 644 opinii)0,35 kmRestauracja, Bar/lobby, Obsługa pokojowa708 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
31% taniejHotel Cactus7.2 Dobry (2 460 opinii)0,32 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Telewizor z płaskim ekranem406 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Appart City Paris Vaugirard
0,28 km642 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Novotel Paris Vaugirard Montparnasse7.9 Dobry (3 644 opinii)0,35 kmRestauracja, Bar/lobby, Obsługa pokojowa708 zł+
Spacious AC Flat Luxembourg St Germain des Pres
0,34 kmEkspres do kawy, Bezpłatny parking1 586 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Novotel Paris Vaugirard Montparnasse7.9 Dobry (3 644 opinii)0,35 kmRestauracja, Bar/lobby, Obsługa pokojowa708 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
31% taniejHotel Cactus7.2 Dobry (2 460 opinii)0,32 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Telewizor z płaskim ekranem406 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Appart City Paris Vaugirard
0,28 km642 zł+
Spacious AC Flat Luxembourg St Germain des Pres
0,34 kmEkspres do kawy, Bezpłatny parking1 586 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

7,1
3,8 km
Paryż-Orly
13,1 km