Commander Hotel & Suites

2 gwiazdki
ndz. 12.7.
-
pon. 13.7.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
312 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. queen size
312 zł
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
354 zł
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
388 zł
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Commander Hotel & Suites, położony w jednym z najpopularniejszych kurortów nad oceanem w Maryland, oferuje gościom zakwaterowanie w stylu plażowym. Jego pokoje, lokalizacja i udogodnienia czynią go idealnym miejscem dla par, rodzin i grup przyjaciół.

Usytuowany tuż przy promenadzie w Ocean City, Commander Hotel & Suites znajduje się w pobliżu najlepszych atrakcji miasta. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajdują się park rozrywki Jolly Roger, pole do minigolfa Embers Island, centrum handlowe Outlets Ocean City, park wodny Splash Mountain oraz, oczywiście, Ocean Atlantycki.

Zakwaterowanie obejmuje przestronne i przytulne apartamenty. Goście mogą wybierać spośród apartamentów Ocean Front z łóżkami typu queen lub king oraz rozkładanymi sofami, apartamentów Ocean View z łóżkami typu queen i rozkładanymi sofami, a także apartamentów Cabana z dwoma łóżkami typu queen, rozkładanymi sofami oraz aneksami kuchennymi. Wszystkie pokoje dysponują balkonem, łazienką, telewizorem z płaskim ekranem, małą lodówką oraz kuchenką mikrofalową.

Commander Hotel & Suites oferuje dwie restauracje na terenie obiektu. Fractured Prune serwuje znakomite pączki i kawę – idealne na śniadanie lub przekąskę. Natomiast Grotto Pizza oferuje dania kuchni włoskiej i amerykańskiej w swobodnej atmosferze.

Hotel oferuje wiele udogodnień i usług. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu miasta goście mogą zrelaksować się w jednym z dwóch basenów – krytym lub odkrytym.

Niezależnie od tego, co sprowadza gości do Ocean City, pobyt w hotelu Commander Hotel & Suites zapewni im komfort oraz bliskość wszystkich najlepszych atrakcji w okolicy.

8,2
Bardzo dobry
2166 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Commander Hotel & Suites

ndz. 12.7.
-
pon. 13.7.
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. queen size
312 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko podwójne
556 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
354 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
452 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
388 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
763 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
419 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
502 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
564 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
913 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
622 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
1 109 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 2 łóż. queen size
758 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
942 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko 1-os.
1 042 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.
Ceny dotyczą 1 nocy i zawierają dodatkowe opłaty, ale nie zawierają podatków.

Commander Hotel & Suites – udogodnienia

  • Basen odkryty
  • Basen kryty
  • Przy plaży
  • Restauracja
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Ekspres do kawy
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV

Dostępność

  • Całość dostępna dla osób na wózkach
  • Hipoalergiczny
  • Zakaz palenia
  • Obniżony zlew w łazience
  • Poduszka bez pierza
  • Wyznaczona część dla palących
  • Prywatne wejście
  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Winda
  • Krzesło pod prysznic
  • Dostęp przy użyciu windy
  • Parking dla niepełnosprawnych
  • Antyalergiczny pokój
  • WC z poręczami
  • Dostęp do górnych pięter windą

Podstawowe

  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Internet
  • Gaśnica
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Czujniki dymu
  • Ogrzewanie
  • Klimatyzacja
  • Darmowe Wi-Fi
  • Pościel
  • Ręczniki
  • Szampon
  • Mydło do ciała
  • Kosze na śmieci
  • Odżywka do włosów

Kuchnia

  • Naczynia kuchenne
  • Kuchnia
  • Aneks kuchenny
  • Zmywarka
  • Kuchenka mikrofalowa
  • Kuchenka
  • Toster
  • Lodówka
  • Ekspres do kawy

Ogólne

  • Pokoje dla rodzin
  • Widok na basen
  • Przy plaży
  • Widok na morze
  • Miejsce do siedzenia
  • Sofa
  • Telefon
  • Podłoga z płytek lub marmuru
  • Widok na miasto

Atrakcje

  • Wypożyczalnia rowerów
  • Kasyno
  • Wędkowanie
  • Golf
  • Kolarstwo
  • Mini-golf
  • Kręgle
  • Windsurfing

Łazienka

  • Suszarka
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic
  • Wanna
  • Toaleta
  • Papier toaletowy
  • Prysznic bez brodzika

Usługi i udogodnienia

  • Bankomat
  • Mini-market na miejscu
  • Obsługa pokojowa
  • Otwieranie kartą
  • Recepcja 24h
  • Skrytka depozytowa

Restauracje

  • Dostawy zakupów spożywczych
  • Restauracja
  • Bar z przekąskami
  • Automat do napojów
  • Automat do przekąsek

Udogodnienia na zewnątrz

  • Jadalnia na świeżym powietrzu
  • Meble ogrodowe
  • Taras/patio
  • Balkon

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie
  • Monitoring w przestrzeni wspólnej
  • Monitoring na zewnątrz obiektu
  • Apteczka

Multimedia i rozrywka

  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • TV

Sypialnia

  • Gniazdko przy łóżku
  • Sofa rozkładana
  • Garderoba lub szafa

Basen

  • Basen kryty
  • Basen odkryty
  • Ręczniki basenowe

Parking i transport

  • Parking
  • Prywatny parking

Pralnia

  • Pralnia
  • Żelazko i deska do prasowania

Miejsce do pracy

  • Faks/fotokopiarka

Fitness

  • Siłownia

Commander Hotel & Suites – opinie

8,2
Bardzo dobry
2166 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
1070
Bardzo dobry
364
Dobry
286
OK
125
Zadowalający
139
Przeciętny
60
Słaby
122
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

1401 Atlantic Avenue, Ocean City, MD 21842

W pobliżu

  • Ember's Island Miniature Golf0.9 km
  • Jolly Roger Amusement Park1.6 km
  • Ripley's Believe It or Not Museum1.8 km
  • Ocean City Boardwalk1.9 km
  • Trimper's Rides1.9 km
  • Ocean City Life-Saving Station Museum2.2 km
  • Inlet Park2.3 km
  • Ocean City Harbor2.6 km
  • Tanger Outlet Center2.6 km
  • Roland E. Powell Convention Center2.7 km
  • Antique Classic Car Museum2.8 km
  • Baja Amusements2.9 km

Zasady

Przyjazd/Wyjazd

Zameldowanie po 16:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.
Numer licencji: 22-00004070

Kiedy rezerwować pokój w hotelu Commander Hotel & Suites?

Cena za noc. Ceny nie są stałe i mogą ulec zmianie.
Średnia cena za noc w ciągu miesiąca
Średnia cena za noc

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Commander Hotel & Suites

  • Gdzie znajduje się Commander Hotel & Suites?

    Commander Hotel & Suites znajduje się przy 1401 Atlantic Avenue, 0,9 km od centrum miasta Ocean City. Ember's Island Miniature Golf znajduje się najbliżej hotelu.

  • Commander Hotel & Suites - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Commander Hotel & Suites oferuje zameldowanie o godzinie 16:00 i wymeldowanie o 11:00.

  • Czy Commander Hotel & Suites oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Commander Hotel & Suites oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Commander Hotel & Suites?

    Commander Hotel & Suites znajduje się 37,6 km od lotniska Salisbury-Ocean City. Commander Hotel & Suites znajduje się 131,1 km od lotniska Atlantic City.

  • Czy Commander Hotel & Suites ma basen?

    Tak, Commander Hotel & Suites umożliwia gościom korzystanie z basenu.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Commander Hotel & Suites?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Commander Hotel & Suites w Ocean City. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Commander Hotel & Suites w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Commander Hotel & Suites.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 2-gwiazdkowy
53% taniejCommander Beach House Hotel6.4 Dobry (1 052 opinii)0,02 kmBasen odkryty, Basen kryty, Darmowe Wi-Fi334 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
52% taniejHarrison Hall Hotel7.7 Dobry (1 650 opinii)0,04 kmPrywatna plaża, Basen odkryty, Restauracja346 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
Courtyard by Marriott Ocean City Oceanfront8.9 Znakomity (466 opinii)0,09 kmBasen kryty, przy plaży, Siłownia1 133 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
Miramar Condominiums
9.8 Znakomity (5 opinii)0,12 kmBasen kryty, Bar/lobby, Telewizor z płaskim ekranem1 909 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
53% taniejCommander Beach House Hotel6.4 Dobry (1 052 opinii)0,02 kmBasen odkryty, Basen kryty, Darmowe Wi-Fi334 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
52% taniejHarrison Hall Hotel7.7 Dobry (1 650 opinii)0,04 kmPrywatna plaża, Basen odkryty, Restauracja346 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
25% taniej
King Charles Hotel
9.3 Znakomity (401 opinii)0,21 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Bezpłatny parking540 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
19% taniejSafari Hotel Boardwalk8.6 Znakomity (868 opinii)0,19 kmPrywatna plaża, Darmowe Wi-Fi, Parking z obsługą583 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
Miramar Condominiums
9.8 Znakomity (5 opinii)0,12 kmBasen kryty, Bar/lobby, Telewizor z płaskim ekranem1 909 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
25% taniej
King Charles Hotel
9.3 Znakomity (401 opinii)0,21 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Bezpłatny parking540 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
Holiday Inn & Suites Ocean City By IHG
9.1 Znakomity (910 opinii)0,3 kmBasen odkryty, Basen kryty, przy plaży1 263 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
Courtyard by Marriott Ocean City Oceanfront8.9 Znakomity (466 opinii)0,09 kmBasen kryty, przy plaży, Siłownia1 133 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

8,1
0,9 km
Salisbury-Ocean City
37,6 km