Lockwood Manor Motel

4 gwiazdki
9,0
Wyjątkowy
na podstawie 790 opinii
790 opinii
wt. 27.10.
-
śr. 28.10.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Lockwood Manor Motel is a 15-minute walk from central New Plymouth. It offers free parking and free use of bicycles to explore the local area. All rooms feature a 42-inch smart TV. Guests can enjoy free Wi-Fi access. Lockwood Manor motel offers self-contained rooms featuring a kitchenette with a microwave. Each air-conditioned and heated room includes a work desk and a DVD player. Lockwood Motel is 7 minutes' walk from the New Plymouth coastal walkway. Mt Taranaki is a 30-minute drive away.
9,0
Wyjątkowy
790 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Lockwood Manor Motel

wt. 27.10.
-
śr. 28.10.
Oferty od
317 zł
•Najtaniej: cena za noc
Porównaj ceny pokoi (Pokój z łóżkiem king size) i 0 innych ofert w hotelu Lockwood Manor Motel.
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
317 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
395 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Lockwood Manor Motel – udogodnienia

  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
  • TV
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Internet
  • Usługi pralnicze
  • Pralnia
  • Golf

Lockwood Manor Motel – opinie

9,0
Wyjątkowy
790 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
591
Bardzo dobry
132
Dobry
48
OK
12
Zadowalający
7
Przeciętny
0
Słaby
0
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Lokalizacja

47 Hobson Street, New Plymouth

W pobliżu

  • Centre City Shopping Centre1.1 km
  • Pukekura Park1.2 km
  • TSB Stadium1.3 km
  • Wind Wand1.3 km
  • Saint Mary's Church1.4 km
  • Puke Ariki1.4 km
  • Real Tart Gallery1.4 km
  • Observatory1.5 km
  • Govett-Brewster Art Gallery1.5 km
  • Bowl of Brooklands1.6 km
  • Yarrow Stadium2.6 km
  • Te Rewa Rewa Bridge2.9 km

Zasady

Przyjazd/wyjazd

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 10:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Lockwood Manor Motel

  • Gdzie znajduje się Lockwood Manor Motel?

    Lockwood Manor Motel znajduje się przy 47 Hobson Street, 0,7 km od centrum miasta New Plymouth. Centre City Shopping Centre znajduje się najbliżej hotelu.

  • Lockwood Manor Motel - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Lockwood Manor Motel oferuje zameldowanie o godzinie 14:00 i wymeldowanie o 10:00.

  • Czy Lockwood Manor Motel oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Lockwood Manor Motel oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Czy Lockwood Manor Motel oferuje darmowy parking?

    Tak, Lockwood Manor Motel oferuje darmowy parking.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Lockwood Manor Motel?

    Lockwood Manor Motel znajduje się 9,5 km od lotniska New Plymouth. Lockwood Manor Motel znajduje się 128,8 km od lotniska Wanganui.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Lockwood Manor Motel?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Lockwood Manor Motel w New Plymouth. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Lockwood Manor Motel w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Lockwood Manor Motel.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 4-gwiazdkowy
Novotel New Plymouth8.6 Znakomity (1 200 opinii)0,03 kmCentrum fitness, Restauracja, Bar/lobby371 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
24% taniej
Plymouth International
8.7 Znakomity (1 987 opinii)0,11 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja258 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Luxury On Lemon
0,15 kmWi-Fi, Balkon, klimatyzacja1 111 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
21% taniej
Centrally located cottage in quiet location
9.7 Znakomity (22 opinie)0,15 kmPościel269 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
36% taniejThe Devon Hotel A Heritage Hotel8.9 Znakomity (5 299 opinii)0,27 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja219 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
29% taniej
The Windsor Suite
9 Znakomity (20 opinii)0,98 kmKuchnia, taras/patio, Balkon242 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
24% taniej
Plymouth International
8.7 Znakomity (1 987 opinii)0,11 kmBasen odkryty, Centrum fitness, Restauracja258 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
21% taniej
Centrally located cottage in quiet location
9.7 Znakomity (22 opinie)0,15 kmPościel269 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Molesworth Cottage - Central location & close to beach
9.8 Znakomity (37 opinii)0,39 kmWi-Fi, klimatyzacja, Pościel737 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Whare Hita - designer coastal city comfort
9.8 Znakomity (70 opinii)0,54 kmEkspres do kawy, Pościel, Grill526 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
21% taniej
Centrally located cottage in quiet location
9.7 Znakomity (22 opinie)0,15 kmPościel269 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
Ocean Front East End Beach House
9.6 Znakomity (143 opinie)0,98 kmPrzy plaży, Darmowe Wi-Fi, Czajnik / ekspres do kawy900 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

9,2
0,7 km
New Plymouth
9,5 km