czw. 29.10.
-
pt. 30.10.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Make yourself at home in one of the 24 guestrooms. Complimentary wireless Internet access is available to keep you connected. Bathrooms with showers are provided. Conveniences include safes, housekeeping is provided daily, and irons/ironing boards can be requested.Take advantage of recreation opportunities such as a nightclub or take in the view from a terrace and a garden. Additional features at this hostel include complimentary wireless Internet access and barbecue grills.Featured amenities include luggage storage and a safe deposit box at the front desk.With a stay at The Escape in Newquay (Newquay City Centre), you'll be within a 5-minute walk of Newquay Parish Church and Great Western Beach. This hostel is 0.3 mi (0.4 km) from Pirate's Quest Newquay and 0.3 mi (0.5 km) from Towan Beach.Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Newquay Parish Church - 0.2 km / 0.1 mi Great Western Beach - 0.4 km / 0.3 mi Pirate's Quest Newquay - 0.4 km / 0.3 mi Towan Beach - 0.6 km / 0.4 mi Blue Reef Aquarium - 0.6 km / 0.4 mi Newquay Boating Lake - 0.6 km / 0.4 mi Mount Wise Stadium - 0.6 km / 0.4 mi Newquay Zoo - 0.9 km / 0.6 mi Tolcarne Beach - 1 km / 0.6 mi Harbour Beach - 1.1 km / 0.7 mi Newquay Golf Club - 1.2 km / 0.7 mi Huer's Hut - 1.5 km / 0.9 mi Lusty Glaze Beach - 1.6 km / 1 mi Beacon Cove - 1.7 km / 1.1 mi Fistral Beach - 1.9 km / 1.2 mi The nearest major airport is Newquay (NQY-Newquay Cornwall) - 8.3 km / 5.2 mi You can enjoy a meal at the restaurant serving the guests of The Escape, or stop in at the snack bar/deli. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge.Pets not allowedNo rollaway/extra beds available. No cribs (infant beds) available. No elevators. Property is cleaned with disinfectant. Guests are provided with free hand sanitizer. Social distancing measures are in place. Property follows regional sanitization guidelines We're Good To Go (UK). Property confirms they are implementing enhanced cleaning measures. Bed sheets and towels are washed at a temperature of at least 60°C/140°F. Commonly-touched surfaces are cleaned with disinfectant. Property confirms they are implementing guest safety measures
7,3
Dobry
293 opinie

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie The Escape

czw. 29.10.
-
pt. 30.10.

The Escape – udogodnienia

  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Recepcja 24h
  • Sejf
  • Dostępna przechowalnia

The Escape – opinie

7,3
Dobry
293 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
102
Bardzo dobry
45
Dobry
45
OK
23
Zadowalający
31
Przeciętny
13
Słaby
34
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

1 Mount Wise, Newquay, TR7 2BQ

W pobliżu

  • Buccaneer Bay Newquay329 m
  • Blue Reef Aquarium0.4 km
  • Towan Beach0.4 km
  • Lighthouse Cinema at Newquay0.6 km
  • Tolcarne Beach0.7 km
  • Newquay Zoo0.7 km
  • Newquay Golf Club0.9 km
  • Fistral Beach1.5 km
  • Lusty Glaze1.7 km
  • Porth Beach2.2 km
  • Crantock Beach2.5 km
  • Oasis Fun Pools2.5 km

Zasady

Przyjazd/wyjazd

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w The Escape

  • Gdzie znajduje się The Escape?

    The Escape znajduje się przy 1 Mount Wise, 0,5 km od centrum miasta Newquay. Buccaneer Bay Newquay znajduje się najbliżej hotelu.

  • The Escape - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    The Escape oferuje zameldowanie o godzinie 14:00 i wymeldowanie o 11:00.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się The Escape?

    The Escape znajduje się 6,2 km od lotniska Cornwall Newquay. The Escape znajduje się 45,6 km od lotniska Penzance.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie The Escape?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w The Escape w Newquay. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w The Escape w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w The Escape.

Hotele i noclegi w pobliżu

Obiekt na wynajem sezonowy
Magnificent Horizons At Horizons Above The Town And Golden Bay, Discounts
8.2 Znakomity (10 opinii)0,02 kmPrywatny basen, wi-fi, taras/patio2 568 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
70% taniej
10 Quay Court
9.3 Znakomity (11 opinii)0,03 km661 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
85% taniej
Apartment Sleeps 4 - Town Centre & Near Beach
5 OK (1 opinia)0,06 kmKuchnia, taras/patio, Pościel323 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
85% taniej
1 Bed in Newquay oc-o39018
0,07 kmKuchnia, Pralka, Suszarka bębnowa335 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
91% taniej
Reef Lodge
8 Znakomity (930 opinii)0,29 kmPrzy plaży, Darmowe Wi-Fi, Czajnik / ekspres do kawy195 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
91% taniejTown Lodge7.9 Dobry (780 opinii)0,1 kmPrywatna plaża, Restauracja, Darmowe Wi-Fi202 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
85% taniej
Seaside Retreat, Romantic, Country Holiday Cottage in Newquay
0,24 kmTylko dla dorosłych, wi-fi, Pościel319 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
85% taniej
Apartment Sleeps 4 - Town Centre & Near Beach
5 OK (1 opinia)0,06 kmKuchnia, taras/patio, Pościel323 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Chy-an-Brae
10 Znakomity (1 opinia)0,16 kmWidok na rzekę, Kuchnia, Pokój gier6 389 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
73% taniej
The Jailhouse Historic Flat in Central Newquay
10 Znakomity (1 opinia)0,19 kmKuchnia, wi-fi, taras/patio591 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
50% taniej
Naina-Tal spacious family bungalow in the heart of Newquay. Pet friendly!
10 Znakomity (5 opinii)0,23 kmWi-Fi, Ekspres do kawy, Pościel1 096 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
61% taniej
3 Bed in Newquay oc-o32259
10 Znakomity (1 opinia)0,31 kmKuchnia, Pościel, Ręczniki847 zł+

Warto wiedzieć

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

0,5 km
Cornwall Newquay
6,2 km