Liberty Hotel Saigon Parkview

3 gwiazdki
8,2
Bardzo dobry
na podstawie 1496 opinii
1 496 opinii
wt. 29.9.
-
śr. 30.9.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Udogodnienia rekreacyjne, które oferuje hotel to m. in. centrum fitness.
8,2
Bardzo dobry
1496 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Liberty Hotel Saigon Parkview

wt. 29.9.
-
śr. 30.9.
Oferty od
84 zł
Najtaniej: cena za noc
Porównaj ceny pokoi (Pokój typu deluxe, Pokój z łóżkiem queen size) i 10 innych ofert w hotelu Liberty Hotel Saigon Parkview.
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
84 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
102 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
118 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
118 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
118 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
125 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
134 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, 1 łóżko 1-os.
137 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
151 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
181 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
194 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
296 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Liberty Hotel Saigon Parkview – udogodnienia

  • Siłownia
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Centrum biznesowe
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Bezpłatne przybory toaletowe

Liberty Hotel Saigon Parkview – opinie

8,2
Bardzo dobry
1496 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
599
Bardzo dobry
375
Dobry
212
OK
141
Zadowalający
64
Przeciętny
55
Słaby
52
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

265 Pham Ngu Lao Street, Ho Chi Minh 70000

W pobliżu

  • Pham Ngu Lao Street205 m
  • Ho Chi Minh City Centre304 m
  • Ben Thanh Market0.6 km
  • Reunification Palace1.1 km
  • Ho Chi Minh City Museum1.2 km
  • War Remnants Museum1.2 km
  • Xa Loi Pagoda1.3 km
  • Ho Chi Minh City Hall1.3 km
  • Saigon Skydeck1.4 km
  • Saigon Notre-Dame Basilica1.5 km
  • Saigon Opera House1.5 km
  • Saigon Port1.5 km

Zasady

Przyjazd/wyjazd

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Liberty Hotel Saigon Parkview

W jakim miesiącu nocleg w hotelu Liberty Hotel Saigon Parkview jest najtańszy?

Najtańszym miesiącem na pobyt w hotelu Liberty Hotel Saigon Parkview jest Lipiec. Średnia cena za noc wynosi wtedy 106 zł. Najdroższym miesiącem jest Marzec, ze średnią ceną 209 zł za noc.

Który dzień jest najtańszy na rezerwację pobytu w hotelu Liberty Hotel Saigon Parkview?

Najtańszym dniem na rezerwację pobytu w hotelu Liberty Hotel Saigon Parkview jest czwartek, ze średnią ceną za noc wynoszącą 101 zł. Najdroższym dniem jest niedziela, kiedy cena wynosi 167 zł za noc.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować nocleg w hotelu Liberty Hotel Saigon Parkview?

Aby uzyskać najlepszą cenę za nocleg w hotelu Liberty Hotel Saigon Parkview, zarezerwuj go z ok. 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić około 17% w porównaniu z rezerwacją na ostatnią chwilę.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Liberty Hotel Saigon Parkview

  • Gdzie znajduje się Liberty Hotel Saigon Parkview?

    Liberty Hotel Saigon Parkview znajduje się przy 265 Pham Ngu Lao Street w dzielnicy District 1, 0,6 km od centrum miasta Ho Chi Minh. Pham Ngu Lao Street znajduje się najbliżej hotelu.

  • Liberty Hotel Saigon Parkview - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Liberty Hotel Saigon Parkview oferuje zameldowanie o godzinie 14:00 i wymeldowanie o 12:00.

  • Czy Liberty Hotel Saigon Parkview oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Liberty Hotel Saigon Parkview oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Liberty Hotel Saigon Parkview?

    Liberty Hotel Saigon Parkview znajduje się 6,8 km od lotniska Ho Chi Minh Tan Son Nhat. Liberty Hotel Saigon Parkview znajduje się 131,3 km od lotniska Can Tho.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Liberty Hotel Saigon Parkview?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Liberty Hotel Saigon Parkview w Ho Chi Minh. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Liberty Hotel Saigon Parkview w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Liberty Hotel Saigon Parkview.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 2-gwiazdkowy
46% taniej
Freedom Hotel
6.6 Dobry (98 opinii)0,02 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Telewizja kablowa lub satelitarna54 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
Papaya Hotel
0,03 km490 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
33% taniejVien Dong Hotel - Near Bui Vien Walking Street8.6 Znakomity (2 136 opinii)0,04 kmSiłownia, Restauracja, Bar/lobby66 zł+
54% taniej
Mo homestay
0,05 km46 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
58% taniej
Papaya Hotel & Café 2
5.7 OK (29 opinii)0,05 kmBar/lobby, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi42 zł+
54% taniej
Mo homestay
0,05 km46 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
53% taniej
Le Vu Hotel
0,05 km47 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
50% taniej
Luxhome
8.9 Znakomity (22 opinie)0,12 km50 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
50% taniej
Luxhome
8.9 Znakomity (22 opinie)0,12 km50 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
33% taniejVien Dong Hotel - Near Bui Vien Walking Street8.6 Znakomity (2 136 opinii)0,04 kmSiłownia, Restauracja, Bar/lobby66 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
29% taniejSaigon Nam Long Hotel8.3 Znakomity (71 opinii)0,11 kmRestauracja, Obsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi70 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
46% taniej
Felix Hotel
7.9 Dobry (1 582 opinii)0,06 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Bezpłatny parking54 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

8,1
0,6 km
Ho Chi Minh Tan Son Nhat
6,8 km