Courtyard by Marriott Brussels EU

4 gwiazdki
8,5
Bardzo dobry
na podstawie 3259 opinii
3 259 opinii
czw. 6.8.
-
pt. 7.8.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Kiedy rezerwować
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Udogodnienia rekreacyjne, które oferuje hotel to m. in. całodobowe centrum fitness.
8,5
Bardzo dobry
3259 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Courtyard by Marriott Brussels EU

czw. 6.8.
-
pt. 7.8.
Pokój standardowy, 2 łóż. 1-os.
438 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
468 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
620 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
469 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu Executive, typ łóżka nieznany
583 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
470 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
761 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
474 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
584 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
479 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu Executive, typ łóżka nieznany
654 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
485 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 2 łóż. 1-os.
521 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, typ łóżka nieznany
529 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. 1-os.
1 026 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
580 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 2 łóż. 1-os.
618 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 2 łóż. 1-os.
757 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 2 łóż. 1-os.
895 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
1 096 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu Executive, 1 łóżko king size
1 302 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Courtyard by Marriott Brussels EU – udogodnienia

  • Siłownia
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Centrum biznesowe
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • TV

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Internet
  • Wentylator
  • Gaśnica
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Szampon
  • Czujniki dymu
  • Ogrzewanie
  • Mydło do ciała
  • Klimatyzacja
  • Odżywka do włosów

Usługi i udogodnienia

  • Sala konferencyjna
  • Centrum biznesowe
  • Budzenie
  • Skrytka depozytowa
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Mini-market na miejscu
  • Obsługa pokojowa
  • Szybkie wymeldowanie
  • Prywatne zameldowanie/wymeldowanie
  • Recepcja 24h

Dostępność

  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Winda
  • Parking dla niepełnosprawnych
  • Antyalergiczny pokój
  • Zakaz palenia
  • WC z poręczami

Restauracje

  • Dieta specjalna (na życzenie)
  • Bar z przekąskami
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Śniadanie w pokoju
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy

Ogólne

  • Okno
  • Miejsce do siedzenia
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Izolacja akustyczna
  • Dostępna przechowalnia

Łazienka

  • Prysznic
  • Suszarka
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic bez brodzika

Pralnia

  • Pralnia
  • Usługa prasowania
  • Usługi pralnicze
  • Żelazko i deska do prasowania

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie
  • Monitoring w przestrzeni wspólnej
  • Całodobowa ochrona
  • Sejf

Parking i transport

  • Parking
  • Prywatny parking

Multimedia i rozrywka

  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • TV

Miejsce do pracy

  • Faks/fotokopiarka
  • Biurko

Przyjazny dla rodzin

  • Łóżeczko dla dziecka
  • Posiłki dla dzieci

Sypialnia

  • Budzik

Fitness

  • Siłownia

Courtyard by Marriott Brussels EU – opinie

8,5
Bardzo dobry
3259 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
1970
Bardzo dobry
693
Dobry
364
OK
93
Zadowalający
64
Przeciętny
40
Słaby
35
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

Rue Joseph II 32, Bruksela 1000

W pobliżu

  • Residence Palace0.7 km
  • Place du Luxembourg0.8 km
  • Bâtiment Berlaymont0.8 km
  • Palais de Bruxelles0.8 km
  • House of European History0.8 km
  • Katedra Świętego Michała i Świętej Guduli0.8 km
  • Square - Brussels Meeting Centre1 km
  • Królewskie Muzea Sztuk Pięknych1.1 km
  • Théâtre Royal de la Monnaie1.3 km
  • Grand Place1.3 km
  • Manneken pis1.5 km
  • Jubilee Park1.6 km

Zasady

Przyjazd/Wyjazd

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.
Numer licencji: 300185-409

Ważne informacje o obiekcie Courtyard by Marriott Brussels EU

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (w tygodniu)

Średnia cena (weekend)

Styczeń
Marzec
1 133 zł
579 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 42%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 112%.
Średnia cena dla dni niedz. - czw. z ostatnich 2 tygodni.
Średnia cena dla dni pt. i sob. z ostatnich 2 tygodni.

Kiedy rezerwować pokój w hotelu Courtyard by Marriott Brussels EU?

Cena za noc. Ceny nie są stałe i mogą ulec zmianie.
Średnia cena za noc w ciągu miesiąca
Średnia cena za noc

Najlepsze wskazówki KAYAK dotyczące pobytu w obiekcie Courtyard by Marriott Brussels EU

  • Jeżeli szukasz taniego pokoju w hotelu Courtyard by Marriott Brussels EU, rozważ pobyt poza sezonem. Zazwyczaj najtańsze miesiące to stycznia i lipca.
  • Ceny zależą również od dnia tygodnia. Najtańsze dni na pobyt w hotelu Courtyard by Marriott Brussels EU to piątek i sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
  • Najtańszy pokój w hotelu Courtyard by Marriott Brussels EU zarezerwowany na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni kosztował 464 zł, a najdroższy 464 zł.
  • Na jak długo zatrzymać się w hotelu Courtyard by Marriott Brussels EU? Użytkownicy KAYAK zazwyczaj rezerwują pobyt na 3 dni.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Courtyard by Marriott Brussels EU

  • Gdzie znajduje się Courtyard by Marriott Brussels EU?

    Courtyard by Marriott Brussels EU znajduje się przy Rue Joseph II 32 w dzielnicy Bruksela, 1,7 km od centrum miasta Bruksela. Residence Palace znajduje się najbliżej hotelu.

  • Courtyard by Marriott Brussels EU - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Courtyard by Marriott Brussels EU oferuje zameldowanie o godzinie 15:00 i wymeldowanie o 12:00.

  • Czy Courtyard by Marriott Brussels EU oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Courtyard by Marriott Brussels EU oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Courtyard by Marriott Brussels EU?

    Courtyard by Marriott Brussels EU znajduje się 10 km od lotniska Bruksela. Courtyard by Marriott Brussels EU znajduje się 38,7 km od lotniska Antwerpia Antwerp Deurne.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Courtyard by Marriott Brussels EU?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Courtyard by Marriott Brussels EU w Brukseli. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Courtyard by Marriott Brussels EU w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Courtyard by Marriott Brussels EU.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 4-gwiazdkowy
14% taniejThon Hotel EU8.9 Znakomity (3 972 opinii)0,34 kmSiłownia, Restauracja, Bar/lobby436 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
26% taniej
Institute Of Cultural Affairs
8.9 Znakomity (631 opinii)0,48 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Bezpłatne przybory toaletowe376 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
27% taniejHotel Du Congres8.4 Znakomity (6 047 opinii)0,49 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu374 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
43% taniej
Hotel De Maitre De Vaughan
8.4 Znakomity (371 opinii)0,65 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Czajnik / ekspres do kawy292 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
43% taniej
Hotel De Maitre De Vaughan
8.4 Znakomity (371 opinii)0,65 kmObsługa pokojowa, Darmowe Wi-Fi, Czajnik / ekspres do kawy292 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
27% taniejHotel Du Congres8.4 Znakomity (6 047 opinii)0,49 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu374 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
26% taniej
Institute Of Cultural Affairs
8.9 Znakomity (631 opinii)0,48 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Bezpłatne przybory toaletowe376 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
20% taniejMotel One Brussels8.8 Znakomity (22 045 opinii)0,68 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu406 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
14% taniejThon Hotel EU8.9 Znakomity (3 972 opinii)0,34 kmSiłownia, Restauracja, Bar/lobby436 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
26% taniej
Institute Of Cultural Affairs
8.9 Znakomity (631 opinii)0,48 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Bezpłatne przybory toaletowe376 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
20% taniejMotel One Brussels8.8 Znakomity (22 045 opinii)0,68 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu406 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
27% taniejHotel Du Congres8.4 Znakomity (6 047 opinii)0,49 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu374 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

8,1
1,7 km
Bruksela
10,0 km