Podróż służbowa?
To proste.

W KAYAK zależało nam na znalezieniu skutecznego sposobu na planowanie i zarządzanie podróżami służbowymi. Dostępne do tej pory narzędzia dysponowały ograniczoną funkcjonalnością, miały przestarzały interfejs lub ukryte koszty i nieuzasadnione opłaty. Chcieliśmy czegoś tak intuicyjnego, a przy tym bezpłatnego, jak KAYAK, więc to stworzyliśmy.

Rozpocznij korzystanie – to proste.

Szybciej

Przeszukujemy dla Ciebie ponad 2500 stron turystycznych. Znajdź najlepsze dla siebie oferty lotów oraz hoteli i zaplanuj swoją podróż.

Taniej

Uzyskaj ceny firmowe na najlepsze loty i hotele bez żadnych subskrypcji ani dodatkowych opłat. (Tak, zupełnie za darmo!)

Łatwiej

Zapisuj wszystkie rezerwacje w jednym miejscu, łatwo przesyłaj rachunki, kontroluj wydatki na podróże i sprawdzaj, kiedy i dokąd podróżuje Twój zespół.

Co możesz zrobić z KAYAK for Business?

Planowanie

Znajdź najlepszą podróż za mniej
Przeszukuj setki stron turystycznych, aby znaleźć świetne oferty i zaplanować podróż po swojemu. Zasady podróży Twojej firmy (jeśli są ustalone) będą częścią wyszukiwania, więc łatwo ich przestrzegać. Potrzebujesz dodatkowej zgody? Wystarczy jedno kliknięcie!

Zarządzanie

Wszystkie Twoje rezerwacje w jednym miejscu
Automatycznie twórz plany podróży z lotami, kartami pokładowymi oraz rezerwacjami hoteli i restauracji. Aplikacja KAYAK przechowa dla Ciebie te dane i będzie Ci wysyłać powiadomienia, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na swoim biznesie.

Raportowanie

Kontroluj wydatki
Z łatwością organizuj i przesyłaj rachunki, monitoruj wydatki na podróże i sprawdzaj, dokąd podróżuje Twój zespół. A jeżeli korzystasz z Expensify, to KAYAK for Business będzie automatycznie importował rachunki i generował raporty wydatków na podróże.

Oszczędności

Dostęp do cen firmowych i zniżek KAYAK
Oszczędzaj dzięki KAYAK, wiodącej na świecie wyszukiwarki podróży, i uzyskaj dostęp do dodatkowych cen firmowych na loty i hotele. Całkowicie bezpłatnie.

Coś dla każdego

Podróżujący służbowo

Więcej opcji

Wybierz loty i hotele spośród ofert tysięcy dostawców na KAYAK.

Łatwe planowanie

Twórz plany podróży w mgnieniu oka i zapisuj wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Wielokrotnie nagradzana aplikacja

Miej wszystko pod kontrolą dzięki alertom oraz wszystkim rezerwacjom dostępnym w jednym miejscu.

Menedżerowie podróży

Zgodność z zasadami

Kontroluj wydatki na podróże dzięki przejrzystym zasadom dostępnym w narzędziu, które Twój zespół polubi.

Struktura

Łatwe zatwierdzanie i stały wgląd w podróże Twojego zespołu.

Kontrola

Ogranicz koszty związane z podróżami, dodając zasady podróży do wyszukiwań na KAYAK.

Dlaczego warto dołączyć do KAYAK for Business?

KAYAK Business jest tworzony przez podróżujących służbowo, dla podróżujących służbowo.

Niezależnie od tego, jak długo szukaliśmy, nie mogliśmy znaleźć skutecznego sposobu na planowanie i zarządzanie podróżami służbowymi.

Inne platformy, poza wszechobecnymi opłatami, nie oferowały zbyt wielu opcji wyboru ani intuicyjnej obsługi.

Stwierdziliśmy, że powinna być dostępna lepsza opcja. Taka jak KAYAK – prosta w obsłudze i bezpłatna, która oferowałaby planowanie, zarządzanie i raportowanie podróży biznesowych (a przy tym wyszukiwanie najlepszych ofert podróży).

Nasza platforma to koniec podróży służbowych w znanej Ci dotychczas formie. Witaj w KAYAK for Business.

Rozpocznij korzystanie – to proste.

A w dodatku bezpłatne. Jak tego nie polubić?

Często zadawane pytania

KAYAK for Business oferuje dodatkowe funkcje uzupełniające ofertę strony KAYAK. Posiadanie konta pozwala na:
  • Sprawdzanie, które wyniki wyszukiwania są zgodne z zasadami firmy
  • Wysyłanie próśb o zatwierdzenie ofert niezgodnych z zasadami firmy
  • Zatwierdzanie podróży na KAYAK.pl, poprzez e-mail lub Slack, w przypadku posiadania uprawnień
  • Dostęp do specjalnych, firmowych cen w przyszłości
W przeciwieństwie do większości biznesowych portali podróżniczych, KAYAK for Business nie zajmuje się sprzedażą ani przetwarzaniem biletów czy rezerwacji. Przeszukujemy setki stron hoteli, linii lotniczych i biur podróży, by znaleźć najlepsze ceny i dostępne oferty. Dzięki temu możesz rezerwować na wybranej przez siebie stronie. Wyszukamy dla Ciebie opcje dopasowane do Twojej podróży służbowej.
Upewnij się, że logujesz się służbowym adresem e-mail. KAYAK for Business nie współpracuje z kontami osobistymi, takimi jak @gmail.com czy @hotmail.com. Jeśli masz pytania związane z uzyskaniem dostępu, skontaktuj się z naszym działem pomocy na kayak.pl.
W przypadku rezerwacji dokonanych na stronie KAYAK u jednego z naszych dostawców ofert możesz przejść na Rezerwacje i uzyskać tam informacje o pomocy 24/7. W przypadku rezerwacji dokonanych nie na KAYAK, a na stronie dostawcy oferty po przekierowaniu z naszej strony, musisz skontaktować się bezpośrednio z tym dostawcą. Nie wiesz, która to firma? Sprawdź historię transakcji w bankowości elektronicznej i odszukaj nazwę firmy, która pobrała opłatę.
Ponieważ przeszukujemy setki stron rezerwacyjnych naraz, niekiedy informacje z nich pobierane mogą nie być dokładne. Może się tak zdarzyć, gdy inna strona nie przesyła nam aktualnych danych lub gdy inne osoby dokonują rezerwacji w tym samym czasie.
KAYAK to wyszukiwarka turystyczna, nie zajmujemy się sprzedażą, dlatego nie mamy polityki zwrotów. W tym celu należy się zwrócić do dostawcy oferty, na którego stronie dokonano rezerwacji. Nie wiesz, z kimś się skontaktować? Sprawdź historię transakcji w bankowości elektronicznej i odszukaj nazwę strony, która pobrała należność za rezerwację lub przejdź na Rezerwacje, gdzie znajdziesz informacje o dostawcy oferty.