NH Copenhagen Grand Joanne

4 gwiazdki
ndz. 26.7.
-
pon. 27.7.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
677 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
677 zł
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
679 zł
Pokój typu superior, 1 łóżko king size
756 zł
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Kiedy rezerwować
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Udogodnienia rekreacyjne, które oferuje hotel to m. in. całodobowe centrum fitness. Zajęcia rekreacyjne wymienione poniżej, dostępne na miejscu bądź w pobliżu, mogą być płatne.
8,5
Bardzo dobry
2620 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie NH Copenhagen Grand Joanne

ndz. 26.7.
-
pon. 27.7.
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
677 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, typ łóżka nieznany
1 613 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
679 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko 1-os.
1 088 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, 1 łóżko king size
756 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu deluxe, 1 łóżko king size
1 180 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
769 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
1 127 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
863 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
941 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
873 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, 1 łóżko king size
913 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
873 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
1 577 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
887 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
1 171 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
922 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
1 060 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
963 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
1 035 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
1 088 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, typ łóżka nieznany
1 121 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
1 134 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
1 329 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem queen size, 1 łóżko queen size
1 206 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
1 254 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
2 402 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

NH Copenhagen Grand Joanne – udogodnienia

  • Siłownia
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Internet
  • Pościel
  • Ręczniki
  • Gaśnica
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Szampon
  • Czujniki dymu
  • Ogrzewanie
  • Mydło do ciała
  • Klimatyzacja
  • Kosze na śmieci
  • Odżywka do włosów

Restauracje

  • Czajnik elektryczny
  • Mini bar
  • Dieta specjalna (na życzenie)
  • Bar z przekąskami
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Hantle kettlebell
  • Jedzenie jest dostarczane do pokoju gości
  • Ekspres do kawy

Dostępność

  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Winda
  • Dostęp przy użyciu windy
  • Hipoalergiczny
  • Hipoalergiczna poduszka
  • Antyalergiczny pokój
  • Zakaz palenia
  • Poduszka bez pierza
  • Dostęp do górnych pięter windą

Usługi i udogodnienia

  • Usługi concierge
  • Skrytka depozytowa
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Obsługa pokojowa
  • Otwieranie kartą
  • Szybkie wymeldowanie
  • Butelka wody
  • Prywatne zameldowanie/wymeldowanie
  • Recepcja 24h

Łazienka

  • Prysznic
  • Suszarka
  • Toaleta
  • Papier toaletowy
  • Szczoteczka do zębów
  • Szlafrok
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic bez brodzika

Ogólne

  • Kapcie
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Izolacja akustyczna
  • Wykładzina
  • Dostępna przechowalnia

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie
  • Apteczka
  • Monitoring w przestrzeni wspólnej
  • Monitoring na zewnątrz obiektu

Multimedia i rozrywka

  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Wspólny salon/pokój TV
  • TV

Udogodnienia na zewnątrz

  • Taras/patio
  • Balkon
  • Ogród

Pralnia

  • Pralnia
  • Usługa prasowania
  • Usługi pralnicze

Sypialnia

  • Gniazdko przy łóżku
  • Wieszak na ubrania
  • Garderoba lub szafa

Atrakcje

  • Sklep z pamiątkami
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Gry planszowe/puzzle

Miejsce do pracy

  • Faks/fotokopiarka
  • Biurko

Przyjazny dla rodzin

  • Posiłki dla dzieci

Fitness

  • Siłownia

NH Copenhagen Grand Joanne – opinie

8,5
Bardzo dobry
2620 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
1479
Bardzo dobry
638
Dobry
247
OK
102
Zadowalający
78
Przeciętny
30
Słaby
46
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

Vesterbrogade 9, 1620 Kopenhaga, Region Stołeczny

W pobliżu

  • Ogrody Tivoli367 m
  • City Hall Square0.5 km
  • Katedra Marii Panny0.9 km
  • Uniwersytet Kopenhaski1 km
  • Christiansborg1.1 km
  • Rundetaarn1.2 km
  • Strøget1.3 km
  • Królewska Biblioteka-Royal Library1.3 km
  • Islands Brygge1.4 km
  • Kongens Nytorv1.6 km
  • Botanisk Have1.6 km
  • Danske Statsbaner1.9 km

Zasady

Przyjazd/Wyjazd

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Ważne informacje o obiekcie NH Copenhagen Grand Joanne

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (w tygodniu)

Średnia cena (weekend)

Luty
Sierpień
787 zł
1 174 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 50%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 39%.
Średnia cena dla dni niedz. - czw. z ostatnich 2 tygodni.
Średnia cena dla dni pt. i sob. z ostatnich 2 tygodni.

Kiedy rezerwować pokój w hotelu NH Copenhagen Grand Joanne?

Cena za noc. Ceny nie są stałe i mogą ulec zmianie.
Średnia cena za noc w ciągu miesiąca
Średnia cena za noc

Najlepsze wskazówki KAYAK dotyczące pobytu w obiekcie NH Copenhagen Grand Joanne

  • Jeżeli szukasz taniego pokoju w hotelu NH Copenhagen Grand Joanne, rozważ pobyt poza sezonem. Zazwyczaj najtańsze miesiące to lutego i marca.
  • Ceny zależą również od dnia tygodnia. Najtańsze dni na pobyt w hotelu NH Copenhagen Grand Joanne to niedziela i poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
  • Najtańszy pokój w hotelu NH Copenhagen Grand Joanne zarezerwowany na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni kosztował 1 456 zł, a najdroższy 1 456 zł.
  • Na jak długo zatrzymać się w hotelu NH Copenhagen Grand Joanne? Użytkownicy KAYAK zazwyczaj rezerwują pobyt na 1 dzień.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w NH Copenhagen Grand Joanne

  • Gdzie znajduje się NH Copenhagen Grand Joanne?

    NH Copenhagen Grand Joanne znajduje się przy Vesterbrogade 9 w dzielnicy Vesterbro, 2 km od centrum miasta Kopenhaga. Ogrody Tivoli znajduje się najbliżej hotelu.

  • NH Copenhagen Grand Joanne - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    NH Copenhagen Grand Joanne oferuje zameldowanie o godzinie 15:00 i wymeldowanie o 12:00.

  • Czy NH Copenhagen Grand Joanne oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, NH Copenhagen Grand Joanne oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się NH Copenhagen Grand Joanne?

    NH Copenhagen Grand Joanne znajduje się 8,5 km od lotniska Kopenhaga-Kastrup.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie NH Copenhagen Grand Joanne?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w NH Copenhagen Grand Joanne w Kopenhadze. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w NH Copenhagen Grand Joanne w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w NH Copenhagen Grand Joanne.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 3-gwiazdkowy
10% taniejHotel Astoria, BW Signature Collection7.9 Dobry (5 877 opinii)0,06 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Czajnik / ekspres do kawy756 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
66% taniejwhere to sleep6.9 Dobry (2 836 opinii)0,08 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu281 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
20% taniejScandic Webers7.2 Dobry (4 004 opinii)0,09 kmRestauracja, Bar/lobby, Darmowe Wi-Fi667 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
20% taniejHotel Mayfair8.4 Znakomity (7 098 opinii)0,12 kmSiłownia, Restauracja, Bar/lobby670 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
79% taniejCapsule Hotel - Copenhagen8.3 Znakomity (2 151 opinii)0,33 kmRestauracja, Darmowe Wi-Fi, Kawiarnia179 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
66% taniejwhere to sleep6.9 Dobry (2 836 opinii)0,08 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu281 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
61% taniejA Hotels City5.2 OK (1 639 opinii)0,34 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Telewizor z płaskim ekranem322 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
61% taniejAnnex Copenhagen7.8 Dobry (4 859 opinii)0,22 kmBar/lobby, Darmowe Wi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu322 zł+
Hotel 5-gwiazdkowy
Nimb Hotel9.1 Znakomity (507 opinii)0,23 kmBasen odkryty, Siłownia, Restauracja4 812 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Andersen Boutique Hotel9 Znakomity (4 292 opinii)0,21 kmSiłownia, Restauracja, Bar/lobby841 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hypernym Hotel & Suites
9 Znakomity (411 opinii)0,41 kmSiłownia, Bar/lobby, Obsługa pokojowa892 zł+
Hotel 5-gwiazdkowy
Villa Copenhagen8.9 Znakomity (1 117 opinii)0,4 kmBasen odkryty, Siłownia, Restauracja1 428 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

8,0
2,0 km
Kopenhaga-Kastrup
8,5 km