Sierra Beachfront Motel

2 gwiazdki
8,2
Bardzo dobry
na podstawie 1638 opinii
1 638 opinii
pon. 14.9.
-
wt. 15.9.
2 gości, 1 pokój
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Guests at this beach hotel will appreciate convenient onsite amenities such as barbecue grills and a picnic area. Housekeeping is not available. Sierra Beachfront Motel offers 13 accommodations with coffee/tea makers and hair dryers. Full-sized refrigerators/freezers and microwaves are provided. Bathrooms include showers. Guests can surf the web using the complimentary wireless Internet access. LED televisions come with premium satellite channels.
8,2
Bardzo dobry
1638 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie Sierra Beachfront Motel

pon. 14.9.
-
wt. 15.9.
Oferty od
245 zł
Najtaniej: cena za noc
Porównaj ceny pokoi (Pokój standardowy, Pokój z łóżkiem king size) i 1 innych ofert w hotelu Sierra Beachfront Motel.
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
245 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój z łóżkiem king size, 1 łóżko king size
334 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
246 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

Sierra Beachfront Motel – udogodnienia

  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Bezpłatny parking
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Internet
  • Pralnia

Kuchnia

  • Kieliszki do wina
  • Czajnik elektryczny
  • Piekarnik
  • Kuchenka mikrofalowa
  • Naczynia kuchenne
  • Kuchenka
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Hantle kettlebell
  • Toster
  • Lodówka
  • Ekspres do kawy
  • Kuchnia
  • Aneks kuchenny

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Internet
  • Pościel
  • Ręczniki
  • Gaśnica
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Szampon
  • Czujniki dymu
  • Ogrzewanie
  • Mydło do ciała

Dostępność

  • Całość położona na parterze
  • Całość dostępna dla osób na wózkach
  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Krzesło pod prysznic
  • Parking dla niepełnosprawnych
  • Zakaz palenia
  • WC z poręczami
  • Wyznaczona część dla palących

Łazienka

  • Prysznic
  • Suszarka
  • Toaleta
  • Papier toaletowy
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic bez brodzika

Ogólne

  • Pokoje dla rodzin
  • Miejsce do siedzenia
  • Sofa
  • Wykładzina

Parking i transport

  • Parking na ulicy
  • Bezpłatny parking
  • Prywatny parking

Multimedia i rozrywka

  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Telewizja kablowa lub satelitarna
  • TV

Sypialnia

  • Koce elektryczne
  • Sofa rozkładana
  • Garderoba lub szafa

Udogodnienia na zewnątrz

  • Grill
  • Meble ogrodowe

Restauracje

  • Jedzenie jest dostarczane do pokoju gości
  • Stół jadalny

Pralnia

  • Pralnia

Atrakcje

  • Dostęp do plaży

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie

Przyjazny dla rodzin

  • Łóżeczko dla dziecka

Sierra Beachfront Motel – opinie

8,2
Bardzo dobry
1638 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
725
Bardzo dobry
386
Dobry
261
OK
116
Zadowalający
88
Przeciętny
35
Słaby
27
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

160 Esplanade, Kaikoura 7300

W pobliżu

  • Gold Art & Design Gallery364 m
  • Dive Kaikoura369 m
  • Mayfair Theatre0.5 km
  • Kaikoura Museum1.6 km
  • Fyffe House1.6 km
  • Kaikoura Beach1.9 km
  • The Point Sheep Shearing Show2 km
  • Cushchine Animal Farmyard Park5.5 km
  • Lavendyl Lavender Farm7.2 km
  • Mount Fyffe12.5 km
  • Mount Lyford45 km

Zasady

Przyjazd/wyjazd

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 10:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Sierra Beachfront Motel

Który dzień jest najtańszy na rezerwację pobytu w hotelu Sierra Beachfront Motel?

Najtańszym dniem na rezerwację pobytu w hotelu Sierra Beachfront Motel jest niedziela, ze średnią ceną za noc wynoszącą 223 zł. Najdroższym dniem jest środa, kiedy cena wynosi 319 zł za noc.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w Sierra Beachfront Motel

  • Gdzie znajduje się Sierra Beachfront Motel?

    Sierra Beachfront Motel znajduje się przy 160 Esplanade, 0,7 km od centrum miasta Kaikoura. Gold Art & Design Gallery znajduje się najbliżej hotelu.

  • Sierra Beachfront Motel - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    Sierra Beachfront Motel oferuje zameldowanie o godzinie 14:00 i wymeldowanie o 10:00.

  • Czy Sierra Beachfront Motel oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, Sierra Beachfront Motel oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Czy Sierra Beachfront Motel oferuje darmowy parking?

    Tak, Sierra Beachfront Motel oferuje darmowy parking.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się Sierra Beachfront Motel?

    Sierra Beachfront Motel znajduje się 1,1 km od lotniska Kaikoura. Sierra Beachfront Motel znajduje się 100,4 km od lotniska Blenheim.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie Sierra Beachfront Motel?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w Sierra Beachfront Motel w Kaikoura. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w Sierra Beachfront Motel w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w Sierra Beachfront Motel.

Hotele i noclegi w pobliżu

Obiekt na wynajem sezonowy
26% taniej
Waterfront, Handy Location, Affordable, Unit 6 - Kk61646
5.4 OK (38 opinii)0,03 kmPrzy plaży, aneks kuchenny, taras/patio186 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Waterfront, Handy Location, Affordable, Unit 1 - Kk41164
6.7 Dobry (46 opinii)0,03 kmPrzy plaży, Kuchnia, Pościel294 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Waterfront, Handy Location, Affordable, Unit 7 - Kk41647
6.7 Dobry (79 opinii)0,03 kmPrzy plaży, aneks kuchenny, Pościel256 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Kaikoura Boutique Hotel8.2 Znakomity (791 opinii)0,12 kmTylko dla dorosłych, przy plaży, Bar/lobby364 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
26% taniej
Waterfront, Handy Location, Affordable, Unit 6 - Kk61646
5.4 OK (38 opinii)0,03 kmPrzy plaży, aneks kuchenny, taras/patio186 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Waterfront, Handy Location, Affordable, Unit 7 - Kk41647
6.7 Dobry (79 opinii)0,03 kmPrzy plaży, aneks kuchenny, Pościel256 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
Norfolk Pine Motel
0,27 kmTelewizja kablowa lub satelitarna279 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Waterfront, Handy Location, Affordable, Unit 1 - Kk41164
6.7 Dobry (46 opinii)0,03 kmPrzy plaży, Kuchnia, Pościel294 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
On The Edge, Luxury - Kk43111
10 Znakomity (17 opinii)0,28 kmWidok na miasto, Widok na góry, Kuchnia1 533 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Beach Nearby, Modern Stay, Convenient, Kk77018
10 Znakomity (1 opinia)0,4 kmWidok na góry, Kuchnia, taras/patio587 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
Apartment on the Cliff Top
10 Znakomity (84 opinie)0,82 kmStół do bilarda, Balkon, klimatyzacja475 zł+
Obiekt na wynajem sezonowy
South Bay | Marina | Peninsula Walks - Kk32565
10 Znakomity (1 opinia)0,93 kmKuchnia, taras/patio, Jadalnia na świeżym powietrzu653 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

8,7
0,7 km