The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu

3 gwiazdki
8,1
Bardzo dobry
na podstawie 4245 opinii
4 245 opinii
pon. 3.8.
-
wt. 4.8.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
246 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
246 zł
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
264 zł
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
287 zł
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Kiedy rezerwować
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

BREAKFAST HOTEL Fukuoka Nakasu oferuje klimatyzowane pokoje z telewizorem z płaskim ekranem w dzielnicy Hakata Ward w Fukuoce. Obiekt położony jest w pobliżu kilku znanych atrakcji, około 12 minut spacerem od świątyni Shofuku-ji. Obiekt oddalony jest o niecały 1 km od świątyni Tocho-ji. Pokoje w hotelu The BREAKFAST HOTEL Fukuoka Nakasu dysponują prywatną łazienką i oferują widok na miasto. W pokojach gościnnych goście znajdą lodówkę. Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni japońskiej. Personel recepcji posługuje się językiem angielskim i japońskim i jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Świątynia Kego oddalona jest od obiektu o 1,8 km, a ulica Nagahama Ramen w Fukuoce – o 2,3 km. Odległość obiektu od lotniska Fukuoka wynosi 9 km.
8,1
Bardzo dobry
4245 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu

pon. 3.8.
-
wt. 4.8.
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
246 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
264 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
287 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
299 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
315 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
320 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
363 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
365 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
372 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
378 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
385 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
410 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
421 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, 1 łóżko king size
462 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu – udogodnienia

  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • TV
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Internet
  • Parking
  • Pralnia

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Internet
  • Pościel
  • Ręczniki
  • Gaśnica
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Szampon
  • Czujniki dymu
  • Ogrzewanie
  • Mydło do ciała
  • Klimatyzacja
  • Piżamy
  • Kosze na śmieci
  • Odżywka do włosów

Łazienka

  • Prysznic
  • Wanna
  • Bidet
  • Suszarka
  • Toaleta
  • Wanna na świeżym powietrzu
  • Papier toaletowy
  • Szczoteczka do zębów
  • Szlafrok
  • Prywatna łazienka

Dostępność

  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Winda
  • Dostęp przy użyciu windy
  • Zakaz palenia
  • Obniżony zlew w łazience
  • WC z poręczami
  • Dostęp do górnych pięter windą
  • Wyznaczona część dla palących

Ogólne

  • Pokoje dla rodzin
  • Kapcie
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Izolacja akustyczna
  • Telefon
  • Widok na miasto
  • Dostępna przechowalnia

Sypialnia

  • Długie łóżko (ponad 2 metry)
  • Poduszka wypełniona pierzem
  • Gniazdko przy łóżku
  • Budzik
  • Wieszak na ubrania
  • Garderoba lub szafa

Restauracje

  • Czajnik elektryczny
  • Bar z przekąskami
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Lodówka
  • Ekspres do kawy
  • Automat do napojów

Usługi i udogodnienia

  • Budzenie
  • Otwieranie kartą
  • Butelka wody
  • Prywatne zameldowanie/wymeldowanie
  • Recepcja 24h

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie
  • Monitoring w przestrzeni wspólnej
  • Monitoring na zewnątrz obiektu
  • Całodobowa ochrona

Multimedia i rozrywka

  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Wspólny salon/pokój TV
  • TV

Udogodnienia na zewnątrz

  • Taras/patio
  • Balkon

Pralnia

  • Pralnia
  • Prasa do spodni

Miejsce do pracy

  • Faks/fotokopiarka
  • Biurko

Parking i transport

  • Parking

Spa

  • Masaż

The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu – opinie

8,1
Bardzo dobry
4245 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
1932
Bardzo dobry
964
Dobry
651
OK
271
Zadowalający
223
Przeciętny
88
Słaby
116
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Lokalizacja

3-6-19, Nakasu, Hakata-ku, Fukuoka 812-0801

W pobliżu

  • Nakasu129 m
  • Nakasu-Kawabata Subway Station156 m
  • Fukuoka City Centre207 m
  • Hakataza Theater241 m
  • Canal City Hakata0.5 km
  • Tenjin-Minami Train Station0.8 km
  • Tenjin Metro Station0.8 km
  • Tenjin1 km
  • Fukuoka Convention Center1.2 km
  • Hakata Railway Station1.3 km
  • Fukuoka Castle2.5 km
  • Fukuoka City Zoo2.8 km

Zasady

Przyjazd/Wyjazd

Zameldowanie po 15:00, wymeldowanie do 11:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.

Ważne informacje o obiekcie The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (w tygodniu)

Kwiecień
Maj
589 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 0%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 4%.
Średnia cena dla dni niedz. - czw. z ostatnich 2 tygodni.

Kiedy rezerwować pokój w hotelu The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu?

Cena za noc. Ceny nie są stałe i mogą ulec zmianie.
Średnia cena za noc w ciągu miesiąca
Średnia cena za noc

Najlepsze wskazówki KAYAK dotyczące pobytu w obiekcie The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu

  • Jeżeli szukasz taniego pokoju w hotelu The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu, rozważ pobyt poza sezonem. Zazwyczaj najtańsze miesiące to kwietnia i maja.
  • Ceny zależą również od dnia tygodnia. Najtańsze dni na pobyt w hotelu The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu to poniedziałek i wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
  • Na jak długo zatrzymać się w hotelu The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu? Użytkownicy KAYAK zazwyczaj rezerwują pobyt na 3 dni.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu

  • Gdzie znajduje się The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu?

    The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu znajduje się przy 3-6-19, Nakasu, Hakata-ku w dzielnicy Hakata-ku, 1,1 km od centrum miasta Fukuoka. Nakasu znajduje się najbliżej hotelu.

  • The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu oferuje zameldowanie o godzinie 15:00 i wymeldowanie o 11:00.

  • Czy The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu?

    The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu znajduje się 3,7 km od lotniska Fukuoka. The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu znajduje się 50,3 km od lotniska Saga.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu w Fukuoce. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w The Breakfast Hotel Fukuoka Nakasu.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 2-gwiazdkowy
56% taniejGreenland Nakasu - Male Only8.2 Znakomity (6 opinii)0,01 kmWi-Fi122 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
Lloyd's Hakata
8.7 Znakomity (37 opinii)0,11 kmWi-Fi, Telewizor z płaskim ekranem282 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel Resol Trinity Hakata8.7 Znakomity (3 796 opinii)0,14 kmRestauracja, Bar/lobby, Darmowe Wi-Fi307 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
24% taniej
Reisenkaku Hotel Kawabata
7.9 Dobry (1 195 opinii)0,16 kmRestauracja, Darmowe Wi-Fi, Telewizor z płaskim ekranem209 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
56% taniejGreenland Nakasu - Male Only8.2 Znakomity (6 opinii)0,01 kmWi-Fi122 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
43% taniej
Hotel Livemax Hakata Nakasu
7.3 Dobry (1 343 opinii)0,35 kmWi-Fi, Telewizor z płaskim ekranem, TV156 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
37% taniej
Hearts Capsule Hotel & Spa Nakasu -Male Only-
7.4 Dobry (1 548 opinii)0,21 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Telewizja kablowa lub satelitarna171 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
35% taniej
Amenityhotel In Hakata
8.5 Znakomity (44 opinie)0,23 kmWi-Fi179 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
Tabisai Premium Hakata-Nakasu Kawabata
10 Znakomity (1 opinia)0,35 km865 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
Hotel Great Morning
9.3 Znakomity (537 opinii)0,34 kmWi-Fi, Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, Telewizor z płaskim ekranem496 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
29% taniej
Amenity Hotel in Hakata - Vacation Stay 86089
9 Znakomity (1 opinia)0,23 km195 zł+
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel Okura Fukuoka8.8 Znakomity (1 946 opinii)0,31 kmBasen kryty, Siłownia, Restauracja370 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

8,1
1,1 km
Fukuoka
3,7 km