Koronawirus (COVID-19) a loty

 

Jeśli w najbliższych miesiącach planujesz podróż, zapoznaj się z aktualnymi ograniczeniami w podróżowaniu oraz warunkami dokonywania zmian i anulowania rezerwacji. Poniżej znajdziesz listę linii lotniczych, które aktualnie oferują elastyczne warunki rezerwacji.

Uwagi: Sytuacja zmienia się bardzo szybko, a wraz z nią zmieniają się warunki rezerwacji. Dokładamy wszelkich starań, by zamieszczać aktualne informacje, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich bezpośrednio na stronach dostawców ofert. Więcej informacji na temat wpływu pandemii koronawirusa na podróżowanie znajdziesz na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Światowej Organizacji Zdrowia.

Zalecenia zdrowotne

Informacje przydatne podczas planowania podróży

Linie lotnicze o elastycznych zasadach rezerwacji

Zmiana dotychczasowych planów podróży

Masz już rezerwację i rozważasz jej odwołanie? Wiele linii lotniczych na bieżąco wprowadza elastyczne opcje, które umożliwiają dokonywanie zmian. Poniżej znajdziesz informacje na temat aktualnych warunków przewozu poszczególnych linii.

Warunki przewozu poszczególnych linii lotniczych

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z
A
B
C
D
E
F
H
I
J
K
L
M
N
Q
R
S
T
U
V
W

Na tej liście nie ma linii lotniczych, których szukasz? Tutaj znajdziesz dane kontaktowe. Jeśli dostawcą wykupionej rezerwacji była firma inna niż linie lotnicze, zasięgnij informacji o dostępnych opcjach bezpośrednio u niej.

PinterestWhatsApp