B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio

4 gwiazdki
8,5
Bardzo dobry
na podstawie 2506 opinii
2 506 opinii
pon. 20.7.
-
wt. 21.7.
2 gości, 1 pokój
Oferty od
366 zł
/Najtaniej: cena za noc
Typ pokoju
Dostawca
Łącznie za noc
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko 1-os.
366 zł
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. 1-os.
399 zł
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
428 zł
Opis
Ceny
Udogodnienia
Oceny gości
Lokalizacja
Kiedy rezerwować
Wskazówki i odpowiedzi na częste pytania
Noclegi w pobliżu

Opis

Zajęcia rekreacyjne wymienione poniżej, dostępne na miejscu bądź w pobliżu, mogą być płatne.
8,5
Bardzo dobry
2506 opinii

Najnowsze oferty noclegów w obiekcie B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio

pon. 20.7.
-
wt. 21.7.
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko 1-os.
366 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
581 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 2 łóż. 1-os.
399 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
436 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
428 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
524 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
552 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
798 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
646 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
828 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, 1 łóżko podwójne
661 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
721 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
719 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
1 063 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
721 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
803 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
895 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
934 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
1 524 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
1 116 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
1 449 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
1 387 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój typu superior, typ łóżka nieznany
1 537 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój dwuosobowy, typ łóżka nieznany
1 459 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój standardowy, typ łóżka nieznany
2 148 zł
za noc, wliczając opłaty
Pokój klasyczny, typ łóżka nieznany
1 471 zł
za noc, wliczając opłaty
W jaki sposób nasz zysk z ofert wpływa na ranking i jak sortujemy wyniki?
Więcej informacji
*Cena całkowita zawiera oszacowane lokalne podatki, płatne podczas wymeldowania.

B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio – udogodnienia

  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Obsługa pokojowa
  • Darmowe Wi-Fi
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Ekspres do kawy
  • Kawiarnia
  • Centrum biznesowe
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Telewizor z płaskim ekranem

Podstawowe

  • Darmowe Wi-Fi
  • Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu
  • Internet
  • Ręczniki
  • Gaśnica
  • Bezpłatne przybory toaletowe
  • Szampon
  • Czujniki dymu
  • Ogrzewanie
  • Mydło do ciała
  • Klimatyzacja
  • Kosze na śmieci

Łazienka

  • Wspólna toaleta
  • Prysznic
  • Czepek pod prysznic
  • Wanna
  • Bidet
  • Suszarka
  • Toaleta
  • Papier toaletowy
  • Szczoteczka do zębów
  • Szlafrok
  • Prywatna łazienka

Restauracje

  • Czajnik elektryczny
  • Mini bar
  • Dieta specjalna (na życzenie)
  • Restauracja
  • Bar/lobby
  • Śniadanie w pokoju
  • Czajnik / ekspres do kawy
  • Hantle kettlebell
  • Jedzenie jest dostarczane do pokoju gości
  • Ekspres do kawy
  • Kawiarnia

Usługi i udogodnienia

  • Centrum biznesowe
  • Budzenie
  • Usługi concierge
  • Skrytka depozytowa
  • Wymiana walut
  • Sale konferencyjne/bankietowe
  • Obsługa pokojowa
  • Otwieranie kluczem
  • Otwieranie kartą
  • Szybkie wymeldowanie
  • Recepcja 24h

Ogólne

  • Miejsce do siedzenia
  • Podłogi z drewna lub parkietu
  • Kapcie
  • Dostępne pokoje połączone
  • Sofa
  • Widok na zabytek
  • Telefon
  • Widok na miasto
  • Dostępna przechowalnia

Dostępność

  • Całość dostępna dla osób na wózkach
  • Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie. Możliwe dodatkowe opłaty.
  • Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Winda
  • Hipoalergiczny
  • Zakaz palenia
  • Dostęp do górnych pięter windą
  • Dostęp do górnych pięter schodami

Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Codzienne sprzątanie
  • Apteczka
  • Monitoring w przestrzeni wspólnej
  • Monitoring na zewnątrz obiektu
  • Sejf

Udogodnienia na zewnątrz

  • Taras/patio
  • Balkon
  • Jadalnia na świeżym powietrzu
  • Meble ogrodowe

Multimedia i rozrywka

  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Wspólny salon/pokój TV
  • Telewizja kablowa lub satelitarna

Pralnia

  • Pralnia
  • Usługa prasowania
  • Usługi pralnicze

Sypialnia

  • Gniazdko przy łóżku
  • Sofa rozkładana
  • Garderoba lub szafa

Przyjazny dla rodzin

  • Posiłki dla dzieci
  • Wózki spacerowe
  • Opieka nad dziećmi (za dopłatą)

Miejsce do pracy

  • Faks/fotokopiarka
  • Biurko

Atrakcje

  • Wypożyczalnia rowerów
  • Gry planszowe/puzzle

B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio – opinie

8,5
Bardzo dobry
2506 zweryfikowanych ocen
Wyjątkowy
1311
Bardzo dobry
537
Dobry
345
OK
135
Zadowalający
99
Przeciętny
38
Słaby
41
Sortuj wg:Najnowsze

Filtry

Wszystkie filtry

Filtry

Ocena gości
Typ podróżnika
Pora roku

Ocena wg dostawcy

Lokalizacja

Borgo S.Jacopo, 3/r, 50125 Florencja, Toskania

W pobliżu

  • Ponte Vecchio95 m
  • Galleria degli Uffizi225 m
  • Palazzo Pitti313 m
  • Basilica di Santo Spirito352 m
  • Piazza della Signoria355 m
  • Palazzo Vecchio364 m
  • Tornabuoni0.5 km
  • Piazza della Repubblic0.5 km
  • Giotto’s Campanile0.7 km
  • Battistero di San Giovanni0.7 km
  • Piazza del Duomo0.7 km
  • Cattedrale di Santa Maria del Fiore0.7 km

Zasady

Przyjazd/Wyjazd

Zameldowanie po 14:00, wymeldowanie do 12:00

Anulacja/przedpłata

Zasady anulacji/przedpłaty różnią się w zależności od typu pokoju oraz dostawcy.
Numer licencji: 048017ALB0123, IT048017A1Q8CILD34

Ważne informacje o obiekcie B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (w tygodniu)

Średnia cena (weekend)

Luty
Maj
1 095 zł
761 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 32%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 116%.
Średnia cena dla dni niedz. - czw. z ostatnich 2 tygodni.
Średnia cena dla dni pt. i sob. z ostatnich 2 tygodni.

Kiedy rezerwować pokój w hotelu B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio?

Cena za noc. Ceny nie są stałe i mogą ulec zmianie.
Średnia cena za noc w ciągu miesiąca
Średnia cena za noc

Najlepsze wskazówki KAYAK dotyczące pobytu w obiekcie B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio

  • Jeżeli szukasz taniego pokoju w hotelu B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio, rozważ pobyt poza sezonem. Zazwyczaj najtańsze miesiące to lutego i października.
  • Ceny zależą również od dnia tygodnia. Najtańsze dni na pobyt w hotelu B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio to piątek i niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
  • Najtańszy pokój w hotelu B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio zarezerwowany na KAYAK w ciągu ostatnich 2 tygodni kosztował 1 116 zł, a najdroższy 1 116 zł.
  • Na jak długo zatrzymać się w hotelu B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio? Użytkownicy KAYAK zazwyczaj rezerwują pobyt na 2 dni.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące noclegów w B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio

  • Gdzie znajduje się B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio?

    B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio znajduje się przy Borgo S.Jacopo, 3/r w dzielnicy Centro Storico, 0,3 km od centrum miasta Florencja. Ponte Vecchio znajduje się najbliżej hotelu.

  • B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio - jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

    B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio oferuje zameldowanie o godzinie 14:00 i wymeldowanie o 12:00.

  • Czy B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio oferuje darmowe Wi-Fi?

    Tak, B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio oferuje darmowe Wi-Fi.

  • Jak daleko od lotniska znajduje się B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio?

    B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio znajduje się 6,1 km od lotniska Florencja Peretola. B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio znajduje się 69,7 km od lotniska Piza Galileo Galilei.

  • Jak KAYAK znajduje takie świetne oferty noclegów w obiekcie B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio?

    KAYAK wyszukuje w internecie wszystkie dostępne pokoje w B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio we Florencji. Dzięki temu możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą cenę. Wiele stron oferuje zniżki i promocje na pobyt w B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio w różnych terminach. Dlatego na KAYAK są dostępne ceny z setek różnych stron, więc zawsze znajdziesz świetne oferty na pobyt w B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio.

Hotele i noclegi w pobliżu

Hotel 3-gwiazdkowy
Barbadori Terrace
8.1 Znakomity (24 opinie)0,01 kmWi-Fi1 675 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
Ponte Vecchio-Newly Restyled Flat
8.9 Znakomity (59 opinii)0,02 km908 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
Ghlp Suite Ponte Vecchio
9.6 Znakomity (8 opinii)0,05 km597 zł+
Dom wakacyjny
Appartamento ponte Vecchio
9.6 Znakomity (48 opinii)0,01 kmKuchnia, aneks kuchenny, klimatyzacja737 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
Ghlp Suite Ponte Vecchio
9.6 Znakomity (8 opinii)0,05 km597 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
Ponte Vecchio-Newly Restyled Flat
8.9 Znakomity (59 opinii)0,02 km908 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
Barbadori Terrace
8.1 Znakomity (24 opinie)0,01 kmWi-Fi1 675 zł+
Dom wakacyjny
45% taniej
Tiny Ponte Vecchio by Mmega
4.7 OK (41 opinii)0,01 kmAneks kuchenny, klimatyzacja, Pościel325 zł+
Hotel 1-gwiazdkowy
Ghlp Suite Ponte Vecchio
9.6 Znakomity (8 opinii)0,05 km597 zł+
Hotel 2-gwiazdkowy
Ponte Vecchio-Newly Restyled Flat
8.9 Znakomity (59 opinii)0,02 km908 zł+
Hotel 3-gwiazdkowy
Barbadori Terrace
8.1 Znakomity (24 opinie)0,01 kmWi-Fi1 675 zł+
Dom wakacyjny
A stone's throw from Ponte Vecchio with complimentary wine tasting on arrival!
10 Znakomity (23 opinie)0,01 kmKlimatyzacja, Ekspres do kawy2 917 zł+

Warto wiedzieć

Jakość a cena

Odległość od centrum

Najbliższe lotnisko

Odległość od lotniska

8,2
0,3 km
Florencja Peretola
6,1 km