Lato 2019: Najczęściej wyszukiwane kierunki podróży
Przeanalizowaliśmy 1,5 miliarda rocznych wyszukiwań, by polecić Ci najgorętsze miejsca na lato 2019. Rajska plaża, a może bardziej górski klimat? Dowiedz się, dokąd warto pojechać, kiedy rezerwować, co zobaczyć na miejscu i ile wyniesie Cię tegoroczny urlop. A wszystko po to, by zaplanować najlepszą letnią podróż.
Top 10 według rosnącej popularności
Lubisz być na bieżąco z podróżniczymi trendami? Te najgorętsze kierunki tego lata powinny przykuć Twoją uwagę. To właśnie one odnotowały największy wzrost zainteresowania wśród podróżników. Z danych KAYAK wynika, że są to najgorętsze kierunki podróży w 2019 roku. W porównaniu z ubiegłym rokiem, kierunki te znacząco zyskują na popularności. Zaplanuj urlop w jednych z tych miejsc i odkryj najbardziej instagramowalne lokalizacje.
Top 10 najczęściej wyszukiwanych kierunków
Latem stawiasz na znane i lubiane kierunki? Nic prostszego! Oto ścisła czołówka topowych, czyli najczęściej wyszukiwanych przez podróżników, miejsc na wakacje. Przekonaj się, w czym tkwi sekret ich popularności podczas nadchodzącego sezonu urlopowego. Wybież kierunek podróży z naszego przewodnika i zaplanuj wakacje na czasie. Dowiedz się, dlaczego to właśnie te miasta są tak popularne i ruszaj w drogę.
Top 10 tanich kierunków
Marzysz o wakacjach, które nie zrujnują Twojego podróżniczego portfela? To możliwe! Wystarczy, że wybierzesz kierunek z budżetowego topu tego lata. Odkryj najlepsze miejsca na niezapomniane, a przy tym tanie plażowanie. Nie musisz wydawać fortuny na letnie wakacje. Sprawdziliśmy ceny lotów i hoteli, by znaleźć najlepsze miejsca dla miłośników słońca – na każdą kieszeń. Oto tanie kierunki podróży.
Cały świat
Otrzymuj informacje o lotach z Twojego lotniska do miejsc na całym świecie. Sprawdź, kiedy wypada szczyt sezonu oraz jakich cen możesz spodziewać się na miejscu. Dzięki temu z pewnością zaplanujesz idealny wypad.