Topowe kierunki na lato 2018. Na podstawie ponad 1,5 miliarda wyszukiwań na KAYAK.

Zastanawiasz się, dokąd się wybrać w tym roku? Tu znajdziesz odpowiedzi! Na podstawie ponad 1,5 miliarda rocznych wyszukiwań na naszych stronach i w aplikacji, przygotowaliśmy dla Ciebie listę topowych kierunków na lato. Sprawdź dokąd polecieć, kiedy zarezerwować bilety i czego się spodziewać podczas swojej podróży w 2018 roku.

Top 10 tanich kierunków

Zobacz świat, nie rujnując przy tym portfela. Oto kierunki, w których łączny koszt lotu i hotelu jest znacznie mniejszy niż w przypadku innych podróży.
Zobacz kierunki podróży ›

Top 10 na polskim wybrzeżu

Beach, please. Te miejscowości cieszą się największym zainteresowaniem na polskim wybrzeżu. Oto gdzie podróżnicy spragnieni słońca, morza i piasku szukają szczęścia nad Bałtykiem.
Zobacz kierunki podróży ›

Jak najdalej za jak najmniej

Sprawdź, które połączenia lotnicze są najbardziej opłacalne. Nasza analiza cen w przeliczeniu na 1 km lotu pokazuje, jak daleko polecisz za jak najmniej. Zobacz, dokąd się wybrać, by najlepiej wykorzystać swój budżet.
Zobacz kierunki podróży ›

Kalkulator Cen Lotów

Zdobądź informacje o lotach z preferowanego przez Ciebie lotniska dokądkolwiek na świecie. Dowiedz się, co jest dobrą ofertą, kiedy spodziewać się tłumu turystów i wiele więcej.
Zobacz kierunki podróży ›