#KAYAKCityBreak: poznaj najlepsze miasta na krótki urlop i wygraj bilety lotnicze na wyjazd marzeń

Jesień to bez wątpienia doskonały czas na krótki urlop. Nawet weekendowy wypad może dodać sił i dobrego humoru, tak potrzebnych, gdy za oknem jesienna aura. Poznaj miasta, które odwiedzili blogerzy w ramach akcji #KAYAKCityBreak, i wygraj bilety lotnicze na własną podróż marzeń!

Do współpracy zaprosiliśmy blogerów, którzy szukali najlepszych miast na krótki urlop w Europie. Marlena, autorka bloga Makóweczki, w swojej relacji pokazała, dlaczego Wenecja będzie świetnym kierunkiem na wyjazd z dziećmi. Ania, znana również jako Scraperka, w pięknych fotografiach odkryła przed nami uroki Kopenhagi i podzieliła się inspiracjami wnętrzarskimi, które tam znalazła. Swoimi wrażeniami podzieliła się też Ada Palka, która poleca słoneczne Nafplio nie tylko do treningów na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim do regeneracji sił w iście idyllicznej atmosferze. Nie zabrakło też inspiracji dla osób, które tak jak Paula, prowadząca bloga Rude recenzuje, lubią zanurzyć się w porywającej powieści. Jako prawdziwa fanka kryminałów nie mogła wybrać innego miasta niż Oslo, które doskonale oddaje klimat norweskich bestsellerów. Z kolei Karolina, autorka bloga Cajmel, w Budapeszcie znalazła urokliwe butiki z mnóstwem modowych inspiracji i przeprowadziła nas ulicami miasta, zatrzymując się w klimatycznych knajpkach.

A Ty, dokąd pragniesz wybrać się na wymarzony city break? Wejdź na stronę konkursową, polub zdjęcie, które jest dla Ciebie najlepszą inspiracją do podróży, a w komentarzu pod nim napisz, jakie miasto Ty wybierasz na city break i dlaczego właśnie je. Autor najciekawszego komentarza wygra bilety lotnicze o wartości do 500 EUR!

Pełny regulamin konkursu znajdziesz na końcu wpisu.

Szukasz inspiracji i chcesz dowiedzieć się więcej o wyjazdach uczestników kampanii? Odwiedź ich kanały:

Marlena (Makóweczki) @makoweczki
Ania (Scraperka) @scraperka
Ada Palka (Train my way) @adrianna_palka
Paula (Rude recenzuje) @ruderecenzuje
Karolina (Cajmel) @cajmel

 

***

 

Regulamin konkursu KAYAK.pl City Break

1. Organizatorem konkursu jest KAYAK Europe GmbH z siedzibą przy Fraumünsterstrasse 16, 8001 Zurych, Szwajcaria.
2. Uczestnicy konkursu muszą być obywatelami Polski i mieć ukończone 18 lat.
3. Uczestnicy konkursu nie mogą być powiązani z firmą KAYAK lub MSL Group.
4. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie na konkurs. Niedozwolone jest użycie jakichkolwiek narzędzi (np. botów) lub korzystania z usług innych osób (tzw. „click farms”) podczas tworzenia zgłoszenia lub w celu wygenerowania wejść lub polubień dla swojego zgłoszenia.
5. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie jednego z pięciu zdjęć blogerów uczestniczących w akcji #KAYAKCityBreak, a także napisanie komentarza z uzasadnieniem, do którego z miast chciałbyś/chciałabyś się wybrać i dlaczego.
6. Udział w akcji konkursowej jest darmowy. Wysłanie zgłoszenia nie wymaga uiszczenia żadnej płatności.
7. Konkurs zaczyna się 3 listopada 2017 o godz. 9:00 czasu środkowoeuropejskiego i kończy się 7 listopada 2017 o godz. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego. Spośród osób biorących udział w konkursie zostaną wybrani 1 uczestnik wskazany przez jury oraz 1 bloger, który otrzyma najwyższą liczbę polubień. Wybór zostanie dokonany spośród wszystkich zgłoszeń zgodnych z zasadami akcji konkursowej. Wyboru zwycięzcy dokona wewnętrzne jury KAYAK. Nagrodami dla uczestnika i blogera, którzy zwyciężą, jest lot o wartości do 500 €. W żadnym wypadku wartość nagrody nie może zostać zwiększona. Nagroda nie może zostać przekazana innej osobie ani wymieniona na gotówkę.
8. KAYAK lub agencja PR MSL Group poinformuje zwycięzcę za pomocą komentarza lub przez wiadomość prywatną wysłaną na konto Facebook. Zwycięzca musi potwierdzić przyjęcie nagrody w ciągu czternastu (14) dni od otrzymania wiadomości, a także dostarczyć lub uzupełnić wszelkie niezbędne dokumenty. W przeciwnym wypadku KAYAK zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody innej osobie, wybranej na podstawie pozostałych zgłoszeń. Decyzja o wyborze alternatywnego zwycięzcy jest ostateczna i nie podlega wyjaśnieniom. Zwycięzca ponosi wszelkie koszty i opłaty związane z przyjęciem nagrody, w tym wszelkie opłaty krajowe i/lub podatki. Zarezerwowanie biletu lotniczego leży po stronie KAYAK, a zwycięzcy są zobowiązani dostarczyć dane osobowe potrzebne do dokonania rezerwacji. Dane osobowe zwycięzców nie zostaną użyte do innych celów i służą jedynie do dokonania rezerwacji biletu lotniczego.
9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez KAYAK lub wskazane przez firmę podmioty danych osobowych potrzebnych do przeprowadzenia konkursu. Obowiązują zasady polityki prywatności KAYAK.
10. KAYAK zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania, wedle własnego uznania, uczestnika, jeśli zajdzie podejrzenie złamania zasad niniejszego Regulaminu, nieuczciwego działania, manipulacji lub zachowań mających na celu przeszkadzanie innym uczestnikom konkursu. Podstawą dyskwalifikacji są także zgłoszenia obsceniczne, głoszące mowę nienawiści, zniesławiające, oczerniające, dyskryminujące lub w inny sposób obraźliwe. Decyzja o dyskwalifikacji jest ostateczna i nie wymaga uzasadnienia.
11. W maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo KAYAK nie ponosi odpowiedzialności za nieotrzymanie wiadomości o wygranej, wyrządzone szkody, poniesione straty lub koszty, nieoczekiwane wydarzenia, wypadki i/lub urazy, które mogą przydarzyć się uczestnikowi podczas udziału w akcji konkursowej. Udział w konkursie odbywa się na ryzyko i koszt uczestnika.
12. KAYAK zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w ustaleniach i szczegółach konkursu, w tym do unieważnienia konkursu lub odwołania go.  Wszelkie sprawy i pytania dotyczące przygotowania, instrukcji i wykonalności tych postanowień będą podlegać prawu polskiemu.
13. Konkurs ten nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, zarządzany przez lub związany z firmą Facebook. Udział w konkursie wiąże się ze zwolnieniem firmy Facebook z odpowiedzialności prawnej za jakiekolwiek obrażenia, szkody lub straty, które mogą powstać podczas trwania akcji konkursowej.
14. Postanowienia niniejszego Regulaminu stanowią umowę między KAYAK a uczestnikami akcji konkursowej. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na postanowienia Regulaminu oraz rezygnację z jakichkolwiek dodatkowych roszczeń prawnych.