bed & breakfast w Kailua-Kona

KAYAK przeszukuje setki różnych stron turystycznych naraz, by znaleźć Bed & Breakfast w Kailua-Kona

Oto dlaczego podróżujący wybierają KAYAK

Korzystaj bezpłatnieBrak ukrytych opłat.

Filtruj ofertyFiltruj oferty np. z bezpłatną anulacją lub ze śniadaniem w cenie.

Miliony opiniiSprawdź oceny oparte na milionach opinii prawdziwych gości.

Polecane przez KAYAK
Informacje dotyczące rezerwacji
Polecane przez KAYAK

Kailua-Kona – najlepsze bed & breakfast

To są najlepsze ceny dla dat 5 – 12 sie.
Kailua-Kona/Mango Sunset Bed And Breakfast
Kailua-Kona, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
A Beautiful Edge of the World Bed & Breakfast
Captain Cook, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
Dragonfly Ranch
Captain Cook, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Darmowe WiFi
Klimatyzacja
Luana Inn
Captain Cook, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
Basen
Klimatyzacja
Honu Kai Bed & Breakfast
Kailua-Kona, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Darmowe WiFi
Hale Hualalai
Hōlualoa, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
Hale-Hoola B & B
Captain Cook, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
Przyjazny dla zwierząt
Klimatyzacja
Belle Vue Kona Inc
Captain Cook, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
Hawaii Belt Coffee Garden
Captain Cook, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
Kona Bayview Inn
Captain Cook, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Darmowe WiFi
The Kimos' Ohanas
Pahoa, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Darmowe WiFi
Lava Tree Tropic Inn
Pahoa, Wyspa Hawaiʻi, HI, Stany Zjednoczone
Parking
Darmowe WiFi
Informacje dotyczące rezerwacji

bed & breakfast w Kailua-Kona – wskazówki KAYAK

Odkryj sezonowe trendy, najlepszy czas na rezerwację oraz inne wskazówki oparte na danych, które pomogą Ci pewnie zaplanować pobyt w Kailua-Kona.

W jakim miesiącu ceny obiektów typu Bed & Breakfast w Kailua-Kona są najniższe?

Na podstawie cen obiektów typu Bed & Breakfast w Kailua-Kona znalezionych przez użytkowników KAYAK w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Najtańszym miesiącem na rezerwację noclegu w obiekcie typu Bed & Breakfast w Kailua-Kona jest Listopad, a średnia cena wynosi 1 083 zł/noc. Dla porównania najdroższym miesiącem jest Luty. Ceny wynoszą wtedy 1 531 zł/noc.

W jaki dzień tygodnia najtaniej zarezerwuję bed & breakfast w Kailua-Kona?

Najtańszym dniem na rezerwację noclegu w Kailua-Kona jest niedziela. Średnia cena za noc wynosi 808 zł. Najdroższym dniem jest z kolei wtorek (średnia cena wynosi 1 313 zł).

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować bed & breakfast w Kailua-Kona?

Chcąc zarezerwować bed & breakfast w Kailua-Kona, dokonaj rezerwacji z przynajmniej 46-dniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę za nocleg.

Ile kosztuje bed & breakfast w Kailua-Kona?

Oto nasze najpopularniejsze i najatrakcyjniejsze cenowo bed & breakfast

Warto wiedzieć

Poza sezonem

Szczyt sezonu

Średnia cena (w tygodniu)

Średnia cena (weekend)

Wrzesień
Luty
1 182 zł
865 zł
Najtańszy miesiąc na nocleg ze średnim spadkiem cen o 41%.
Najdroższy miesiąc na nocleg ze średnim wzrostem cen o 62%.
Średnia cena dla dni niedz. - czw. z ostatnich 2 tygodni.
Średnia cena dla dni pt. i sob. z ostatnich 2 tygodni.

Najlepsze wskazówki KAYAK, jak znaleźć bed & breakfast w Kailua-Kona w świetnej cenie

  • Jeżeli szukasz korzystnej oferty na bed & breakfast w Kailua-Kona, spróbuj zrobić rezerwację przynajmniej 46 dni przed przyjazdem.

Rezerwujesz bed & breakfast w Kailua-Kona? Oto najczęściej zadawane pytania.

  • Co jest tańsze, bed & breakfast czy hotel w Kailua-Kona?

    Średnia cena za bed & breakfast w Kailua-Kona to 1 396 zł/noc, a cena za hotel to 1 684 zł/noc.

Gdzie znajdują się najlepsze bed & breakfast w Kailua-Kona?

Nasza mapa pokazuje każdy bed & breakfast wraz z dokładnym położeniem. Dzięki temu znajdziesz idealny bed & breakfast w Kailua-Kona.