Zmierz swój bagaż z naszym nowym narzędziem AR

Autor KAYAK

Różne linie lotnicze mają różne dopuszczalne rozmiary bagażu podręcznego, dlatego czasem trudno jest ocenić, czy bagaż mieści się w określonych limitach. Dzięki naszemu nowemu narzędziu dostępnemu w aplikacji mobilnej KAYAK możesz użyć wirtualnej rzeczywistości i sprawdzić rozmiar bagażu przed podróżą.

Nasz nowy sposób mierzenia bagażu pomaga określić jeszcze zanim dotrzesz na lotnisko, czy Twoja walizka, plecak lub torba zmieści się w schowku nad siedzeniem, dzięki czemu pewnie i błyskawicznie przejdziesz przez lotniskową odprawę.

Jak to działa? Aby zmierzyć swój bagaż, otwórz wyszukiwarkę lotów w aplikacji KAYAK i kliknij „nowy sposób mierzenia bagażu”. Zostaniesz poproszony o zeskanowanie podłogi (pomaga to w kalibracji pomiarów), a później o skierowanie aparatu na swój bagaż i zeskanowanie go od góry, żeby zarejestrować jego wielkość. Resztą zajmie się KAYAK. Aplikacja obliczy dokładne wymiary bagażu i wyświetla komunikat, czy możesz wnieść go na pokład samolotu, czy powinien zostać nadany jako bagaż rejestrowany.

Oprócz tego aplikacja w jednym miejscu porównuje dopuszczalne wymiary bagażu podręcznego wszystkich linii lotniczych, dlatego możesz sprawdzić, czy Twój bagaż się w nich mieści, niezależnie od tego, którą linią podróżujesz. Czujesz, że to narzędzie, które chcesz wypróbować? Aktualnie jest ono dostępne na urządzeniach ze zaktualizowanym systemem iOS.

To tylko jeden ze sposobów użycia innowacyjnych technologii, dzięki którym podnosimy poprzeczkę w jakości planowania i zarządzania Twoimi podróżami. Pobierz aplikację KAYAK i sprawdź sam! Nie planujesz jeszcze kolejnego wyjazdu? W tym też możemy Ci pomóc 😉

 

Przeglądaj loty na interaktywnej mapie Explore

Jedno z pól (imię, adres e-mail lub komentarz) jest niepoprawne.