Oferty KAYAK Mix – co to takiego?

Ok… więc czym są oferty KAYAK Mix?

Dzięki, że pytasz!

Oferty KAYAK Mix to jeden ze sprytnych sposobów KAYAK na zaoszczędzenie pieniędzy podczas podróży.

Kiedy w naszej wyszukiwarce rozglądasz się za lotem w obie strony, nie ograniczamy Twoich wyników wyszukiwania tylko do lotów obsługiwanych przez tę samą linię lotniczą na obu odcinkach podróży. Zdecydowanie nie w przypadku, gdy lot na pokładzie dwóch różnych przewoźników może Ci przynieść oszczędności! Nasza technologia połączy ze sobą najlepsze loty w jedną i drugą stronę, nawet jeśli oznacza to podróż dwiema różnymi liniami.

Można powiedzieć, że łączymy ze sobą kropki tak, aby powstał z tego lotniczy duet idealny.

Szukaj lotów

Jak znajdę oferty KAYAK Mix?

Po pierwsze: wejdź na KAYAK.pl i wpisz miejsce wylotu i kierunek podróży w pasek wyszukiwania. Podaj termin podróży (lub – jeśli jeszcze nie wiesz, kiedy polecieć – wypróbuj elastyczne daty) i naciśnij przycisk wyszukiwania.

Jeśli dla danej trasy w wybranych przez Ciebie dniach mamy ofertę KAYAK Mix, zobaczysz ją pod ceną lotu.

Kliknij przycisk „Wybierz ofertę”, by rozpocząć proces rezerwacji. Na Twoim ekranie pojawi się okienko z wyjaśnieniem krok po kroku jak zarezerwować oba loty.

Ważne, aby przed rozpoczęcie zakupu lotów dokładnie sprawdzić ceny obu biletów lotniczych. Aby to zrobić, otwórz strony rezerwacji w nowej zakładce i sprawdź ceny oraz ich dostępność. Następnie kup bilety lotnicze i… możesz ruszać w drogę!

Oferty KAYAK Mix nie zawsze są najtańszą opcją podróży, jednak jeśli tak jest, na pewno wyświetlimy je na górze wyników wyszukiwania. Możesz też użyć filtra, dzięki któremu zobaczysz wyłącznie oferty KAYAK Mix – wystarczy, że zaznaczysz to w części „Jakość lotu” w filtrach po lewej stronie wyników wyszukiwania.

Znajdź ofertę KAYAK Mix