Znajdź tanie loty na trasie Poznań Ławica - Barcelona-El Prat (POZ - BCN)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Poznań Ławica - Barcelona-El Prat

(W obie strony)
Wylot: N, 12 lis 2017 Powrót: Śr, 15 lis 2017 Podróż 4-dniowa
252
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
POZ
00:00
BCN
02:50
2h 50min
0 przesiadek
BCN
00:00
POZ
07:05
7h 05min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 1 gru 2017 Powrót: N, 3 gru 2017 Podróż 3-dniowa
471
Wybierz
Ryanair
Ryanair
POZ
00:00
BCN
08:35
8h 35min
1 przesiadka
BCN
00:00
POZ
08:00
8h 00min
1 przesiadka
Wylot: N, 15 paź 2017 Powrót: N, 22 paź 2017 Podróż 8-dniowa
525
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
POZ
00:00
BCN
02:45
2h 45min
0 przesiadek
BCN
00:00
POZ
02:55
2h 55min
0 przesiadek
Wylot: N, 12 lis 2017 Powrót: Śr, 15 lis 2017 Podróż 4-dniowa
273
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
POZ
00:00
BCN
02:50
2h 50min
0 przesiadek
BCN
00:00
POZ
12:30
12h 30min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 19 lut 2018 Powrót: So, 24 lut 2018 Podróż 6-dniowa
625
Wybierz
LOT
LOT
POZ
00:00
BCN
15:15
15h 15min
1 przesiadka
BCN
00:00
POZ
10:50
10h 50min
1 przesiadka
Wylot: Cz, 7 gru 2017 Powrót: N, 10 gru 2017 Podróż 4-dniowa
402
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
POZ
00:00
BCN
08:35
8h 35min
1 przesiadka
BCN
00:00
POZ
02:55
2h 55min
0 przesiadek
Wylot: Śr, 1 lis 2017 Powrót: N, 5 lis 2017 Podróż 5-dniowa
525
Wybierz
Wizz Air
Wizz Air
POZ
00:00
BCN
02:50
2h 50min
0 przesiadek
BCN
00:00
POZ
01:55
2h 55min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 20 paź 2017 Powrót: Śr, 25 paź 2017 Podróż 6-dniowa
704
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
POZ
00:00
BCN
12:45
12h 45min
1 przesiadka
BCN
00:00
POZ
02:55
2h 55min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 29 wrz 2017 Powrót: Pn, 2 paź 2017 Podróż 4-dniowa
1251
Wybierz
LOT
LOT
POZ
00:00
BCN
15:20
15h 20min
1 przesiadka
BCN
00:00
POZ
07:15
7h 15min
1 przesiadka
Wybierz linie lotnicze:  Wizz Air
Loty bezpośrednie POZ - BCN Wizz Air
Nr lotu Wylot POZ Przylot BCN Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
1963 07:10 09:55 3 wrz - 25 paź
1963 07:10 10:00 29 paź - 21 mar
* Ceny za osobę, dotyczą e-biletów oraz zawierają wszystkie podatki i opłaty w PLN.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Poznań
252 zł
Cel podróży

Barcelona
252 zł