Znajdź oferty lotów Kraków Balice - Barcelona

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Kraków Balice - Barcelona

(W obie strony)
Wylot: Pn, 10 kwi 2017 Powrót: Pt, 21 kwi 2017 Podróż obejmuje 12 dni
192
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
05:35
GRO
08:15
2h 40min
bez przesiadek
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 18 maj 2017 Powrót: Pn, 22 maj 2017 Podróż obejmuje 5 dni
530
Wybierz
Vueling
Vueling
KRK
17:50
BCN
20:40
2h 50min
bez przesiadek
BCN
14:15
KRK
17:05
2h 50min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 3 maj 2017 Powrót: Cz, 11 maj 2017 Podróż obejmuje 9 dni
565
Wybierz
SWISS
SWISS
KRK
05:15
BCN
15:15
10h 00min
1 przesiadka
BCN
02:25
KRK
10:00
7h 35min
1 przesiadka
Wylot: So, 22 kwi 2017 Powrót: Wt, 25 kwi 2017 Podróż obejmuje 4 dni
589
Wybierz
Lufthansa
Lufthansa
KRK
06:50
BCN
15:30
8h 40min
1 przesiadka
BCN
11:40
KRK
19:00
7h 20min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 26 maj 2017 Powrót: Pn, 29 maj 2017 Podróż obejmuje 4 dni
322
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
05:35
GRO
08:15
2h 40min
bez przesiadek
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 28 sie 2017 Powrót: Wt, 5 wrz 2017 Podróż obejmuje 9 dni
652
Wybierz
Brussels Airlines
Brussels Airlines
KRK
10:25
BCN
16:40
6h 15min
1 przesiadka
BCN
17:25
KRK
09:45
16h 20min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 15 maj 2017 Powrót: Pt, 19 maj 2017 Podróż obejmuje 5 dni
330
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
16:50
GRO
11:00
18h 10min
1 przesiadka
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 22 cze 2017 Powrót: Cz, 29 cze 2017 Podróż obejmuje 8 dni
781
Wybierz
Iberia
Iberia
KRK
17:50
BCN
20:40
2h 50min
bez przesiadek
BCN
14:15
KRK
17:05
2h 50min
bez przesiadek
Wylot: Śr, 21 cze 2017 Powrót: Wt, 4 lip 2017 Podróż obejmuje 14 dni
785
Wybierz
KLM
KLM
KRK
12:45
GRO
04:20
15h 35min
1 przesiadka
GRO
05:05
KRK
18:30
13h 25min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 2 cze 2017 Powrót: Pn, 5 cze 2017 Podróż obejmuje 4 dni
361
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
05:35
GRO
08:15
2h 40min
bez przesiadek
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
Wylot: So, 27 maj 2017 Powrót: Wt, 30 maj 2017 Podróż obejmuje 4 dni
911
Wybierz
LOT
LOT
KRK
10:55
BCN
08:30
21h 35min
1 przesiadka
BCN
09:15
KRK
19:45
10h 30min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 12 maj 2017 Powrót: Pn, 15 maj 2017 Podróż obejmuje 4 dni
373
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
05:35
GRO
08:15
2h 40min
bez przesiadek
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
Wylot: Cz, 1 cze 2017 Powrót: Pn, 5 cze 2017 Podróż obejmuje 5 dni
534
Wybierz
Vueling
Vueling
KRK
20:25
BCN
23:15
2h 50min
bez przesiadek
BCN
16:20
KRK
19:10
2h 50min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 29 maj 2017 Powrót: Pt, 2 cze 2017 Podróż obejmuje 5 dni
381
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
05:35
GRO
08:15
2h 40min
bez przesiadek
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
Wylot: So, 6 maj 2017 Powrót: Cz, 11 maj 2017 Podróż obejmuje 6 dni
565
Wybierz
SWISS
SWISS
KRK
05:15
BCN
18:40
13h 25min
1 przesiadka
BCN
02:25
KRK
10:00
7h 35min
1 przesiadka
Wylot: Cz, 31 sie 2017 Powrót: Cz, 7 wrz 2017 Podróż obejmuje 8 dni
534
Wybierz
Vueling
Vueling
KRK
17:50
BCN
20:40
2h 50min
bez przesiadek
BCN
14:15
KRK
17:05
2h 50min
bez przesiadek
Wylot: Pn, 3 lip 2017 Powrót: Cz, 6 lip 2017 Podróż obejmuje 4 dni
565
Wybierz
SWISS
SWISS
KRK
10:40
BCN
18:40
8h 00min
1 przesiadka
BCN
02:25
KRK
10:00
7h 35min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 3 kwi 2017 Powrót: Pt, 7 kwi 2017 Podróż obejmuje 5 dni
389
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
05:35
GRO
08:15
2h 40min
bez przesiadek
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
Wylot: So, 16 wrz 2017 Powrót: Cz, 28 wrz 2017 Podróż obejmuje 13 dni
565
Wybierz
SWISS
SWISS
KRK
05:15
BCN
18:40
13h 25min
1 przesiadka
BCN
02:25
KRK
10:00
7h 35min
1 przesiadka
Wylot: Pn, 12 cze 2017 Powrót: Pt, 16 cze 2017 Podróż obejmuje 5 dni
393
Wybierz
Ryanair
Ryanair
KRK
05:35
GRO
08:15
2h 40min
bez przesiadek
GRO
02:30
KRK
05:10
2h 40min
bez przesiadek
* Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Kraków
192 zł
Cel podróży

Barcelona
530 zł
Girona
192 zł