Znajdź tanie loty na trasie Barcelona-El Prat - Nowy Dwór Mazowiecki Warsaw Modlin (BCN - WMI)

Wylot
Powrót
1 dorosły
Dorośli
od 18 lat
Nastolatki
12-17 lat
Dzieci
2-11 lat
Dzieci (siedz.)
do 2 lat
Dzieci (kolana)
do 2 lat
Dla każdego lotu zostanie wyświetlona średnia cena za bilet dla wszystkich pasażerów z uwzględnieniem niemowląt.
Porównaj z KAYAK wszystkie | żadne
Przeglądaj początki podróży:
Przeglądaj cele podróży:
  • Loty » 
  • Polska » 
  • Nowy Dwór Mazowiecki Warsaw Modlin:

Elastyczne daty? Oto najlepsze ceny znalezione w ciągu ostatnich 48 godzin...

Rezerwuj tanie loty Barcelona-El Prat - Nowy Dwór Mazowiecki Warsaw Modlin

(W obie strony)
Wylot: Pt, 10 lis 2017 Powrót: Pn, 13 lis 2017 Podróż 4-dniowa
183
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Pt, 17 lis 2017 Powrót: Cz, 23 lis 2017 Podróż 7-dniowa
215
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Śr, 11 paź 2017 Powrót: N, 15 paź 2017 Podróż 5-dniowa
480
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
BCN
00:00
WMI
14:05
14h 05min
1 przesiadka
WMI
00:00
BCN
06:10
6h 10min
1 przesiadka
Wylot: Wt, 24 paź 2017 Powrót: Pn, 30 paź 2017 Podróż 7-dniowa
269
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:05
3h 05min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: So, 2 gru 2017 Powrót: Wt, 5 gru 2017 Podróż 4-dniowa
280
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: So, 2 gru 2017 Powrót: Wt, 5 gru 2017 Podróż 4-dniowa
280
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: N, 3 gru 2017 Powrót: Cz, 7 gru 2017 Podróż 5-dniowa
359
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
07:30
7h 30min
1 przesiadka
WMI
00:00
BCN
07:20
7h 20min
1 przesiadka
Wylot: Pt, 9 lut 2018 Powrót: Cz, 15 lut 2018 Podróż 7-dniowa
427
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
04:55
4h 55min
1 przesiadka
Wylot: Śr, 27 gru 2017 Powrót: N, 31 gru 2017 Podróż 5-dniowa
753
Wybierz
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
BCN
00:00
WMI
08:15
8h 15min
1 przesiadka
WMI
00:00
BCN
10:10
10h 10min
1 przesiadka
Wylot: So, 20 sty 2018 Powrót: Śr, 14 lut 2018 Podróż 26-dniowa
524
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
07:45
7h 45min
1 przesiadka
Wylot: So, 30 wrz 2017 Powrót: So, 7 paź 2017 Podróż 8-dniowa
584
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
13:20
13h 20min
1 przesiadka
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: Cz, 1 mar 2018 Powrót: Śr, 7 mar 2018 Podróż 7-dniowa
617
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:10
3h 10min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
07:45
7h 45min
1 przesiadka
Wylot: N, 8 paź 2017 Powrót: So, 14 paź 2017 Podróż 7-dniowa
688
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:05
3h 05min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
03:10
3h 10min
0 przesiadek
Wylot: So, 23 wrz 2017 Powrót: Wt, 26 wrz 2017 Podróż 4-dniowa
1011
Wybierz
Ryanair
Ryanair
BCN
00:00
WMI
03:05
3h 05min
0 przesiadek
WMI
00:00
BCN
05:14
5h 14min
1 przesiadka
Wybierz linie lotnicze:  Ryanair
Loty bezpośrednie BCN - WMI Ryanair
Nr lotu Wylot BCN Przylot WMI Pn Wt Śr Cz Pt So N Obowiązuje
6944 08:00 10:55 4 wrz - 23 paź
6944 16:55 20:00 2 wrz - 28 paź
* Ceny za osobę, dotyczą e-biletów oraz zawierają wszystkie podatki i opłaty w PLN.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne ceny i opłaty, jednakże ceny oraz opłaty nie są gwarantowane i mogą w ostatniej chwili podlegać zmianom, na które nie mamy wpływu.
Lotniska
Lotnisko początkowe

Barcelona
183 zł
Cel podróży

Nowy Dwór Mazowiecki
183 zł
Linie lotnicze Opinie o liniach lotniczych

Pasażerowie (4), którzy zarezerwowali lot na trasie Barcelona - Nowy Dwór Mazowiecki, ocenili linie obsługujące go na średnio 6,8.

Ogólnie
7,0
Odprawa
6,5
Załoga
8,0
Komfort
6,5
Jedzenie
7,0
Rozrywka
6,0